Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet glupie odblokowanie mocnego ataku zmienia nagle system walki (przytrzymanie R2), bo wtedy niektorym przeciwnikom od razu mozemy urwac leb toporem, przepolowic na pol, jak probuja zwlec sie z ziemi - ogolnie system walki tez mocno zaciagniety z Dark Souls - przeciwnicy maja rozne kolory paska energi, zdarzylo mi sie wczoraj tak zawendrowac, ze bylem na strzala np. Mozna kombinowac, mozna sie bawic, do tego wszystko jest tak dopracowane, efektowne i wyglada, ze czlowiek co minute ma banana na twarzy! :banderas:

Edytowane przez easye
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

@Starh

No właśnie nie, to Cory namówił Shannon Studstill i Sony do zrobienia tej gry, zresztą zaczęła powstawać przed skasowaniem poprzedniego projektu. Pierwotnie Barlog miał mieć rok czasu na ogarnięcie pierwotnych założeń, po skasowaniu niezapowiedzianej gry dostał dwa tygodnie i nowy GoW został jedynym projektem całego studia xDD

@XM.
A teraz Stig robi Gwiezdne Wojny dla Respawn, w sumie wyszedł na swoje :V

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

A to już mnie malo obchodzi czy zdarzył czy nie zdarzył. Miał 3 lata z czego dobrze wyszło mu 1/4 gry i po dziś dzień jest to mój największy zawód growy ever. Zawsze mozna tak zrzucac ze za malo czasu mial.

Nikogo tak nienawidze z tej branży jak tego lysego kasztana.

Edytowane przez XM.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dobrze, że w tej generacji Sony ma wielki spokój. Panują w konsolowej branży i dają swoim studiom tyle czasu ile trzeba. Uncharted ma mieć inny koncept? Proszę bardzo róbcie swoje, wypier.dolcie do kosza te wcześniejsze koncepty i zróbcie po swojemu. Nowy God of War? No ok, macie tutaj róbcie sobie co uważacie, nawet jeśli to ma być 5 lat. Guerilla zje.baliscie Killzone ale nic się nie martwcie, zróbcie sobie nowe IP.  Szkoda tylko, że zaorali Evolution, DriveClub dwa mógłby być totalnie jedną z lepszych scigałek na tej generacji. 

 

Zupełnie inne podejście od rushowanego developingu Uncharted 3 czy własnie wymienianego wyżej GoWa III, bardzo fajnie, szanuje takie podejscie, widać, że nauczyli się dużo na swoich blędach w poprzedniej generacji. 

Odnośnik do komentarza

Jest na necie ponad godzinny wywiad ze wszystkimi reżyserami gry, no i Cory oraz Jaffe nie byli specjalnie zadowoleni z tego jak rozwiązał grę Stig :v  Dla mnie GoW3 to przypadek Uncharted 3 - ot gra prowadzi od set piece'u do set piece'u. Nadal jest dobrą rozrywką i świetnie wykonaną grą, ale zdecydowanie mniej spójną, mniej ciekawą wersją swoich poprzedniczek.

 

Spoiler

No, ale w weekend na Titanie remester pękł, dobrze się bawiłem. Dalej 8/10 dla mnie :v

 

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ficuś napisał:

nie tyle nauczyli co inne czasy - gow3 czy u3 to nie byly czasem tego ich wielkiego kryzysu finansowego? i po prostu presja byla by sie bilansy kwartalne zgadzaly?

Pewnie były, zresztą tamta generacja to był dla nich jeden wielki fail więc jakoś musieli nadrabiać no ale tak czy siak mogli by teraz robić to samo czyż nie? Zapowiedzieć grę dać 3 lata na zrobienie i heja, sprzedawajcie co macie. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hendrix napisał:

Jest na necie ponad godzinny wywiad ze wszystkimi reżyserami gry, no i Cory oraz Jaffe nie byli specjalnie zadowolenie z tego jak rozwiązał grę Stig :v  Dla mnie GoW3 to przypadek Uncharted 3 - ot gra prowadzi od set piece'u do set piece'u. Nadal jest dobrą rozrywką i świetnie wykonaną grą, ale zdecydowanie mniej spójną, mniej ciekawą wersją swoich poprzedniczek.

 

  Pokaż ukrytą zawartość

No, ale w weekend na Titanie remester pękł, dobrze się bawiłem. Dalej 8/10 dla mnie :v

 

No kórva pamiętam ten wywiad. I że Cory i David Jaffie juz dawno chcieli łączenie z mitologiami, trójka miała się od razu zaczynać śmiercią Zeusa i napadem bostw z innych mitologii czy też zrobienie z Kratosa śmierci. A wyszło gunwo.

Odnośnik do komentarza

@XM
Tydzień temu powtórzyłem sobie ten wywiad, w sumie już po nim, było widać, że jeśli Cory wróci, to zmieni całkowicie grę. Sam przyznał też, że jeśli chodzi o historię w GoW2, to żałuje, że nie zrobił gry inaczej. Teraz z tego co mówił w wywiadach, kolejne części są rozplanowane już. Jeśli zajmie się nowym IP, to pewnie nadal pozostanie blisko z teamem od GoWa.


Przyszedł sms od inpostu, więc idę po swoją kopię :D Dostawa i zakupy u @Dave Czezky? Polecam.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...