Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Figaro widze znowu odkopuje skamieliny :) C&C goty seria (nie ma to jak grac w cos sporo na PC potem a sprobowac wersji konsolowej na poczciwym szaraczku), najlepsza czesc imo Red Alert.
 

 

 

 

A w co mam grać? W nowe spie.rdoliny? :P

 

 

Ja zawsze chciałem mieć C&C na Saturna.

Odnośnik do komentarza

I napiszcie jeszcze jakieś fajne RTSy. Wiem że już o to kiedyś prosiłem, ale pozapominałem, a i może ktoś jeszcze coś wtrąci. Tylko żadne rtsy ze zmieniającymi się wiekami. Tylko takie z naciskiem na budowanie swego imperium :3

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

 

Jeżeli warcraft to tylko dwójeczka

Oj tak. :banderas:

 

Dwojka spoko, swietna jak na tamte czasy grafika i super patent ze statkami. Ale symetria jednostek w tej grze lezy i kwiczy. Normalnie az trudno uwierzyc, ze kolejna gra Blizzarda w temacie balansu i odmiennosci stron rozniosla wszystko na kolejna dekade.

Odnośnik do komentarza

Też bym pograł w jakąś fajną strategię, chyba odpalę jakąś EU ale czy to nie jest trudne przypadkiem? 

 

Po 10 godzinach gry będzie Ci się wydawało, że znasz podstawy.

Po 30 godzinach gry będzie Ci się wydawało, że znasz podstawy.

Po 100 godzinach gry będziesz znał podstawy i będzie Ci się wydawało, że jesteś w to dobry.

Po 200 godzinach gry będziesz potrafił wygrać wojnę z HRE Holandią, ale dalej będziesz cienki.

 

Ale generalnie warto, no i zawsze polecam by uczyć się gry grając Portugalią. Po 100 latach rozjedzie cię Hiszpania, niebiescy albo inflacja, ale dopóki się to nie stanie to zdążysz sporo ogarnąć.

 

 

 

Chciałbym kiedyś wskoczyć poziom wyżej i grać w Aurorę albo Dwarf Fortress, ale szkoda mi tyle czasu na to poświęcać.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

 

Też bym pograł w jakąś fajną strategię, chyba odpalę jakąś EU ale czy to nie jest trudne przypadkiem? 

 

Po 10 godzinach gry będzie Ci się wydawało, że znasz podstawy.

Po 30 godzinach gry będzie Ci się wydawało, że znasz podstawy.

Po 100 godzinach gry będziesz znał podstawy i będzie Ci się wydawało, że jesteś w to dobry.

Po 200 godzinach gry będziesz potrafił wygrać wojnę z HRE Holandią, ale dalej będziesz cienki.

To odpuszczę. :lapka: 

Odnośnik do komentarza

 

 

Też bym pograł w jakąś fajną strategię, chyba odpalę jakąś EU ale czy to nie jest trudne przypadkiem? 

 

Po 10 godzinach gry będzie Ci się wydawało, że znasz podstawy.

Po 30 godzinach gry będzie Ci się wydawało, że znasz podstawy.

Po 100 godzinach gry będziesz znał podstawy i będzie Ci się wydawało, że jesteś w to dobry.

Po 200 godzinach gry będziesz potrafił wygrać wojnę z HRE Holandią, ale dalej będziesz cienki.

To odpuszczę. :lapka:

 

 

Naprawdę nie chcesz przeżyć tego jak dostajesz wytrysku bo fragment cyfrowej mapy w grze video zmienia kolor na twój kolor? Bo o tym w zasadzie jest ta gra, ile razy mam ochotę zagrać w EU to odpalam sobie PNG z mapą prowincji w grze i koloruje je sobie na powiedzmy pomarańczowy kolor (kolor niderlandów) i mi przechodzi. sarkazm.avi Ostatni raz w to grałem pół roku temu i mam nadzieję nie wrócić. Zbyt uzależnia.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

I napiszcie jeszcze jakieś fajne RTSy. Wiem że już o to kiedyś prosiłem, ale pozapominałem, a i może ktoś jeszcze coś wtrąci. Tylko żadne rtsy ze zmieniającymi się wiekami. Tylko takie z naciskiem na budowanie swego imperium :3

 

Starcraft? :notsure:

 

A jak chcesz budowac bez zadnych wiekow to Total War, praktycznie kazdy, choc Shogun 2 i fedualna japonia :fsg:

Odnośnik do komentarza

 

Mnie te Total Wary ciągle odpychały swoją grafiką.

 

rozumiem że W3 też? bo zrobiło mi się przykro, ale po krótkiej chwili pomyślałem że zapewne winny jest jego karykaturalny design

 

istnieje jakaś dobra strategia w uniwersum LOTR? 

 

 

No, Warcraft 3 był i jest ohydny. I to moja opinia od czasu premiery.

Odnośnik do komentarza

Starcraft 2 jest goty, a "dodatki" do niego to praktycznie pelnoprawne czesci, ograj koniecznie.

 

A Total War jest piekny pod kazdym wzgledem, mozesz sobie kamere nawet na butach zolnierza ustawic i ogladac cala bitwe w ten sposob. Absolutna swoboda pod tym wzgledem co przy takiej skali i takiej grafice mocno #dostarcza.

 

total-war-shogun-2_1_ss_l.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...