Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobili parę poprawek w kolejnych seriach produkcyjnych:

 

In July 2007, Sony started shipping a revision of the slimline PlayStation 2 (SCPH-7900x) featuring a reduced weight of 600 grams compared to 900 grams of the SCPH-7700x, achieved through a reduction in parts. The unit also uses a smaller motherboard as well as a custom ASIC which houses the Emotion Engine, Graphics Synthesizer, and the RDRAM. The AC adaptor's weight was also reduced to 250 grams from the 350 grams in the previous revision.[8]

Another refinement of the slimline PlayStation 2 (SCPH-9000x) was released in Japan on November 22, 2007.[9] As well some cosmetic changes, the design of the hardware has been overhauled, incorporating the power supply into the console itself similar to the original PlayStation 2 revisions; this also reduces the total weight to 720 grams (25 oz). SCPH-9000x series consoles manufactured after the third quarter of 2008 as the last revision of the PlayStation 2, some changes were (indicated by date code 8C) incorporate a revised BIOS, which disables an exploit present in all older models that allowed homebrew applications to be launched from a memory card.

Odnośnik do komentarza

Nadal nie odpoawiadasz na pytanie. Piszesz mi rzeczy, ktore mnie nie interesuja. Mogles sobie nawet matke sprzedac zeby miec dostep do grania online, mam to gdzies. Pytanie jest proste jak cep - jak odnosisz sie do faktu ze m$ przez 5 lat oficjalnie nie wspieral polski w usludze live? I pytanie pomocnicze - czy odkad m$ zaczal wypuszczac konsole firma popelnila jakis blad lub podjela nietrafne decyzje, jesli tak to jakie? W sumie odpowiedz na drugie bo pierwsze cie przerasta.

ps2 miała swoją premierę w Brazylii w 2009 roku i kosztowała 1300 zł na nasze, sony takie dobre

 

 

no tak, ale co mnie to obchodzi, ja jestem z Polski i mnie obchodzi tylko Polska

Odnośnik do komentarza

Co bedziesz Kobik ogrywal na dwojce?

 

Pewnie powroty. MGS 3 bankowo, ale widzę że Subsistence ciężki do zdobycia. Muszę przejrzeć bibliotekę, miałem swego czasu przeróbkę na zripowane DVD do CD i wiele tytułów (większych gabarytowo) pomijałem z uwagi na problemy z ripami gier. :P 

teraz nadrobię no i do kolekcji. Soul Reaver 2, Jaki, Ratchety, Suikoden 3 możliwe, FF X ale to chyba capnę prawilnie na PS4, ponoć ma być, Component :D. Ogólnie trochę tego jest :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tak samo jak Mejm, lubię grać na dedykowanym sprzęcie. Chociaż muszę oddać sprawiedliwość niektórym remasterom - wyglądają świetnie na dużym TV (MGS3, Okami, Jak, Ratchet). Na PS2 gram w tytuły które nie zostały odświeżone. Obecnie szarpię w GTA VCS, Gran Turismo 4 i serię Onimusha. Ta ostatnia nie potrzebuje remastera, wygląda rewelacyjnie. Tylko sterowanie na krzyżaku strasznie zasysa.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Również lubię grać na dedykowanym sprzęcie, ale framerate w MGS 3 na ps2 jest słaby bardzo, że aż kłuje w oczy a i wersje Subsistance cięzko dostać z tego co widzę także no wiecie o co chodzi, ale rozumiem wasze stanowisko. Nie przepadam za emulacją, ale akurat wersje HD, które są dobrze zrobione jak MGS HD to dla mnie spoko opcja. 


 

Po co grać w MGS 3 na ps2 jak wersja HD jest w 60 fpsach? 

 

na PS4 jest?

 

 

Nope.

Odnośnik do komentarza

Znając Konami i Kojimę to pewnie po czasie wyplują na Ps4/Xone kolekcję podobną do tej jaka była na poprzedniej generacji.

Ja z remasterów ograłem tylko ZOE HD Collection i ICO HD bo SotC miałem zaliczone parę lat temu na PS2. Ogólnie to też wolę grać na pierwotnej platformie ale niektóre składanki tak jak zauważył AUX wyszył bardzo fajnie i warto je rozważyć.

Sam się jeszcze zastanawiam nad kupnem DMC/MGS Collection. Mimo tego,że mam wszystko oprócz DMC2 z tych składanek. Ale podbita rozdziałka i 60fpsów bardzo kusi :)

Odnośnik do komentarza

MGS po taniości są jeszcze. Ale ostatnio Subsistence trójki na allegro poszedł w licytacji za 80zł. Licytowałem, ale na razie miałem ważniejsze dodatki. Rozglądałem się za tą wersją bo kamerą możną lepiej operować niż w podstawce, w której takie opcji nie ma.

 

Nowy padzik i HS do 360tki również zakupiony. Girsy jeszcze ciorane po sieci więc na odstres zawsze na propsie.

 

btw. no i DMC na PS2 to wiadomka :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Biorąc pod uwagę, że GDC to impreza dla developerów, to niczego się po niej nie spodziewałem, jednak trafiło się parę ciekawych zapowiedzi. Fakt, że gry takie jak Wasteland 2 czy Elite: Dangerous trafią na konsole bardzo mnie cieszy. Typowe PC'towe produkcje, których na konsolach jest deficyt. Obecny rok zapowiada się bardzo dobrze dla konsolowej braci :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...