Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież ten tytuł po latach broni się tylko, postaciami, klimatem, oraz GOTG fabułą i scenariuszem. Zostawić sam gameplay, wliczając w to atrakcje pokroju blokujących się podczas próby podniesienia ze stołu lootu członków drużyny i animacje) a po latach wyjdzie gra na max 8-. Podobnie zresztą jak FF7. Zarówno jej rimejk, jak Tides Of Numenora niezależnie od ilości potencjalnych, gameplayowych poprawek i tak nie dadzą rady w starciu z sentymentem. 

Odnośnik do komentarza

 

Przecież ten tytuł po latach broni się tylko, postaciami, klimatem, oraz GOTG fabułą i scenariuszem

Czyli wszystkim co najważniejsze i najlepsze w grach rpg.Dodałbym do tego mega klimatyczny ost.

Dla mnie po dzisiaj to jest the best of rpg i pewnie już nic tego nie zmieni.

 

A z tej listy z poprzedniej strony wywaliłbym średniego na maxa DA Origins i wrzucił Gothic 1/2 i ofc Fallout 2.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

no to w tym miejscu należałoby ustalić czym powinna być najlepsza gra w szeroko pojętym gatunku rpg, gdzie na wspomnianej liście znalazły się w również hack & slashe jak Diablo 2 i action rpgi jak DkS1, gdzie gameplay jest na pierwszym miejscu, a klimat, muzyka i lore mają go jedynie uwiarygadniać i "uprzyjemniać"). 

 

podobne przykłady rozbieżności znajdziesz również w jrpg, Persona 4 ma fajną fabułę, klimat i postaci, ale w por. z  Valkyrie Profile 2, jej wy(pipi)istym systemem walki i eksploracją dungeonów w 2d, ta pierwsza nie ma do niej startu. 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

no to zły adres koledzy, bo ogranie najlepszego multi tpp i arcade racery 360-tki nie sprawiło bym postawił je ponad moje ulubione tytuły. :lapka:

 

rzucanie takimi zarzutami przez typów których posiadanie hardware "konkurencji" obliguje do dissownia jego exów, których sami nie ograli jest zbyt śmieszne.  :hi:

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Jest a, nie ma b XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

 

Ale już przyłaczając się do kółeczka, Dark Souls jest bardziej dungeon crawlerem / action-adventure niż rpgiem i rzeczywiście kapkę nie pasuje do tytułu listy. Ale to nie ważne, to tylko jakaś lista, prawda?

Odnośnik do komentarza

 

Ta w parku? :reggie:

Kurna nie pamiętam tej sceny :/ tylko cos kojarzę ze w parku byla dobra scena i cos z łopatami i autem hmmm

Ogólnie dla mnie to jedna z lepszych gier na x360. Dobrze ze dali ja do GwG. Motyw z więzieniem, pory roku, kilka zwrotów akcji. Nie jest to nawet jakas super mocna 8 ale daje spore nadzieje co do III

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Dobra, macie chłopaki ucztę, o to TOP 100 LISTA TOP LIST, ZEBRANE DANE Z 78 TOP LIST, PUNKTOWANE I UFORMOWANE W JEDNĄ ostateczną MEGA TOP LISTĘ

 

 

1. The Legend of Zelda: Ocarina of Time

2. Half-Life 2

3. Super Mario 64

4. GoldenEye 007

5. BioShock

6. Final Fantasy VII

7. The Legend of Zelda: A Link to the Past

8. World of Warcraft

9. Metal Gear Solid

10. The Elder Scrolls V: Skyrim

reszta do setki w linku

http://www.pwnrank.com/Top-100

Odnośnik do komentarza

Jak widzę czary i magię, to się pojawia odruch wymiotny. Zawsze, zawsze, zawsze. Mogę wymienić gry, które owe rzeczy posiadają i nie mam odruchu wymiotnego:

 

- Diablo 

 

To właśnie cała lista. 

 

Także misiu kolorowy, znam Planescape Torment, lecz Fallout ma coś, co nazywamy klimatem. Tak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...