Skocz do zawartości

GOTY 2014


Gość _Be_

GOTY 2014  

119 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej goty/gotg gra 2014 na stacjonarkach to?

    • Alien: Isolation
    • Bayonetta 2
    • Child of Light
    • Dark Souls II
    • Destiny
    • Divinity: Original Sin
    • Donkey Kong Country: Tropical Freeze
    • Dragon Age: Inquisition
    • Far Cry 4
    • Forza Horizon 2
    • inFamous: Second Son
    • LittleBigPlanet 3
    • Lords of the Fallen
    • Mario Kart 8
    • Middle-earth: Shadow of Mordor
    • South Park: The Stick of Truth
    • Sunset Overdrive
    • Super Smash Bros
    • The Evil Within
    • Titanfall
    • Watch Dogs
    • Wolfenstein: The New Order
  2. 2. A GOTY na handheldach?

    • Velocity 2X
    • TxK
    • OlliOlli
    • Super Smash Bros. for Nintendo 3DS
    • Fantasy Life
    • Hohokum
    • Kirby: Triple Deluxe
    • Bravely Default
    • Danganronpa 2: Goodbye Despair
    • Shovel Knight
    • Shin Megami Tensei IV
    • Nie mam handhelda smutna rzaba.psd
  3. 3. Najlepszy remaster 2014?

    • GTA V
    • The Last of Us Remastered
    • Halo Kolekcja Szefa Kuchni
    • Metro Redux
    • Tomb Raider Gó,wno Obesrane Definitywnie
    • Pokemon Ruby/Sapphire
  4. 4. Największy fuckup/rozczarowanie 2014

  5. 5. Największy rak branży



Rekomendowane odpowiedzi

Ej bluber z tym screenem z Aliena to walnales w sumie spoiler. Jakbym nie gral to bym sie wkvrwil.

Napisz mi spoilerze co to za spoiler. No i zmienie screena chyba, że chodzi o to, że w grze o Alienie jest Alien i ten screen jest z trailera ogólnie więc no.

Odnośnik do komentarza

Bravely default wyszlo w 2013, powinno w ogole byc w tym rankingu?

Generalnie to gra wyszla w 2012, w eu 6 grudnia 2013 a w ameryce 2014 i gamerankings listowało grę na 2014 rok. Można na upartego dopiąć do 2012, 2013 i 2014.

Odnośnik do komentarza

 

Ej bluber z tym screenem z Aliena to walnales w sumie spoiler. Jakbym nie gral to bym sie wkvrwil.

Napisz mi spoilerze co to za spoiler. No i zmienie screena chyba, że chodzi o to, że w grze o Alienie jest Alien i ten screen jest z trailera ogólnie więc no.

Spoiler jest taki, ze

w grze jest wiecej niz jeden Obcy. To jeden z wiekszych twistow w grze.

 

Odnośnik do komentarza

Ok, ale czekam na recenzję Super Metroida.

 

W skrócie powiem tak - nie jest to gra, która trafiłaby do mojego top 15 gier wszech czasów, ale nie grałem w nic lepszego, jeżeli chodzi o wysokobudżetowe gry w tym roku. Ładne, długie, z przepięknymi widokami, przypominające Bioware z lepszych czasów przed wykupieniem przez EA. Dostali opie,rdol za dwójkę i mocno się chyba tym przejęli. Czuć tutaj jakość.

 

Shovel Knight to dla mnie jeszcze lepsza gra, ale że bluber rozdzielił gry na stacjonarki i handheldy, to mogłem zaszaleć.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiesz, Shovel Knight wyszedł na PC, 3DS, Wiiu, ale wrzuciłem go do kategorii handheldy gdyż specyfikacja tej gry najlepiej sprawuje się na przenośniaku, kolejnym aspektem jest to, że raczej małe szanse miałby na przebicie się obok Far Crajów czy Dragon Agów. Zabawa a traktujecie to jak wybory prezydenta.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, może kogoś obchodzi top 2014 użytkownika ragus czy golab a i może w póznym 2015 figaro coś tutaj napisze. Bez napinki to tylko zabawa.


Zartuje sobie, bo nie rozumiem, że w zabawie nie można zagłosować na hipsterski tytuł, bo goty i tak przypadnie jakiemuś assassinowi :D

 

Nie o to chodzi, po prostu Persona Q wyszła jakieś 3 tygodnie temu dlatego jej nie uwzględniłem, tak samo myślałem, że oczywiste jest, że lepiej jak Shovel Knight będzie w kategorii handheld a, że ktoś ograł to na PC czy WiiU to już żadna róznica.

Odnośnik do komentarza

Gdzie się podział Borderlands Pre-Sequel? Gdzie jest Diablo 3 UEE oraz Wasteland 2?

 

Wybierając z tego co jest, moje top 3 wygląda następująco:

1. South Park kijek Prawdy (spełnienie marzeń fana serialu + świetna gra dla pozostałych);

2. Wolfenstein TNO (klasyczny shooter bez zbędnych kombinacji);

3. Dark Souls II (z szacunku do serii, ogólnie bardziej rozczarowanie roku/dekady).

 

Na resztę zagłosowałem poprzez ankietę.

 

Ogólnie ten rok to kupa - muszę odreagować, grając w Planescape Torment planescape__torment_avatar_by_grrroch-d3

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle to Eurogamer w końcu ogłosił grę roku. Oczywiście wygrała najlepsza gra roku. Wyróżnione zaś zostały:

 

Hearthstone

World of Warcraft: bla bla jakiś tam dodatek

This War of Mine

Far Cry 4

Middle-Earth: Shadow of Mordor

The Wolf Among Us

The Sailor's Dream

Spintires

The Last of Us: Left Behind

Threes

Lego Hobbit

TxK

 

 

W głosowaniu czytelników:

 

1. wiadomo

2. Dragon Age: Inquisition

3. Alien Isolation

4. Middle-Earth

5. Dark Souls 2

6. The Last of Us Remastered

7. Bayonetta 2

8. Destiny

9. GTA V

10. Wolfenstein: The New Order

 

Reszta top 50 tutaj, dość przyzwoitych mają czytelników, oczywiście ja mam inny gust, ale to dość kompetentny przegląd, w co ludzie grali w tym roku.

 

 

And let's finish with some truth bombs. Preach it, kebhow! "Nintendo never f***s their players with crippling online features or glitches. They put a soul in every game they release, and it really shows in Mario Kart 8."

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...