Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej rozmawiali o samej produkcji gry i studiu, w końcu tego panel dotyczył.  Oczywiście dalej Cory potwierdza, że gra będzie na jednym ujęciu, na pytania fabularne starali się w ogóle nie odpowiadać, więc kiedy padło pytanie o Thora i Lokiego wszyscy byli cicho.

Rozmowa trwała prawie godzinę, więc jeśli kogoś interesuje temat, to serio polecam.

Odnośnik do komentarza

Tak, to oznacza, że loadingów też nie będzie.

Ale hej, od kiedy gry przeniosły się w 3D, to naturalnie imitują techniki filmowe, przecież editing/montaż jest bardzo ważnym elementem wszystkich cutscenek (i nie tylko, praca wirtualnej kamery ogólnie jest ważna).

Jeśli GoW rzeczywiście nie będzie miał cięć, będzie to wielkim osiągnięciem, zresztą już na tym panelu rozmawiali jak ciężkie były sesje motion-capture, które de facto były złożone z samych długich single-cutów, co wymagało dużo przygotowań od aktorów (gra ma full body capture).

edit:

Powiedziałem, że wrzucę, to wrzucam:

https://www.youtube.com/watch?v=khbpeMZhpHM

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

szkoda tej kamery. nadal jest zbyt blisko, choć mam wrażenie że i tak dalej, niż na pierwszym gameplayu. system jest świeży i fajnie, ale t.j. było do przewidzenioa, sporo traci na zróżnicowaniu względem poprzedników (gdzie juggle i przycisk skoku? xd)

 

przypominam co można było odpjerdalać np. w GOW2&3, mając skilla i trochę pomysłów

 

 

nie. nie chodzi o to, by było jak zawsze

 

taka kamera podczas większości walk byłaby IDEALNA

 

2452235-0001.jpg

 

zoom podczas eksploracji i finisherów jest ok

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

mam nadzieje, że fabularnie bedzie tak, że guwniak zginie pod koniec, przez co kratos sie w(pipi)i i w kolejnych czesciech pojdzie rozyebac caly ten nordycki swiatek w drobny mak w najbardziej brutalny sposób jaki istnieje

 

bo jak kratos sczeźnie i guwniak zostanie glownym bohaterem to xd 

E tam, gówniak jest w takim wieku, że po śmierci Kratosa i bzyknieciu w przyszlosc 10 lat mogę z niego zrobic dobrego koksa. Nie ma co patrzyć ze teraz wyglada jak melepeta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O 3 w nocy trailer był spoko, ale nic ponadto. 

 

Na chłodno obejrzane jeszcze 2 razy i jaram się w fhój. Mądrzejszy, bardziej doświadczony Kratos to akurat plus, bo już ten wiecznie wnerwiony sukisyn z poprzednich części już się przejadł. 

 

System walki wygląda kozacko - dostrzegam tu nieco inspiracji grami From więc suuuuper. Za(pipi)isty jest motyw z rzuceniem toporkiem i napierdzielanie później z piąchy. Liczę też na pokaźny bestiariusz. 

 

Jedyny minus jaki dostrzegam to, że przy tej kamerze i rozgrywce to chyba już na amen zrezygnują z elementów platformowych znanych poprzednich części. Na zwiastunie widać moją ulubioną "automatyczną wspinaczkę", więc raczej pod tym względem akurat będzie cinematic experience. Trochę szkoda - nie żeby w poprzednich częściach, te fragmenty były jakieś wybitne, ale... były i można było przez źle się skrzywdzić przez źle wymierzony skok. ;)

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...