Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Co ciekawe, Phenom cały czas był mega spokojny. Za to Veggey, który siedział obok niego i podpowiadał mu, dużo bardziej się denerwował.

 

Swoją drogą Japońscy gracze są mega mili i chętni do freeplayów. Mam nadzieję, że uda się kogoś sprowadzić w październiku do Łodzi :).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak uploadują koniecznie obejrzyjcie grand finals. To co Tokido odwalił w walce z Infiltration nie mieści się w głowie. Przez chwilę myślałem, że to Third Strike jak sparował supera Nasha. Boskie widowisko :)

2:11 !!!!!!!!

9:34 !!!!!!!! Między 2 i 3cim parowaniem zwiffował c.LP!!! :banderas:

Edit: przed chwilą ogłosili, że w piatek dadzą Boxera!!! :)

Balrog, Urien i Juri!

Edytowane przez ornit
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

nie chce mi sie wierzyc, ze za rok/dwa jak gra urosnie znaczaco jesli chodzi o tryby/postacie/areny/patche poprawiajace balans itp capcom nie wyda wersji ultra/game o the year(zwal jak zwal) z wszystkim tym od razu na plycie zamiast kupna podstawki i bawienia sie w sciaganie np 20gb - to jest wrecz wiecej niz pewne i logiczne wg mnie

 

jedyne co capcom co chwile podresla, ze posiadacze podstawowej wersji sf5 beda mogli korzystac przez darmowe patche/zakup ze wszystkich rozszerzen jakie kiedykolwiek beda planowane przez caly okres wspierania gry, nie bedzie tak jak z sf4 gdzie w pewnym momencie fani z podstawka zostali na lodzie i ich odcieto

 

nie poruszam tez kwestii wydania na xone - choc juz tyle razy sie zarzekali ze chyba faktycznie przez saly swoj zywot bedzie to gierka ps4/pc

Odnośnik do komentarza

w tym cytacie capcomu nic nie pada o tym, ze nie bedzie ultry itp tylko ze to co tez ja pisalem - ze nigdy posiadacze podstawki nie beda pokrzywdzeni i beda mieli dostep do wszystkiego co wymysli capcom dla tej odslony, nawet jak sf5 odkurza z polki za np 2 lata

 

nie ma opcji jak ta gra urosnie za pare lat do o wiele wiekszych rozmiarow by nie wydali edycji z wszystkimi rozszerzeniami na plycie - do tego to przeciez capcom, nie przepuszcza okazji by znowu zarobic 

 

 

wg mnie bijatykowy laik bardziej patrzy na ilosc trybow, wojownikow, aren niz troche wieksza przystepnosc, wszak sam pisal, ze beda sie bic we z ziomkiem wiec nawet jak beda kaleczyc to wspolnie, do tego w trybach offline zawsze mozna odpalic easy itp, w sf5 takich trybow nawet nie ma

Odnośnik do komentarza

wg mnie bijatykowy laik bardziej patrzy na ilosc trybow, wojownikow, aren niz troche wieksza przystepnosc, wszak sam pisal, ze beda sie bic we z ziomkiem wiec nawet jak beda kaleczyc to wspolnie, do tego w trybach offline zawsze mozna odpalic easy itp, w sf5 takich trybow nawet nie ma

Uwierz, żeby wklepać jakieś combo w SFIV, to najpierw trzeba przesiedzieć trochę w trybie trening, a co najlepsze, każda postać ma inny timing na wklepywanie ciosów. W piątce idzie to znacznie łatwiej, gra jest znacznie bardziej przystępna. Co do trybów, chyba jutro ta duża aktualizacja min. z trybem story.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...