Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

Moje kochane OlliOlli zestąpiło również na gejowską planetę i to w crossbuy :fsg: Na Vicie nie zmasterowałem, tutaj mam inny plan. No i mam nadzieję, że dwójkę też tutaj zobaczę.

 

Base 5 :obama:

 

Najlepsze są te challange'e które zabraniają grindów.

Odnośnik do komentarza

nie udało się, zrobiłem wczoraj format, który chyba też się do końca nie udał, bo trwał 3 sekundy. no to ściągnąłem znowu rayman origins, wymasterowałem pierwszy świat (time triale jeszcze były łatwe) i zacząłem drugi. dziś włączam konsole a ta próbuje bezskutecznie odbudować baze, ale po kilku próbach się udało, no i po zainstalowanym raymanie i sejwie nie ma śladu. możliwe, że dysk do pupy, nie wiem. nie chce mi się zaczynać raymana TRZECI RAZ, więc pewnie dam drugą szansę red dead redemption, które kiedyś olałem     

 

 

szkoda że mi ryjos zayebał black armour, bo bym wziął

 

 

 

zestąpiło beksztłatnie jka wodu.

 

poezja ? ładne. dlaczego nie zstąpiło ?

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

 

Moje kochane OlliOlli zestąpiło również na gejowską planetę i to w crossbuy :fsg: Na Vicie nie zmasterowałem, tutaj mam inny plan. No i mam nadzieję, że dwójkę też tutaj zobaczę.

 

Base 5 :obama:

 

Najlepsze są te challange'e które zabraniają grindów.

 

 

tryb pro skonczylem i w sumie najwiecej problemow mialem na Neon 3 Pro helicoptering chociaz Base rowniez bylo irytujace , ale w koncu udalo sie wbic, zrobilem 2 lvl w rad no i odpalilem czesc druga, ktora wciaga jak bagno

Odnośnik do komentarza

 

By kupił xboxa to byś nie mial takich cyrków a wiecej trawy w rdr

 

w xboksie nie yebią się dyski ? to super, nie wiedziałem, że to taka bezawaryjna konsola. a jeśli to nieprawda, to przynajmniej w PS3 wymienie na jakikolwiek inny  

 

No i w ps3 wymiana dysku jest łatwa, w przeciwieństwie do Xboxa ( specjalne formatowanie partycji )  :reggie:

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

 

By kupił xboxa to byś nie mial takich cyrków a wiecej trawy w rdr

 

 

w xboksie nie yebią się dyski ? to super, nie wiedziałem, że to taka bezawaryjna konsola. a jeśli to nieprawda, to przynajmniej w PS3 wymienie na jakikolwiek inny

Nigdy nie slyszalem, zeby ktos instalujac gre na xboxie mial potem spjerdolone sejwy, jakies odbudowywanie bazy, formaty itp nie ma czegos takiego jak synchronizacja trofeów i innego sredniowiecznego syfu. System 360 a ps3 to niebo a ziemia.

Odnośnik do komentarza

 

 

By kupił xboxa to byś nie mial takich cyrków a wiecej trawy w rdr

 

w xboksie nie yebią się dyski ? to super, nie wiedziałem, że to taka bezawaryjna konsola. a jeśli to nieprawda, to przynajmniej w PS3 wymienie na jakikolwiek inny

Nigdy nie slyszalem, zeby ktos instalujac gre na xboxie mial potem spjerdolone sejwy, jakies odbudowywanie bazy, formaty itp nie ma czegos takiego jak synchronizacja trofeów i innego sredniowiecznego syfu. System 360 a ps3 to niebo a ziemia.

 

 

czyli dyski w xboksie się nie psują. okej, to fajnie

Odnośnik do komentarza

moonstone_01.png

 

Moonstone%20-%20A%20Hard%20Days%20Knight

 

Moonstone - kojarzy ktos? Dark Souls zlotych lat 90. Do wyboru czterech rycerzy (warunkuje to lokacje z ktorej zaczynamy), mapa krainy, mega trudne walki i swietny klimat. Gra zbanowana za brutalnosc w Niemczech (1991 rok, jeszcze przed Mortal Kombat!) a konkretnie przez swietne, jak na tamte czasy, gore przy smierci, zarowno przeciwnikow jak i przede wszystkim naszym. Do tego jak to w rpg, troche levelowania, zamki do dowiedzenia, sprzet do nabycia. Dla tej gry musialem zupgradowac swojego 286 z 1MB RAM do 2MB. Bylo warto, choc gre jedynie liznalem (poziom trudnosci) i teraz chce do niej wrocic i zmierzyc sie z nia ponownie. Dzieki temu tytulowi do dzis moja ulubiona klasa w grach jest rycerz.

 

Ponizej link do strony gdzie znajduje sie chyba wszystko co o grze mozna napisac. Link numer dwa prowadzi do 5Mb pliku z gra (nic sie nie instaluje, pod F12 sa opcje wszelakie). Co ciekawe, przy tym wydaniu udzial brali Polacy.

 

http://www.moonstonetavern.co.uk/index.htm

http://thecompany.pl/game/Moonstone:+A+Hard+Days+Knight

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Odpaliłem, zobaczyłem klimatyczne intro, poszedłem do jakiejś lokacji, wyszedł minotaur z młotem i zaczął skakać po planszy, uniknąłem jego pierwszy skok, drugi, trzeci, czwartego nie i minotaur rozgniótł mnie na krwawą miazgę. Ok, idę dalej - walczę z rycerzem - odciął mi głowę. Udało mi się tylko wygrać z jakimiś rozbójnikami z maczugami. Fajne, ale rzeczywiście trudne.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Wziąłem pomarańczowego. Trzeba będzie sobie skonfigurować pada pod ten tytuł i coś pograć bo zdaje się, że mógłbym się wciągnąć.

 

 

e:

 

 

The gods pause for a moment to contemplate your fate :D

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Ło matko co ja męczyłem to z gówniarza na mojej Amidze. Jak to wyglądało jak na tamte czasy. Ten kliat, te mini gierki, ten smok, a co to trudne było. Pamiętam motyw z goblinami w lesie. Zwisały ogony z drzew. Jak podrzedłeś blisko to wciągały i wieszały nas na tych ogonach.

Odnośnik do komentarza

Ło matko co ja męczyłem to z gówniarza na mojej Amidze. Jak to wyglądało jak na tamte czasy. Ten kliat, te mini gierki, ten smok, a co to trudne było. Pamiętam motyw z goblinami w lesie. Zwisały ogony z drzew. Jak podrzedłeś blisko to wciągały i wieszały nas na tych ogonach.

3 dyskietki!!!!!!!!!! jedna z moich ukochanych gier z amigi, ile ja w to gralem zanim nabralem wprawy by zabic smoka, ktory pozniej latal po planszy

 

ja nawet potrafilem godzine w zamku przesiedziec grajac w te kubki czy co to tam bylo hazardowe :P :P :P

 

cudowna gra

Odnośnik do komentarza

http://arhn.eu/prehistorik-2-od-kuchni/

 

 

Prehistorik 2 - jedna z gier mojego dziecinstwa i chyba platformowka zycia. Ogrywana oczywiscie na wspomnianym wyzej 286 (i na takiem maszynie programowana, jak mozna dowiedziec sie z filmiku). Polecam, zarowno gre (link w linku) jak i historie jej powstania. Za gnoja doszedlem jedynie do lodowej krainy ;(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...