Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

Narzekasz na kompanów? Więc powiem Ci, że był taki czas, że minęło już kilka miesięcy od kiedy ukończyłem pierwszego Fallouta, rozmawiam z kumplem i ten się mnie pyta jakich kompanów miałem, a ja się pytam JAKICH KU.RWA KOMPANÓW. Przeszedłem całą grę, miałem najlepszy możliwy gear, rozku.rwiłem królową deathclawów, zszedłem na sam dół tego radioaktywnego dołu, rozstrzelałem wszystkie super mutanty moim karabinem plasmowym i jakimś cudem całkiem ominąłem coś takiego jak przyjmowanie kompanów. Nie mam pojęcia jak to się stało, ale może dobrze skoro tak na nich narzekasz.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Tak, gram z tym modem. Aczkolwiek i tak gram na 1024x768 bo inne rozdzielczości są zwyczajnie dla mnie za małe/duże(zależy jak kto interpretuje), lubię mieć w takich grach wszystko duże i wyraźne, a nie siedzieć z nosem przy monitorze. 

 

@mate

Szacuneczek. :hi:

Teraz jak idę do ostatniej lokacji to jest już mi wszystko jedno, niech padają, poradzę sobie spokojnie sam. 

 

Mam nadzieję, że w 2 zostało to poprawione. No i jestem ciekaw co jest takiego w 2, że tyle ludzi stawia ją tak wysoko i nie mogę się doczekać aż w nią zagram. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

miałem podobnie po przeskoku z 640x480 na 1366x786 (przed jego wgraniem obraz rozciągał się nieproporcjonalnie już od 800x600).

 

640p w rzucie izometrycznym xd

 

edit: no Figarze musiałbyś spróbować zagrać po latach w Planescape bez zabawy w jego upiększanie, by przekonać się że to wcale nie taki głupi pomysł

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Kompani w Falloucie byli przez kilka starć, bo potem ginęli rozwaleni w drobny mak. 

 

Jezu, pamiętam jak napierniczałem w Fallouta pierwszego, w zimę, kiedy autobus nie dojechał do mojej wsi przez zamieć śnieżną. Na komputerze z procesorem 300 MHz. I jak zdobyłem pancerz wspomagany. Wtedy nic już nie było takie samo.

Odnośnik do komentarza

Dis(nene)les 2

Oj tak, oj tak. Absolutnie genialna gra, pod wieloma względami lepsza nawet od HoMM3. System rozwoju kreatur absolutnie soczysty, jak i genialne modele jednostek. Gra była też od swojego konkurenta trudniejsza.

 

Szkoda, że serię pogrzebali ruscy wraz z crapowatą trójką :(

Odnośnik do komentarza

HoMM 3 tu, HoMM 3 tam. Kocham ta gre ale przegrałem tez MNÓSTWO godzin w HoMM 2 który był równie kozacki, a klimatem poprostu rozrywał łeb na małe kawałki.

 

Ta muzyka, te mapy, te teksty, te potwory :banderas:

 

https://www.youtube.com/watch?v=kUF3skzq3Dw

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

W drugą część miałem przegrane setki godzin, ale trójka była dla mnie dopracowana do perfekcji. Graficznie mi się akurat podobała, a miała wiele bardzo dobrych usprawnień w mechanice rozgrywki w stosunku do dwójki. Żeby to ścierwo ubi wydało remastera razem z dodatkami to pewnie bym popykał teraz, a w samą podstawkę mi się nie chce narazie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...