Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

 

bardziej sie w to gralo jak w offline MMO niz pelnoprawne jrpg z ciekawym story i bohaterami.

Kurcze,od razu przychodzi mi na myśl FFXII. Jak oni mogli zwalić tak genialnie zapowiadającą się część. To mógł być najlepszy FF od czasów 6,a tak to dostałem mmo offline z fabułą której starczyło na 1/3gry. Pół biedy,że kupiłem wydanie Platinum,przynajmniej nie wkurzałem się,że wywaliłem prawie 200zikos na taki niedorobiony produkt.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bravely Default mistrz :banderas:

 

Siedze na działce. Wylaczyli prad na 2 dni. Vita zdechla po 4h grania. Iphone tez dlugo nie wytrzymal. Nintendo DS Lite i dragon quest IX przyszly na ratunek, kochana konsolka twardo zabijala nude przez te dwa dni. To jest prawdziwy handheld :fsg:

Ano Bravely to majstersztyk- fajnal na jakiego czekałem od czasów X ;]

Hmm Velu to Vita coś szybko Ci padła, mi trzyma powyżej 6h.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Też tak mam i dlatego wczoraj odpaliłem sobie DQ IX na 3DS. Obecnie zastanawiam się nad kupnem Bravely Default ale troche to drogie jest.

 

Ja sobie do mojego startowego zestawu 2DS (Pokemon Ruby i Persona Q) dokupiłem właśnie BD, gierka leży w sklepie gotowa do odbioru. Zobaczymy o co cały ten szum :)

Odnośnik do komentarza

 

Też tak mam i dlatego wczoraj odpaliłem sobie DQ IX na 3DS. Obecnie zastanawiam się nad kupnem Bravely Default ale troche to drogie jest.

 

Ja sobie do mojego startowego zestawu 2DS (Pokemon Ruby i Persona Q) dokupiłem właśnie BD, gierka leży w sklepie gotowa do odbioru. Zobaczymy o co cały ten szum :)

 

O masz Persone Q. Grałeś już może? Przymierzałem się kiedyś do kupna, ale ostatecznie zrezygnowałem ;/ 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

 

Też tak mam i dlatego wczoraj odpaliłem sobie DQ IX na 3DS. Obecnie zastanawiam się nad kupnem Bravely Default ale troche to drogie jest.

 

Ja sobie do mojego startowego zestawu 2DS (Pokemon Ruby i Persona Q) dokupiłem właśnie BD, gierka leży w sklepie gotowa do odbioru. Zobaczymy o co cały ten szum :)

 

O masz Persone Q. Grałeś już może? Przymierzałem się kiedyś do kupna, ale ostatecznie zrezygnowałem ;/ 

 

 

Yep. Trzasnąłem już 10h, ale to dopiero początek, ledwie 3 piętro labiryntu, dopiero co odblokowałem chyba wszystkie opcje. Persona z krwi i kości. Pomysł z labiryntem FPP bardzo mi się podoba. Zachowany w pełni klimat z 3 i 4, ciekaw jestem jak dalej potoczy się historia.

Odnośnik do komentarza

Granie w Civki mozna krotko podsumowac tym obrazkiem:

 

 

1vmhbep.jpg

 

 

Pamietam jak pierwszy raz odpalilem Brave New World (bardzo sztywniutki dodatek), siedzialem z Soboty na Niedziele do 7ej rano, a potem jak padlem na pysk tak spalem caly dzien i potem znowu gralem jak chory.

 

"jeszcze jedna tura... jeszcze jedna... ok ostatnia, a moze zrobie to? ok, moze jeszcze inwazja? Po inwazji spac, ale jeszcze jedna tura aby sprawdzic czy wszystko na pewno jest na swoim miejscu... sojusz? Ja wam dam ku*wa sojusz, trzeba go zniszczyc przed spaniem..."

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czuję, że popełniłem ostry fail w życiu, bo nigdy nie grałem w tą strategię... Czy jest jeszcze szansa dla mnie forumku? 

Na usprawiedliwienie swojej marnej egzystencji mam tylko długie godziny przesiedziane przy czwartych Settlersach!

I oczywiście o wiele za dużo dni w wowie...

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Nie wiedziałem gdzie napisać to piszę tutaj.

 

Gram sobie w tego Fallouta pierwszego i ogólnie jest bardzo dobrze. Ogólnie zbliżam się chyba już do końca, bo właśnie wyszedłem z bazy wojskowej i udam się do Katedry.

 

I jak wyżej napisałem gra mi się bardzo dobrze, ale czasem to niemało mnie ch*j jasny trafi. Osoba, która projektowała AI kompanów powina ZAPI*RDALAĆ NA GALERZE. 

Jacy oni są wk*rwiający, nie dość, że blokują mnie ciągle to debile łażą ciągle jak się nie ruszam jakby nie mogli usiedzieć na (pipi)e. Do tego w walkach zachowują się jak idioci. Oni więcej przeszkadzają niż pomagają w sumie, a mam ich 3(miałem 4 ale pies rip in pepperonies). 

Zresztą i tak prawie nic nie robią, bo mam ulepszony pancerz wspomagany, ulepszony karabin plazmowy + wyrzutnię rakiet i jeszcze w zapasie minigun.

W sumie oni się przydają tylko do tragania przedmiotów na wymianę i może jako pomoc ogniowa w początkowej fazie gry. 

 

Jak pisałem jeszcze nie skończyłem, ale jakbym miał teraz wystawiać grze ocenę to dałbym 8/10, nie więcej właśnie za tych idiotycznych kompanów, którzy naprawdę są upierdliwi. Was też tak wk*rwiali?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...