Skocz do zawartości

Fryzury, brody, wąsy...


Harbuz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Panowie ma ktoś dłuższe włosy? Od roku zapuszczam by coś fajnego z czasem zrobić ale już nerwicy człowiek dostaje jak muszę je układać przed wyjściem. Problem że mam bardzo gęste włosy więc układają się okropnie i jako że pierwszy raz w życiu je zapuszczam nie wiem za bardzo jaki kosmetyk dobrze je ułoży i da fajny efekt . Jako że zaczesuje włosy do tyłu najbardziej drażni grzywa która jest napęczniała i nie opada ładnie na kark a wyglądają na mocno puszyste.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, SpacierShark123 napisał:

Panowie ma ktoś dłuższe włosy? Od roku zapuszczam by coś fajnego z czasem zrobić ale już nerwicy człowiek dostaje jak muszę je układać przed wyjściem. Problem że mam bardzo gęste włosy więc układają się okropnie i jako że pierwszy raz w życiu je zapuszczam nie wiem za bardzo jaki kosmetyk dobrze je ułoży i da fajny efekt . Jako że zaczesuje włosy do tyłu najbardziej drażni grzywa która jest napęczniała i nie opada ładnie na kark a wyglądają na mocno puszyste.

500_500_productGfx_0e74b4c182f1255878566

Gorąco polecam. Wspaniały zapach zielonego jabłuszka, mocny chwyt, praktycznie brak połysku i możliwość dowolnego rozczesywania i poprawiania. Wytrzyma nawet kilkanaście godzin na głowie. Puszkę 35 g kupisz za około 36 złotych. Reuzel to marka, Reuzel to elegancja.

 

Inb4 ale ŚWINIA

Odnośnik do komentarza

Jak pisałem zaczesuje włosy do tyłu wtedy kończa się delikatnie poniżej karku , drażni to że mokre po kąpieli wyglądają świetnie ale wyschną to grzywa poniżej lini uszu wygląda słabo(napęczniała , sucha , potargana ) . Często widze ludzie uzyskują fajny efekt mokrych włosów ale jako że jestem zielony w tym temacie nie mam pojęcia co by tu zrobić.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, SpacierShark123 napisał:

Jak pisałem zaczesuje włosy do tyłu wtedy kończa się delikatnie poniżej karku , drażni to że mokre po kąpieli wyglądają świetnie ale wyschną to grzywa poniżej lini uszu wygląda słabo(napęczniała , sucha , potargana ) . Często widze ludzie uzyskują fajny efekt mokrych włosów ale jako że jestem zielony w tym temacie nie mam pojęcia co by tu zrobić.

Jak dawno ścinałeś włosy? Może masz już mocno rozdwojone końcówki? Korzystasz z odżywek do włosów? Nie wiem czy w twoim przypadku to coś da, ale możesz ugotować łyżkę siemienia lnianego (ziarna) w szklance wody. Wywalasz ziarna i zostawiasz sobie ten "żel". Podobno dobrze odżywia. Ja tego używam czasem jako naturalnego stylizatora do kręconych włosów i wyglądają lepiej niż po kosmetykach ;p

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Uciąłem grzywe co mi spadała na szyje bo już męczyła , mam zamiar zapuszczać jedynie samą góre głowy ale muszę przyznać że kupiłem Reuzel pomade niebieską z woskiem i daje rade. Włosy ładnie ubite i fajnie zaczesuje się włosy do tyłu. Ogólnie odżywki staram się używać co kilka dni bo gdy myłem włosy odżywkami codziennie to była tragedia i włosy wyglądały na strasznie wysuszone.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jaka najlepsza pomada aby trzymała włosy, a w ogóle nie było jej widać. Chodzi o najbardziej naturalny wygląd fryzury. Włosy po umyciu puszyste.

 

Do tej pory Beach Boy, używałem kiedys uppercuta, trzyma za(pipi)iscie mocno, nawet po myciu, ale włosy się błyszczą jakby były przetłuszczone. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 12.03.2020 o 12:47, Rozi napisał:

Tak jest, matowa, mocna i pachnie zielonym jabłuszkiem :lapka: Jest na wodzie, więc nie ma problemu ze zmyciem.

kupowałeś kiedyś z allegro albo innych źródeł niż barbersupply?

 

https://allegro.pl/oferta/reuzel-extreme-hold-mocne-utrwalenie-113-g-szara-9048462376#

tutaj 113g za cenę niewiele większą niż 35g i się zastanawiam :nosacz:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...