Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może niech nie zaśmieca go swoimi wypierdami z ch,uj wie skąd. Tutaj chcę czytać podjarki forumowiczów podkreślam FORUMOWICZÓW, którzy dorwali swoją kopię przed czasem i nie mogą powstrzymać orgazmów, a nie jakieś randomowe śmieci od generatora linków do youtube/twittera.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, YETI napisał:

A co miał Teddy napisać

Nie wiem co miał pisać, ale chyba gra w grę to troche o niej wie więcej niż to co ty teoretyku wyczytasz z recenzji xD Chyba logiczne, że pytasz kogoś kto gra o odczucia, bo recenzje to sobie każdy możesz poczytać. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, raven_raven napisał:

Może niech nie zaśmieca go swoimi wypierdami z ch,uj wie skąd. Tutaj chcę czytać podjarki forumowiczów podkreślam FORUMOWICZÓW, którzy dorwali swoją kopię przed czasem i nie mogą powstrzymać orgazmów, a nie jakieś randomowe śmieci od generatora linków do youtube/twittera.

Ja wole twitty yetiego niż twoje agresywne szambowpisy  wskazujace co tu ma byc.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, _Be_ napisał:

Nie wiem co miał pisać, ale chyba gra w grę to troche o niej wie więcej niż to co ty teoretyku wyczytasz z recenzji xD Chyba logiczne, że pytasz kogoś kto gra o odczucia, bo recenzje to sobie każdy możesz poczytać. 

No i napisał swoje odczucia z początku gry, a ja dodałem że system walki w dalszej części gry mocno zyskuje. Łapiesz? 

Odnośnik do komentarza
Teraz, YETI napisał:

Te Tweeta wnoszą do tematu więcej niż wasze

No własnie w tym problem, że nic nie wnoszą. Ewentualnie spoilery typu, że ktoś przeszedł grę i koncówka była breathtaking a może ku,rwa ja nie chcialem wiedzieć, że jest breathtaking i chcialem się o tym przekonać? 

 

Cytując klasyka "WRZUĆ TO W SPOILER DEBILU!!!!'

Teraz, YETI napisał:

a ja dodałem że system walki w dalszej części gry mocno zyskuje

Bylo to bardzo potrzebne. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, _Be_ napisał:

No własnie w tym problem, że nic nie wnoszą. Ewentualnie spoilery typu, że ktoś przeszedł grę i koncówka była breathtaking a może ku,rwa ja nie chcialem wiedzieć, że jest breathtaking i chcialem się o tym przekonać? 

 

Cytując klasyka "WRZUĆ TO W SPOILER DEBILU!!!!'

XDDDDDD 

Bo ktoś napisał breathtaking, to tak musi być, zapewne niejeden napisze, że jest średnia lub rozczarowujaca,a ty sam wyrobisz sobie swoją własną opinię po ukończeniu gry. 

Weź wrzuć jakąś karkowek, bo niedobory białka dają się we znaki. 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, YETI napisał:

Weź wrzuć jakąś markowej, bo niedobory białka dają się we znaki. 

Ale pisz do mnie po polsku a nie po bechłatowskiemu. Zrozum, że zasrywanie tematu wpisami jakichś ludzi, których nikt nie zna z twittera nie ma kompletnie sensu. Wrzuć recenzje eurogamera czy edge ok, ale jakieś sunhilegendy no jrpdl xd 

 

ronswanson.gf

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

A mnie takie wpisy randomów, które wrzuca Yeti, jeszcze bardziej nakręcają, taki random to również gracz. Choć wolałbym coś o minusach, jeśli są jakieś, żeby się nie zawieźć, jak z inną grą, ale nie podam tytułu z wiadomych względów. Odnośnie polskiego dubbingu, poraz 1.000.000.000 ktoś pisze, że tylko angielski + polskie napisy, wszyscy już to wiedzą o zarania dziejów, czy musi to być poruszane przy każdej grze? Poza tym moim zdaniem w U2 i tym bardziej w TLOU był świetny, grałem z przyjemnością, jedynie Tez trochę słabiej wypadła, reszta mocno ok.

Odnośnik do komentarza

Jak już przeklejamy informacje od 'graczy" to ja też wkleje, pytałem kumpla G R A C Z A 

 

Cytat

w (pipi) dobre (pipi), gralem prawie 2h ciezko bylo pogodzic granie z permanentnym wzwodem nie wiedzialem czy zajmowac sie padem czy joystickiem :usmiech: 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...