Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro chyba sobie przejdę znówu pierwsza część, naszła mnie ochota.

 

Jutro znowu sobie przejdziesz? To ile Ci zajmuje przejście? Trochę mnie podekscytowało zacytowane zdanie, bo daje nadzieję na to, że któraś część DMC będzie się nadawała do tego bym ją przechodził jak poje.bany wiele, wiele razy tak jak Hotline Miami. Przeszedłem teraz tylko pierwszy stage, ale widzę potencjał na takie napier.dalanie, no uwielbiam jak mam w grze zarówno broń białą jak i palną. No i ten czerwony strój głównego bohatera, demoniczne marionetki, 60 pie.rdolonych klatek na sekundę. Cudnie.

 

A co do intro, spodobało mi się jak ta dziewczyna jakimiś piorunami wbiła Dante miecz między żebra, ten wstaje, wyciąga go, a laska mówi ''I didn't meant to hurt you'' xD

 

@nobody i dahaka

 

Wiadomo, że ogram dwójkę. Muszę się sam rozczarować. A w trójkę trochę grałem i pamiętam że była zaje.bista, ale jak miałem 15 lat to odpuściłem przez relatywnie wysoki poziom trudności, ale to było przed soulsami, teraz dam radę.  :problem:

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

 

Jutro chyba sobie przejdę znówu pierwsza część, naszła mnie ochota.

 

Jutro znowu sobie przejdziesz? To ile Ci zajmuje przejście? Trochę mnie podekscytowało zacytowane zdanie, bo daje nadzieję na to, że któraś część DMC będzie się nadawała do tego bym ją przechodził jak poje.bany wiele, wiele razy tak jak Hotline Miami. Przeszedłem teraz tylko pierwszy stage, ale widzę potencjał na takie napier.dalanie, no uwielbiam jak mam w grze zarówno broń białą jak i palną. No i ten czerwony strój głównego bohatera, demoniczne marionetki, 60 pie.rdolonych klatek na sekundę. Cudnie.

 

A co do intro, spodobało mi się jak ta dziewczyna jakimiś piorunami wbiła Dante miecz między żebra, ten wstaje, wyciąga go, a laska mówi ''I didn't meant to hurt you'' xD

 

Bo ja wiem, z 1,5-2h zajmuje przejście ze wszystkimi skill'ami, może troszkę dłużej bo uwielbiam oglądać cutscenki w tej grze. :usmiech: Dziś przejdę to Ci powiem dokładnie ile mi zajęło.

A o intro chodziło mi oto:

Miazga, jak tu nie kochać tego gatunku po takiej cutscence? Od razu wiadomo że Sparda to był przesku.rwesyn najwyższych lotów. Mam nadzieję, że doczekam kiedyś spin-offa jego historii.

Po prostu GoW to miła niezobowiązująca sieczka. DMC to sieczka o wynik punktowy. 

 

Gusta i guściki. 

GOW I i II od Hard to naprawdę całkiem ciężkie gry, miło się gra na tym poziomie. A najtrudniejsze jak God w "jedynce" czy Titan w "dwójce" to już poziom innych gier tego gatunku, można było sobie napsuć krwi w niektórych momentach (końcówka jednej i drugiej części dawała w dupę) + gra została świetnie zaprojektowana dla psycholi co chcą przejść grę bez upgradeów, sam swego czasu nawet tak przeszedłem i grało się wybornie.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Reveal Mafii 3 i kilka lużnych spostrzeżeń 

 

-gra jest tworzona przez amerykanów i to kurde widać od pierwszej sekundy trailera (hurr durr rodzina muh bohaterstwo) 

-na bank nie udźwigną tematu rasizmu oraz wojny w wietnamie, będzie jedynie trochę płakania głownego bohatera, że wojna zryła mu psychikę 

-gra wyglada ok jak na sandbox o ile będzie to sandbox

-trochę średnio zapowiada się możliwość budowania swojego imperium, chciałbym fajną i zwartą historię a nie kolejnego assasyna 

 

poki co 3 makaroniki na 6 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem odcinek AVGN o Seamanie i czuję się jakby ominęła mnie jedna z ważniejszych gier video. Wiedziałem, że istnieje gierka na dreamcasta o rybie z ludzką twarzą, ale nic więcej. W samym video od Nerda są takie kwestie jak "No reality exists without observation" albo teksty przy uruchomieniu mówiące że gra się za często / za rzadko też są dobrze napisane. No żałuję, że tego tytułu sam nie doświadczyłem.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem odcinek AVGN o Seamanie i czuję się jakby ominęła mnie jedna z ważniejszych gier video. Wiedziałem, że istnieje gierka na dreamcasta o rybie z ludzką twarzą, ale nic więcej. W samym video od Nerda są takie kwestie jak "No reality exists without observation" albo teksty przy uruchomieniu mówiące że gra się za często / za rzadko też są dobrze napisane. No żałuję, że tego tytułu sam nie doświadczyłem.

 

Lul, minutę temu też obejrzałem.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Panowie, nie obchodzi mnie ryba z ludzką twarzą, trzeba napisać to w tym temacie (i żebym wreszcie mógł poznać opinie blubera nt. tej gry) - Scalebound'zik nadchodzi i trzeba będzie kupować xboxa dla tej gry. Palec pod budkę kto też zaszaleje.

http://giant.gfycat.com/BlushingLiveFrillneckedlizard.gif

 

Nie mogę się napatrzyć na tego gifa :D

Odnośnik do komentarza

 

Archon zmierzył się z japońskim sequelem Super Mario Bros. Dobry materiał, jak ktoś ma kilka minut to niech obejrzy. Kiedyś będę musiał przejść dwójkę. Już wyzwania z NES Remix na 3DS'a przyprawiały mnie momentami o drgawki i to chyba je najlepiej wspominam z całej składanki.

 

Znając życie, nawet nie będę musiał szukać roma, bo całą grę odtworzą w Super Mario Maker.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Panowie, nie obchodzi mnie ryba z ludzką twarzą, trzeba napisać to w tym temacie (i żebym wreszcie mógł poznać opinie blubera nt. tej gry) - Scalebound'zik nadchodzi i trzeba będzie kupować xboxa dla tej gry. Palec pod budkę kto też zaszaleje.

http://giant.gfycat.com/BlushingLiveFrillneckedlizard.gif

 

oczywiscie, że sie kupi klocka dla tej gierki :lapka: ale szczerze to po pokazie nie jestem jeszcze przekonany, trochę to drętwe mi się wydawało (przypominało mi trochę ninety nine nights w skali mikro) , tak jakby umowa z microsoftem wymagała u platynowych innego podejscia (ale w sumie zrobili Mad Worlda czy Vanquisha, które są pastiszem zachodniego tworzenia gier) wiecie takiego bardziej przystępnego dla posiadaczy xboxa. Ale liczę na kolejnego klasyka, jesli poza tym co pokazali w grze znajdą walki smoków w stylu Panzer Dragoona to :fsg:

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jedyną wadą jest brak 60 klatek i będzie mi tego brakowało przez całą rozgrywkę, od razu gameplay mocno siadł i jego szybkość. Reszta GOTY, aż chyba za bardzo się nastroiłem na niszczyciela wszechświatów bo pewnie się zawiodę, ale co tam - najbardziej oczekiwana pozycja na current geny, właściwie tylko na DMC5 czekałem bardziej i długo, długo nic tylko że ta pozycja nie jest nawet pewna (ale kto wie, TGS już za miesiąc, znowy będzie hajpik). kazemota_zps8435bcf9.png

Odnośnik do komentarza

Płakać mi się chce jak widzę ten gamescowy trailer Dooma. Jakby usunęli te animacje przy atakach wręcz czy wyciąganiu shotguna gdzie traci się kontrole nad postacią to byłbym cholernie podjarany. To tak jakby wszystkie ataki wręcz w Hotline Miami działały tak jak egzekucje po powaleniu. No nie mogę, taki potencjał zmarnowany, bo nie można zrobić tak jak w Half-Life, że jak napier.dalasz łomem to po prostu napie.rdalasz a nie załącza się 3-sekundowa animacja, która mówi graczowi PATRZ JAKIE TO BRUTALNE, TOTALNIE TY TO ROBISZ MIMO ŻE WZIĘLIŚMY CI KONTROLE NAD POSTACIĄ.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...