Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

listopad bedzie kolejnym miesiacem z nagrodami!!!!!!!!!!!!

 

dApo(psn: dApo_87) funduje rok abonamentu ps plus 

 

zasady kto to wygra mialem wymyslac ja wiec po zastanowieniu:

- w listopadzie bedzie 5 eventow 6dniowych by miec wiecej czasu na wykrecanie czasow

- nagroda glowna zostanie rozlosowana

- w losowaniu bedzie bralo udzial 25 najlepszych kierowcow wg punktacji na koniec miesiaca (czemu nie wszyscy?by wymusic rywalizacje i wyeliminowac tych co jada tylko jedno kolko i olewaja)

- 25 miejsce oznacza 1 los, 24 miejsce 2 losy.........1 miejsce 25losow, im wyzej w puntacji tym wieksza szansa na zgarniecie nagrody w losowaniu ale tez to nie oznacza, ze wygrac moze np ostatnia osoba z 1 losem

- nie ma zasady, ze trzeba uczestniczyc we wszystkich czy tam ilustam eventach

Zasady proste i klarowne, wyglada swietnie. Osobiscie  jednak kilka kosmetycznych zmian bym zaproponował ale pewnie co użytkownik to opinia wiec niech już zostanie :) Przypomnijcie jeszcze może jak punktujecie, może w pierwszym poscie. Aby kazdy wiedzial o co walczy.

Odnośnik do komentarza

listopad bedzie kolejnym miesiacem z nagrodami!!!!!!!!!!!!

 

dApo(psn: dApo_87) funduje rok abonamentu ps plus 

 

zasady kto to wygra mialem wymyslac ja wiec po zastanowieniu:

 

- 25 miejsce oznacza 1 los,

- 24 miejsce 2 losy.........

- 1 miejsce 25losow,

 

im wyzej w puntacji tym wieksza szansa na zgarniecie nagrody w losowaniu ale tez to nie oznacza, ze wygrac moze np ostatnia osoba z 1 losem

 

 

Przepraszam ale o co tu chodzi? Może ktoś to wyjaśnić bo nic nie rozumiem. 25 losów?? Po co ? Skoro jest losowanie z pośród 25 graczy to spisujesz 25 zawodników, wrzucasz ich karteczki do słoika, losujesz i masz zwycięzcę losowania. 

Odnośnik do komentarza

 

listopad bedzie kolejnym miesiacem z nagrodami!!!!!!!!!!!!

 

dApo(psn: dApo_87) funduje rok abonamentu ps plus 

 

zasady kto to wygra mialem wymyslac ja wiec po zastanowieniu:

 

- 25 miejsce oznacza 1 los,

- 24 miejsce 2 losy.........

- 1 miejsce 25losow,

 

im wyzej w puntacji tym wieksza szansa na zgarniecie nagrody w losowaniu ale tez to nie oznacza, ze wygrac moze np ostatnia osoba z 1 losem

 

 

Przepraszam ale o co tu chodzi? Może ktoś to wyjaśnić bo nic nie rozumiem. 25 losów?? Po co ? Skoro jest losowanie z pośród 25 graczy to spisujesz 25 zawodników, wrzucasz ich karteczki do słoika, losujesz i masz zwycięzcę losowania.

Chodzi o to, że gracz który zajmuje wyższe miejsce ma mieć procentowo wieksze szanse na wylosowanie nagrody, ot cała filozofia.
Odnośnik do komentarza

Myślałem że losowanie ma dawać równe szanse wszystkim uczestnikom, dlatego to jest losowanie. Ale to tylko ja. Skoro promowany jest najlepszy to po prostu można wręczyć zwycięzcy nagrodę bez kombinowania.

Ale własnie takie losowanie ma wymusić rywalizacje, a chyba o to chodzi w tej zabawie. Jak by wszyscy mieli równe szanse to każdy robiłby czas na odwal się, a tak każdy będzie chciał zwiększyć swoje szanse.

Odnośnik do komentarza

ogolnie jest tak, ze kazdy kto funduje nagrode wymysla zasady jej wreczania, nigdy w to nie integrowalem bo ogolem ci ludzie sa wielcy za sam fakt dawania nagrod w takiej zabawie wiec byloby to w moim mniemaniu nietaktem bym im cos narzucal 

 

tutaj mialem wolna reke co do sposobu wiec majac jedna sztuke nagrody chcialem wymyslec cos co sprawi, ze chec rywalizacji beda mieli wszyscy:

- wreczenie nagrody dla zwyciezcy to w chwili obecnej praktycznie rywalizacja czaku vs prezes

- wreczenie nagrody na zasadzie losowania wsrod bioracych udzial to w chwili obecnej wiele osob co robi przejazd tylko tak by byl by sie liczyc w losowaniu bo kazdy szanse na wygrana kazdy ma taka sama

 

tak powstal pomysl, ktory juz kiedys ktos tu proponowal - jedno losowanie ile im wyzej w tabeli tym wiecej szans matematycznych na wygrana - to wg mnie sprawi, ze wiekszosc stawki bedzie chcialo walczyc bo im wyzej tym wiecej losow, ograniczenie do 25 osob wg mnie tez sprawi (jesli liczba uczestnikow bedzie taka sama jak zawsze), ze nie wszyscy sie zalapia do losowania wiec nawet w ogonie powinna byc walka o czas i miejsce

 

wydluzenie czasu eventu tez wg mnie sprawi, ze walka bedzie zacieta bo wieksza szansa ze ktos zagospodaruje ta godzine-dwie w ciagu 6 dni by wykrecic te kilkanascie kolek

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ficuś, częsciowo się z Toba zgadzam, ale tylko częsciowo...

- wreczenie nagrody dla zwyciezcy to w chwili obecnej praktycznie rywalizacja czaku vs prezes, tutaj masz rację ale;

- wreczenie nagrody na zasadzie losowania wsrod bioracych udzial to w chwili obecnej wiele osob co robi przejazd tylko tak by byl by sie liczyc w losowaniu bo kazdy szanse na wygrana kazdy ma taka sama, w tym przypadku jest napewno kilka osób kombinujących by załapać się do losowania, ale jest też część osób którzy się starają pomimo małego skilla. W miom przypadku sytuacja wygląda tak że ścigam się z wami od początku rywalizacji (w miarę możliwośći) nie osiągam zawrotnych rezultatów mimo starań, cieszy mnie gdy jestem wyżej niż Spencer lub Fanek i to mi daje ogromną satysfakcje. Do większości startujących w wyzwaniach wiele mi brakuje, nie wspominając o naszych forumowych cyborgach, ale robię wiele przejazdów by poprawiać czasy i wskoczyć choćby 1 miejsce wyżej. Szkoda że nie ma już możliwości by widzieć kto ile przejazdów robi...

 

P.S. Aktualnie mam wbite 651 gwiazdek, marzę by mieć wszystkie, no ale długa droga przede mną. Nie poddaję się i walczę o kolejne. Każda zdobyta gwiazdka to dla mnie sukces i satysfakcja, no i motywacja by zdobywać kolejne. Tak samo mam w przypadku rywalizacji, Wy walczycie o miejsce na szczycie a ja walczę by byś kilka miejsc przed końcem.

 

Ile osób biorących udział w rywalizacji tyle opini. Moim zdaniem fundujący nagrodę ustala zasady jej wręczenia i musimy się do tego dostosować.

Odnośnik do komentarza

Czekam na wyplate bo oczywiscie mam na koncie psn 53 zyla a oni zrobili cene 63 wiec moze udam sie do empiku i sprawdze czy maja zdrapki z nowymi niskimi nominalami. Troche mnie tez odrzuca cena i zawartowc tego dodatku.

Ja to tak naprawde w singla w DC nie grywam odpalam nasza forumowa rywalizacje i wyzwania ogolnodostepne. Gwaizdek "nabilem" kolo 70 szt. Wiec moze dlatego mam skilla jakiego mam ?! Jak ja nawet wszystkich fur jeszcze nie objezdzilem ;)

 

Moze w styczniu rywalizacja na motorach ??

Edytowane przez spencer13
Odnośnik do komentarza

Chłopaki przestańcie już z tymi cyborgami, naprawdę daleko mi do bycia cyborgiem. Wszystkie czasy jakie robię robie tak jak wy, poznaje trasę gdzie mogę coś urwać, zyskać. Samochody też sprawdzam pod kątem ile mogę z nich wycisnąć. I naprawdę ja też nie mam objechanych i sprawdzonych wszystkich tras i pojazdów, i jak wszyscy nie mam na granie 24 godzin, bo mam też swoje życie. Sam pamiętam jak przeklinałem na venom hot lap mówiłem że to jest nie do ogarnięcia na 3 gwiazdki, a teraz myślę sobie nie taki diabeł straszny. Także jak mówiłem żaden ze mnie cyborg, po prostu jestem już wjeżdżony, ale żeby robić takie czasy też muszę trochę przejazdów zrobić,a cyborgiem zostanę jak będę czesał takie czasy z 1 podejścia, póki co jestem takim graczem jak wy tyle tylko, że ja już poznałem lepiej prawa jakie rządzą w grze i mogę je szybciej wdrożyć w życie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...