Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Starh napisał:

@teddy

Sporo walk powtarzasz na trudnym poziomie trudności? Im dalej tym coraz trudniej czy poziom jest wyważony i się utrzymuje?

Kazda po kilka razy, najszybciej mi chyba za drugim podejsciem niektore poszly. Najwiecej to cos kolo 10. Narazie nie czuje zeby poziom jakos skoczyl mocno do gory. Ilosc przeciwnikow rosnie ale tez mamy wiecej srodkow do dyspozycji wiec mozna wiecej kombinowac. Poki co wpakowalem jeden punkt w umiejetnosci i nie ulepszalem ekwipunku wcale

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, teddy napisał:

Kazda po kilka razy, najszybciej mi chyba za drugim podejsciem niektore poszly. Najwiecej to cos kolo 10. Narazie nie czuje zeby poziom jakos skoczyl mocno do gory. Ilosc przeciwnikow rosnie ale tez mamy wiecej srodkow do dyspozycji wiec mozna wiecej kombinowac. Poki co wpakowalem jeden punkt w umiejetnosci i nie ulepszalem ekwipunku wcale

 

To jest dobra uwaga - mało jest rzeczy które tak psują grę jak nieuzasadnione skoki trudności na tym samym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, milan napisał:

Czyli może się okazać że trafisz na ściane prze końcem gry ;/

Mialem tak w gow 3. W miare ladnie jak na najwyzszy poziom szlo wszystko a na sam koniec jakas winda i kur.wica level 999999 , jak przeszedlem malo wylewu z wrazenia nie dostalem.

 

Takze zlewam, za pierwszym razem jednak stawiam na przyjemnosc z rozgrywki a za drugim jakies masterowania

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Ficuś napisał:

pozwala ten system walki na mocne kombinowanie i kreatywnosc w czasie walki?

W trakcie tych ~4 godzin ktore pogralem moglem: uzywac szybkich lub mocnych ciosow i je kombowac, rzucac toporem, blokowac i parowac tarcza, pozbyc sie topora i lac piesciami (mniejszy damage, ale wbija stuna, 100% stuna = fatalita), atakowac guwniakiem (tez wbija stuna i odwraca uwage, ciosy w plecy wbijaja bardzo duzo stuna), rollowac, sprintowac. Kombinowania jest sporo bo areny sa calkiem duze i mozna grac mocno defensywanie, ale nie jest to az tak bardzo skuteczne jak np. w soulsach

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Ficuś napisał:

pozwala ten system walki na mocne kombinowanie i kreatywnosc w czasie walki?

W recenzjach podkreslano, że na początku nie, ale czym dalej możliwości łączenia combosow jest dużo. Ogólnie system walki jest bardz dobry i przyjemny, znacznie lepszy z większą ilością możliwości niż w poprzednika h. Tak przynajmniej wynika z kilku recenzji które czytałem. 

Odnośnik do komentarza

Nie no badzmy powazni, zadnego dubbingu. Tylko eng+napisy, voice acting w oryginale jest kapitalny. Przypomniala mi sie potyczka z drugim bossem, jezu xD Nigdy w zyciu nie widzialem nic tak spektakularnego na ekranie swojego tv, do tego wlasnie kapitalny voice acting. Kurde mam nadzieje ze bedzie mozna wybierac sobie potyczki z bossami bo chce do tego wracac wielokrotnie. Co za gierka

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Hendrix napisał:

Dubby się jednak dobrze sprzedają, więc zostaną z nami i będzie ich więcej (w kinach szczególnie :| ). Jak Sony Polska weźmie Jacka Kopczyńskiego do Spider-Mana, to może nawet sam jedną misję zagram z polskim dubbem.

Mnie to przeraża, ostatnio nie dalo się kupić biletów na Ostatniego Jedi do kina bez polskiego dubu w IMAXie. Ja rozumiem, że większość osób jest leniwa, nie chce czytać, ale dubbing tak zabija klimat i nie po to ide do kina żeby słuchać jakiegoś polskiego aktora zamiast nie wiem Del Toro i mnie to mocno irytuje. 

 

Co do GoWa niech każdy gra jak chce ale nawet najlepszy dubbing nie odda tego co stworzyli twórcy gry oryginalnie, kombo napisy polskie+oryginalne głosy to chyba najlepsza opcja dla leniuszków.

Odnośnik do komentarza

sam jestem ciekaw tych walk z bossami bo mocno sprzeczne sa opinie o ich spektakularnosci i jakosci stare gowy mocno podniosly poprzeczne, ogrywana w lutym bayo2 podniosla ja do wrecz niebotycznych rozmiarow, ciekaw jestem jak jest tutaj - czy jest epicko czy jednak to kosmiczna grafa po prostu glownie robi robote

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...