Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gralem dzisiaj w ta gierke:

 

 

Fajnie ze mozna odpalic gre i odrazu grac, bez zadnego tutoriala, patcha, instalacji, scenek po dwie godziny...no i nie jest taka prosta jak sie wydaje.

 

A ja właśnie szukam podobnej gry to tego Scramble.Na automatach dawno temu w nią grałem.Rozgrywka jest taka sama tylko tło inne trochę.Tak jakby nowsza wersja.

Odnośnik do komentarza

Mate5 widziałeś screeny z sequel'a Black jak jeszcze Criterion nad nim pracowało 

 

z14419265Q.jpg

 

:fsg: to mogłoby byc coś wspaniałego

 

Masz więcej? Ah, co to mogłaby być za gra. Raz na jakiś czas włączam sobie tę czy inną misję w Blacku i się rozpływam z frajdy. Jedyna giera, której remaster chciałbym zobaczyć (z modyfikowalną czułością celowania)

Odnośnik do komentarza

Nie, znaczy jest ale gó,wno widać. Alex Ward postował na swoim twitterze, a Criterion chciało normalny sequel po linii pierwszego Black zrobić, ale EA to się nie podobało potem Stuart Black odszedł z firmy i EA chciało zrobić jakąś kolorową strzelankę z co-opem z tego (wtf) a Stuart zaczął robić tego nieszczęsnego Bodycount. Ku.rwa Criterion to byli mistrze a teraz klepią jakieś NFSy (chociaż Hot Pursuit jest lux) czy Burnouty na komórki. Je.bać EA.

Odnośnik do komentarza

ściąga mi sie bajonetka za 16.50 zł na plejstejszyn trzy. greatness awaits ?

 

jak masz w sobie ukryte masochistyczne pragnienia rwacęj animacji 10-30fps i częstego screen tearingu i czego tam jeszcze wersja na ps3 nie ma, to tak: this is your road to awe!

Edytowane przez golab
Odnośnik do komentarza

ściąga mi sie bajonetka za 16.50 zł na plejstejszyn trzy. greatness awaits ?

 

No chyba nie. To nie cw, ale port Bayo ponoć srogo odstaje od xboxowej wersji, ale sama gra jest zaje.bista. W sumie kazub przeżyłeś spadki framerate w DkS/DeS to przeżyjesz i tu. Ficek co do Burnouta, myślę, że zrobili z nim wszystko co mogli i już trochę pomysłu brakło po trójce (mimo, że Revenge był super) i powstało Paradise, które podzieliło graczy jedni polubili free roam i inni twierdzą, że to już nie to samo. Ja też wolałem te wczesniejsze odsłony.

Odnośnik do komentarza

 

ściąga mi sie bajonetka za 16.50 zł na plejstejszyn trzy. greatness awaits ?

 

jak masz w sobie ukryte masochistyczne pragnienia rwacęj animacji 10-30fps i częstego screen tearingu i czego tam jeszcze wersja na ps3 nie ma, to tak: this is your road to awe!

 

 

Ale patch c'nie.

Odnośnik do komentarza

 

Gralem dzisiaj w ta gierke:

 

 

Fajnie ze mozna odpalic gre i odrazu grac, bez zadnego tutoriala, patcha, instalacji, scenek po dwie godziny...no i nie jest taka prosta jak sie wydaje.

 

Na oryginalnym sprzęcie czy na emu?, jak na emu to się nie liczy :reggie:

 

 

Na PS4 calaka wbilem :D

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

 

 

ściąga mi sie bajonetka za 16.50 zł na plejstejszyn trzy. greatness awaits ?

 

jak masz w sobie ukryte masochistyczne pragnienia rwacęj animacji 10-30fps i częstego screen tearingu i czego tam jeszcze wersja na ps3 nie ma, to tak: this is your road to awe!

 

 

Ale patch c'nie.

 

 

ale patch podobno przyspieszył loadingi między levelami i zlikwidował rzeczone w grze podczas podnoszenia przedmiotów (lulz) czy jednak framerate też poprawili, bo nie wiem?

Odnośnik do komentarza

Z patchem jest dramat, bez patcha samobójstwo przed konsolą. Gra się "w miarę" póki nie zobaczy się/nie zagra się w wersję na X'a. Fakt, sam wolałem się męczyć z tą technologiczną spierd.oliną mimo posiadania obu konsol ze względu na lepszego pada do takich gierek, ale w pewnym momencie jednak powiedziałem dość i musiałem przesiąść się na innego slasherka.

 

 

 

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

 

 

myślę, że zrobili z nim wszystko co mogli i już trochę pomysłu brakło po trójce (mimo, że Revenge był super) i powstało Paradise

 

revenge był średnio udanym eksperymentem i nawet criterion sie zreflektowało i stworzyli bournouta doskonałego - dominator

 

 

słyszałem że są jakieś małe rwanka przy super ultra atakach i coś tam jeszcze, ale nic krytycznego. to może wiedzieć tylko ten co ograł obie wersje 

 

 

 

 

ze względu na lepszego pada 

 

dobry argument

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...