Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

@mate5

 

Mame proste ze mam, niestety po przesiadce na maka mam problem z romami, bo 3/4 nie chodzi, a jakos nie mam czasu sie za to zabrac.

 

btw emulator neo geo + metal slug oraz mame + cadillacs & dinosaurs to byly pierwsze rzeczy ktore pobralem z internetu, nie wspominajac ze chyba szlo to godzine co chwile zrywalo, a byly to czasy internetu przez modem telefoniczny xD

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

@mate5

 

Mame proste ze mam, niestety po przesiadce na maka mam problem z romami, bo 3/4 nie chodzi, a jakos nie mam czasu sie za to zabrac.

 

btw emulator neo geo + metal slug oraz mame + cadillacs & dinosaurs to byly pierwsze rzeczy ktore pobralem z internetu, nie wspominajac ze chyba szlo to godzine co chwile zrywalo, a byly to czasy internetu przez modem telefoniczny xD

 

To szanuję. Zapomniałem też, że kochasz Hotline Miami. Za to też szanuję. Już wychodzę, przepraszam i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

dwie sprawy życia i śmierci:

 

mam ochotę na sentymentalny powrót do gimnazjum/liceum w postaci pecetowego Max Payne 1 i 2. te gry działają z padem od x1 na kablu?

ktoś z was podłączał pada od x1 do pc i sprawdzał czy radzi już sobie bezprzewodowo z np. HL2?

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

@raven no tak myślałem, ale miałem nadzieję że usłyszę o jakimś programie do obejścia 

 

@kubson może to kwestia przyzwyczajenia? a przynajmniej chce w to wierzyć

 

dla mnie k+m i normalne granie to tylko crpg/rts. od czasów Blacka (2005) już serio wolę nawet shootery na dual shocku (o padzie od 360 nie wspominając) od zabawy w pianistę.  :dunno:

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Max Payne 3 to w ogóle ciężka gra do grania. Strzela się fantastycznie, ale ta gra jest zbyt filmowa. Chciałem ostatnio przejść sobie jakiś rozdział, tak żeby sobie tylko postrzelać, ale nie dałem rady, bo najpierw włączył się pięciominutowy filmik (powiedzmy, że był to filmik), a później dostałem pod kontrolę Maksa, którym jedyne co mogłem robić, to chodzić w ślimaczym tempie.

 

W(pipi)iłem się strasznie i już więcej do niej nie wróciłem.

Odnośnik do komentarza

Max Payne 3 to w ogóle ciężka gra do grania. Strzela się fantastycznie, ale ta gra jest zbyt filmowa. Chciałem ostatnio przejść sobie jakiś rozdział, tak żeby sobie tylko postrzelać, ale nie dałem rady, bo najpierw włączył się pięciominutowy filmik (powiedzmy, że był to filmik), a później dostałem pod kontrolę Maksa, którym jedyne co mogłem robić, to chodzić w ślimaczym tempie.

 

W(pipi)iłem się strasznie i już więcej do niej nie wróciłem.

 

No Max Payne 3 robi to samo co potem zrobiło tlou, ale w MP3 jest przynajmniej dobry gameplay, no i wersji pecetowej jeśli masz wystarczająco dobry komputer to możesz skipować cutscenki CHYBA niemal od razu.

 

No jak gra jeszcze ma jakiś rodowód konsolowy to można na siłę mapować pada na klawiaturę (jak stare GTA), ale jak Ty chcesz mapować rząd numeryczny do zmiany broni na pada :dog:?

 

Jakby się uparł, to mógłby napisać skrypt czy coś, co by mu na strzałkach na d-padzie wciskało kolejne numery na numpadzie.  :oh_you:  Większy problem byłby raczej w tym, że z tego co zauważyłem w grach przystosowanych tylko do jednego sterowania, gdy chce się przełączyć na drugie, to wtedy zwykle są problemy z różnicą czułości horyzontalnej i wertykalnej.

 

 

A ty ku.rde nobody mówisz o Blacku na padzie, a ja to marzę o porcie tej gry na peceta z szybszym obracaniem się i szybszym chodzeniem. Black mógłby być jedną z moich ulubionych gier, a jest tylko moim ulubionym fpsem. Cholera, muszę go znowu ograć, misję w porcie przeszedłem z 10 razy.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Max Payne 3 to w ogóle ciężka gra do grania. Strzela się fantastycznie, ale ta gra jest zbyt filmowa. Chciałem ostatnio przejść sobie jakiś rozdział, tak żeby sobie tylko postrzelać, ale nie dałem rady, bo najpierw włączył się pięciominutowy filmik (powiedzmy, że był to filmik), a później dostałem pod kontrolę Maksa, którym jedyne co mogłem robić, to chodzić w ślimaczym tempie.

 

W(pipi)iłem się strasznie i już więcej do niej nie wróciłem.

 

W sensie nigdy nie dałeś rady ukończyć? Brak skipowania scenek da się przeżyć za pierwszym razem, ale faktycznie w sekcjach "chodzonych" Max łazi zawrotne 3km/h i co gorsza załącza ten swój chód na parę metrów przed opuszczeniem prawie każdej lokacji. Poza tym gameplay to cud miód, a samych sekcji chodzonych nie ma znowu tak wiele. Jedyne co bym w nim zmienił to ten koszmarny cover system (np. na ten z Gearsów). 

Odnośnik do komentarza

yebane cutscnki w max paynie 3 to dzisiaj mi sie snia w koszmarach

pewnie zaraz zostane zbombardowany, ale byly one tak meczace i to pyerdolenie maxa tak na sile przeciagane, zeby tylko loadingi ukryc, ze sie nie dalo wytrzymac

nawet skipowac nie mozna bylo, bo skrojone byly one pod czasy trwania loadingow i gra wczytywala sie zazwyczaj jakies 5 sekund przed koncem cutscenki

sory chlopaki, nie bijcie, ale tak bylo, 

Odnośnik do komentarza

 

Max Payne 3 to w ogóle ciężka gra do grania. Strzela się fantastycznie, ale ta gra jest zbyt filmowa. Chciałem ostatnio przejść sobie jakiś rozdział, tak żeby sobie tylko postrzelać, ale nie dałem rady, bo najpierw włączył się pięciominutowy filmik (powiedzmy, że był to filmik), a później dostałem pod kontrolę Maksa, którym jedyne co mogłem robić, to chodzić w ślimaczym tempie.

 

W(pipi)iłem się strasznie i już więcej do niej nie wróciłem.

W sensie nigdy nie dałeś rady ukończyć? Brak skipowania scenek da się przeżyć za pierwszym razem, ale faktycznie w sekcjach "chodzonych" Max łazi zawrotne 3km/h i co gorsza załącza ten swój chód na parę metrów przed opuszczeniem prawie każdej lokacji. Poza tym gameplay to cud miód, a samych sekcji chodzonych nie ma znowu tak wiele. Jedyne co bym w nim zmienił to ten koszmarny cover system (np. na ten z Gearsów).

Nie no coś Ty, grę przeszedłem. Chciałem sobie tylko postrzelać (a później może zacząć przechodzić drugi taz) no ale, cholera, nie dałem rady.

 

Jeszcze to, co mnie irytowało, to taka chamska liniowość. Wchodzę do magazynu i widzę dwie pary drzwi. Zabijam wszystkich i wybieram drzwi, które okazują się tymi przez które powinienem przejść, gdy chcę iść za fabułą. Nie mogę się wrócić w poszukiwaniu choćby apteczki, bo Max zatrzasnął drzwi. Strasznie wyprowadzalo mnie to z równowagi.

Odnośnik do komentarza

ano right. samemu wkurwiałem się przez to za każdym razem gdy miałem ochotę pomyszkować po "roomie" w poszukiwaniu znajdek. z tego co jednak zauważyłem część filmików dawało się skipować po pewnym czasie, co pewnie miało związek z doczytaniem się ukrytych loadingów. przy pierwszych dwóch częściach na blachę nie wkurwiało nic. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...