Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też to oglądanie totalnie grzeje. Patrząc ile tytułów mam do ogrania to ... to w h.uj mi szkoda czasu.

Ja tam tylko lubiłem patrzeć jak ktoś gra w wozach Drzymały i w goty programie Escape na Polonii 1 z GOTG głosem Pana Knapika. <Piszę z telefonu ale jakbym mógł to dałbym Banderasa>

Odnośnik do komentarza

The Getaway jest znane, ale nie jest to ten kaliber, co wymienione, więc możliwe, że Cię ominęło, a warto sprawdzić (głównie jedynkę). Może Tenchu : WoH ?

 

 

 

Ja jestem podjarany sobotą, są osom speedruny tylko w tragicznych porach, Vanquish JEDNĄ RĘKĄ o 15 i gdzies o drugiej w nocy wyścig w Super Metroida :obama:

 

 

No i dzisiaj o 19:20 wyścig nesowej trylogii Ninja Gaiden! Istotnie, jest jaranko.

 

 

Serio wolisz oglądać takie coś niż, pozostając w temacie, w coś pograć ? Jak to się mówi, bez hejtu.

 

Twitcha, poza jakimś tam streamem masorza czy speedrunem z dark souls raz na miesiąc (choć i tak nigdy nie robię tak że siedzę i oglądam, tylko włączam sobie do pracy / nauki / gotowania obiadu), oglądam 2 razy w roku, właśnie AGDQ i tego letnia edycja - SGDQ. Poza tym, nawet na AGDQ oglądam max 4 gry.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Panowie, przymierzam się do kupna PS2 i mam pytanie.

Za dzieciaka grałem na niej tylko w największe hity (MGS, Burnout, Tekken, God of War, Black, GTA) i chciałem się was spytac o te mniej znane pozycje, które warto zaliczyc. Za jRPGami nigdy nie przepadałem, więc możecie je opuścic w swoich propozycjach.

Z góry dzięki ;)

 

Manhunt

Tenchu 3: Wrath of Heavens

Onimusha 2

Gun

Medal of Honor Frontline

Prince of Persia: Sands of Time

 

Okami, Ico i SotC ograne?

Odnośnik do komentarza

Panowie, przymierzam się do kupna PS2 i mam pytanie.

Za dzieciaka grałem na niej tylko w największe hity (MGS, Burnout, Tekken, God of War, Black, GTA) i chciałem się was spytac o te mniej znane pozycje, które warto zaliczyc. Za jRPGami nigdy nie przepadałem, więc możecie je opuścic w swoich propozycjach.

Z góry dzięki ;)

 

Killer 7!!!!

 

 

No i tak jak ty nie przepadam za jrpg, a Rogue Galaxy mi się podobało, więc możesz rozważyć.

Odnośnik do komentarza

jest jeszcze w ogóle opcja żeby kupic nówke slimke?

pamietam jak z 3 lata temu jeszcze były, a teraz nigdzie nie moge znalezc :(

 

i w ogóle nie mam już kineskopowca, najmniejszy tv jaki mam to 23" LCD i zastanawiam się czy to będzie wyglądało lepiej na nim czy 17" w lapku (wiadomo że musialbym pobawic sie w emu)

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

 

i w ogóle nie mam już kineskopowca, najmniejszy tv jaki mam to 23" LCD i zastanawiam się czy to będzie wyglądało lepiej na nim czy 17" w lapku (wiadomo że musialbym pobawic sie w emu)

 

Tylko kineskop. A o emu ps2 zapomnij, tym bardziej na laptopie.

Odnośnik do komentarza

 

Panowie, przymierzam się do kupna PS2 i mam pytanie.

Za dzieciaka grałem na niej tylko w największe hity (MGS, Burnout, Tekken, God of War, Black, GTA) i chciałem się was spytac o te mniej znane pozycje, które warto zaliczyc. Za jRPGami nigdy nie przepadałem, więc możecie je opuścic w swoich propozycjach.

Z góry dzięki ;)

 

Manhunt

Tenchu 3: Wrath of Heavens

Onimusha 2

Gun

Medal of Honor Frontline

Prince of Persia: Sands of Time

 

Okami, Ico i SotC ograne?

 

 

Wszystkie onimusze to kozak. Pograłbym

Odnośnik do komentarza

Wszystkie onimusze to kozak. Pograłbym

Oj tak :fsg: jaką nową bym pograł

 

Panowie, przymierzam się do kupna PS2 i mam pytanie.

Za dzieciaka grałem na niej tylko w największe hity (MGS, Burnout, Tekken, God of War, Black, GTA) i chciałem się was spytac o te mniej znane pozycje, które warto zaliczyc. Za jRPGami nigdy nie przepadałem, więc możecie je opuścic w swoich propozycjach.

Z góry dzięki ;)

James Bond:Everything or Nothing (najlepszy Bond w TPP)

Mercenaries

Frequency/Amplitude

Freedom Fighters

Headhunter

Soul Reaver 2

The Thing

Second Sight

Timespliters 3

Castlevania:Lament of Inocennce

Yakuza 1&2

Odin Sphere

Shadow of Rome

Legacy of Kain:Defiance

The Gateway Black Monday

Primal

Scarface The World is Yours (srsly, genialny klimat filmu i miami lat 80, soczyte strzelanie, zaje.biste audio no i ciekawa alternatywna historia bo gra nie egranizacją filmu)

Destroy All Humans

The Suffering

Cold Fear

God Hand

Okami

Killer 7

Viewtiful Joe

Red Dead Revolver

Dead to Rights

Ring of Red

Marc Ecko's Getting Up: Contents Under Pressure

Total Overdose

Justice League Hereos

Driver Parallel Lines

Trylogia Jaka & Daxtera

Trylogia Sly'a

Trylogia Ratcheta

Psychonauts

We Love Katamari

 

to takie co mi z głowy przyszły, ale w sumie nie wiem w co grałeś co nie :>

Odnośnik do komentarza

No pamietam jak na xboxie grałem w scarface, serio niedoceniana gierka. Akurat po lekturze filmu grąło sie przekozak Tonym Montaną  :) Ale pamietam ze skasował mi sie save i nie grałem później :(

 

Zawsze tez chciałem zagrac w primala. Kurde przez ten temat to zamiast ps4 to kase na retro zabawki wydaje. Ale czy to źle? Aj don finksoł

 

 

Blubi dobra beczka było walić chain combos leonem zawodowcem cnie? haha

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...