Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wiadomo, w świecie Mejma MS robi konsole dla zysku, a Sony i Nintendo charytatywnie i dla sportu   :reggie:

W swiecie mejma M$ popelnil mase bledow a kardynalnym bylo uznanie polski za kraj 3 swiata. Moze dla ciebie Don (bo chyba rezydujesz w usa) wszystko wygladalo jak nalezy, kupiles kloca, podpiales do neta, wpisales adres na jackowie i wszystko smigalo. W pl kiedy pojawil sie live? Ile lat to trwalo? No wlasnie. Dlatego gardze za te decyzje M$ i ich nie wspieram. O tym co sie wyprawialo na ich konfie, po ktorej zrobil sie taki shitstorm, ze wycofali sie z 80% pomyslow juz nie wspomne.

 

Zostaje przy sony ale nie pier.dole glupot w stylu "ten xmb dlatego taki wolny zebym sie nie pomylil", "te zawiechy to tylko dla mojego dobra zebym zrobil sobie przerwe od grania", "gry wygladaja pasciarsko i w 25 klatkach zebym nie dostal ataku epilepsi". W twoim za to swiecie co M$ by nie zrobil to lykasz to jak pelikan. No taki jestes typ, typ polityka "wszystko ok, bylo zle ale to nie nasz wina tylko wyborcow, bedzie lepiej my sie postaramy a jak nie wyjdzie to wasza wina". Rozumiem CW i pisanie dla jajec ale ty to piszesz w Teczy wiec widze, ze to juz na serio jest. Smutne troche :zaba:

 

Akurat m$ za czasow w95 byl fajny. Spier.dolina zaczela sie w 2006r. wraz z premiera visty. Rok po premierze x360. Przypadek? Nie sadze.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zły MS traktował Polskę jak kraj trzeciego świata. Bardzo mnie to bolało jak przez te wszystkie lata wszystkie gry w cyfrowej dystrybucji miałem średnio o 20% taniej niż u konkurencji, ex'y na premierę miałem po 169 zł, czyli taniej o ~30 zł niż u konkurencji, konsolę kupiłem za 750 zł podczas gdy najtańsze PS3 stało po 1500 zł  :reggie:

 

No tragedia z tym MS w Polsce. Zarejestrowanie konta na USA/UK i normalne korzystanie z Live też było manewrem nie do przeskoczenia dla średnio inteligentnego człowieka.

 

Istna masakra  :frog:

Odnośnik do komentarza

Ale dyskusja nie jest o twojej zaradnosci kiedy ktos ci rzuca klody pod nogi tylko o firmie, ktora te klody rzuca.

 

Nadal nie odniosles sie do faktu, ze M$ przez 5 lat olewal polske. Ale nie dziwie sie, nie umiesz tego wybronic bo wybronic to trudno. To nie twoja wina.

Odnośnik do komentarza

Nadal nie odpoawiadasz na pytanie. Piszesz mi rzeczy, ktore mnie nie interesuja. Mogles sobie nawet matke sprzedac zeby miec dostep do grania online, mam to gdzies. Pytanie jest proste jak cep - jak odnosisz sie do faktu ze m$ przez 5 lat oficjalnie nie wspieral polski w usludze live? I pytanie pomocnicze - czy odkad m$ zaczal wypuszczac konsole firma popelnila jakis blad lub podjela nietrafne decyzje, jesli tak to jakie? W sumie odpowiedz na drugie bo pierwsze cie przerasta.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to niby olewali, ale tak jak mówi Don, aż tak strasznie nie było. Konsola i gierki były naprawdę tanie, to było bardzo OK.

 

Message od Figaro:

 

 

i niedługo zrobie stream feat. mój sexy głos <cool> ogłoś na forumku, na pewno wpadną w szał jak bede grał w super metroid

 

ja czekam :lapka:

Odnośnik do komentarza

ja swego czasu bylem dosc mocno napalony na wersje HD jednak odpuszczam, nie ma to sensu tym bardziej ze od lat hirosi 3 maja hd patcha ;)

 

kurde brakuje mi jednej gwiazdki w OlliOlli zeby skonczyc Pro i cos nie moze mi wpasc ;/ a tu juz OlliOlli2 czeka do ogrania 

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

A jeżeli chodzi o Hirołsów 3 - to jest może do standardowej edycji jakiś patch, że gra po kilkudziesięciu kolejkach nie muli na komputerach nowszych niż te z lat dziewięćdziesiątych?

Odnośnik do komentarza

Ten soundtrack <3 z checia ujrzalbym reboot trylogii gdzie za rozmachem fabularnym idzie rowniez rozmach gameplayu. Nie zrozumcie mnie zle BioWare udalo sie idealnie stworzyc iluzje walki o galaktyke ale mysle ze w tej historii i unwersum drzemieno wiele wiekszy potencjal

Odnośnik do komentarza

Wczoraj PS2 skończyło 15lat. Maszynka Sony miała dokładnie premierę 4marca 2000roku.

Jak ten czas leci. Po dzisiaj gram na PS2 i zapewne jeszcze długo będę nadrabiał zaległości z tej platformy bo też tytułów godnych ogrania jest na nią ogrom.

 

PlayStation 2 turns 15 years old
posted on 03.04.15 at 10:43 AM EST by Sal Romano (@salromano)
Happy birthday, PlayStation 2.

image: http://gematsu.com/wp-content/uploads/2015/03/PS2-Turns-15.jpg

PS2-Turns-15.jpg

PlayStation 2 is 15 years old today. The console first launched in Japan on March 4, 2000, following an international launch later that year. 

The platform went on to become the best-selling video game console in history with over 155 million units sold. It has a software library of over 3,874 games, which have sold 1.5 billion copies.

15 years later, PlayStation 4 is surpassing milestones achieved by PlayStation 2, with Sony announcing yesterday that PlayStation 4 sold through 20.2 million units in the 15 months following release. In comparison, PlayStation 2 shipped 19.57 million units 18 months after release.

With the platform celebrating its birthday today, what is your favorite PS2 game or moment? Share yours in the comments.

(Thanks for the reminder, NeoGAF.)


Read more at http://gematsu.com/2015/03/ps2-turns-15-years-old#iqaZIGHiDFIcjrHf.99
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...