Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

No jak gra jeszcze ma jakiś rodowód konsolowy to można na siłę mapować pada na klawiaturę (jak stare GTA), ale jak Ty chcesz mapować rząd numeryczny do zmiany broni na pada :dog:?

Tam dało się też zmieniać bronie na zasadzie następna-poprzednia, było to chyba nawet domyślnie ustawione pod scrolla. Zatem obłożenie tego na dwa przyciski na padzie nie powinno być problemem.

 

MP 1 i 2. Piękne czasy.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

w tej misji i tak zabiłem typa i zwiedzałem pięterko, jak i wszystkich na balu. co sobie miałem żałować. no ale co poradzić ja coraz więcej graczy debili press button to finish a jak każą pomyśleć to dramat i lament. dla przypomnienia filmik Bansai z banalną zagadką z batmana a ludzie dziękowali jakby enigmę złamał :yao:

Odnośnik do komentarza

Jak myślicie, ile potrwa ta generacja?

Mam wrażenie, że MS będzie chciał ją szybko zakończyć i wystartować z nową konsolą jako pierwszy, bo, nie ukrywajmy, połowa sukcesu PS4 to hajp. Sony tak go rozpędziło, że MS prawdopodobnie nie byłby w stanie ich dogonić nawet jakby nie strzelił sobie hedszota w kolano. Do tego Xbone sprzedaje się dość słabo w porównaniu do PS4 i raczej nic już tego nie zmieni. Szczerze wątpię, aby MS chciał siedzieć w cieniu PS4 przez kolejne 6 lat, na bank podejmą jakieś działania, pytanie tylko jakie.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że NX będzie pierwsze (inb4 kolejna konsola nintendo to nie nextgen).

 

 

 

Ja mam ważniejsze pytanie, kiedy R* zapowie kolejnego blockbustera z którym przyjemnie spędzę 100 godzin życia? Byle tylko nie nic mafijnego ani szkolnego i znowu wsiąknę.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego nie szkolnego? Przecież bully to imo jedna z ich lepszych produkcji.

 

A daj spokój, nudny brawler wypełniony nudnymi minigrami i do tego wszystko było okropnie wolne i ociężałe. Dla mnie najlepszy byłby jakikolwiek (poza mafijnym) historyczny setting.

Odnośnik do komentarza

 

Dlaczego nie szkolnego? Przecież bully to imo jedna z ich lepszych produkcji.

 

A daj spokój, nudny brawler wypełniony nudnymi minigrami i do tego wszystko było okropnie wolne i ociężałe. Dla mnie najlepszy byłby jakikolwiek (poza mafijnym) historyczny setting.

 

Tylko Bully 2: Akademiki

 

to by była giera :fsg:

 

Nowe Red Dead też bym przyjął, ale jednak wole nowego Bully najpierw.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mate nie ma żadnych przesłanek że rockstar zrobiło by dobrze grę w historycznym settingu zresztą skończyło by pewnie jako kolejny Asasyn także huy. Ja chcę prequel do historii Johna jak jeszcze był w gangu albo coś totalnie świeżego a potem Gta 6 w Vice City na zakończenie generacji :fsg:

 

Za tą Bully był bardzo dobry.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

nie ma już normalnych graczy praktycznie, daj im normalny poziom trudności i brak podpowiedzi to pierwsze co robią to piszą posty na forum, że jezu co takie trudne 

 

albo dać im tytuł za +50 mln $ który musi się zwrócić i słuchać płakania że strzałki z licznikiem metrów, wallhack, czy świecące przedmioty, bo kurfa nie chciało się pogrzebać w opcjach. 

 

 

o chryste panie a już za 2 latka RE2make :banderas:

Odnośnik do komentarza

Mate nie ma żadnych przesłanek że rockstar zrobiło by dobrze grę w historycznym settingu zresztą skończyło by pewnie jako kolejny Asasyn także huy. Ja chcę prequel do historii Johna jak jeszcze był w gangu albo coś totalnie świeżego a potem Gta 6 w Vice City na zakończenie generacji :fsg:

 

Za tą Bully był bardzo dobry.

 

Historia = wszystko przed 1995 rokiem i właśnie chciałbym, żeby to było coś świeżego, na przykład Europa w latach 70. i fabuła obracająca się wokół rozróżnych organizacji terrorystycznych / separatystycznych. No ale nie ma na to szans, na pewno będzie w USA.

Odnośnik do komentarza

Chętnie bym zobaczył grę gangsterską dziejącą się w czasach po II wojnie światowej, gdzie narastał konflikt IRA z rządem brytyjskim i w tym momencie na sile przybierały różne organizacje "mafijne" czy tam gangsterskie w tym żydzi, włosi i cyganie. To mogłoby być świetne, no ale Rockstar, który jedną grę tworzy po 5 lat akutalnie pewnie nie ma w planach nowych IP. 

 

Swoją drogą odpaliłem po 8 latach Snake Eatera i po aktualnych trendach widzę jak branża się stoczyła. Przecież MGS 3 i jego sterowanie było totalnie nie przyjazne dla zółtodziobów serii a tym bardziej dla ówczesnych casuali i teraz to jest nie do pomyslenia, że gra wyróżniała się sterowaniem, podobnie było z RE 4 totalnie specyficzne sterowanie, brak strzelania podczas chodzenia, brak cover systemu i autoregeneracji życia, coś pięknego. Wersje HD tych gier nadal świetnie się trzymają (dat 60fps). Widać to świetnie też na przykładzie Bloodborne, mam kumpla, który jest długo graczem, ale raczej casualem pożyczyłem mu BB i on mówi, żebym od niego zabrał te grę bo mam ochotę sobie krzywde zrobić jak w nią gra a ogólnie to odpalił z poradnikiem xD GTA V też pokazuje jak (pipi)e każule wpłynęły na giereczki, regeneracja życia, checkpointy, save w każdym momencie etc Teraz odpalasz grę i wiesz, ze ją rozpie.rdolisz po X godzinach i nic ci nie jest w stanie przeszkodzić. 


 

nie ma już normalnych graczy praktycznie, daj im normalny poziom trudności i brak podpowiedzi to pierwsze co robią to piszą posty na forum, że jezu co takie trudne 

 

albo dać im tytuł za +50 mln $ który musi się zwrócić i słuchać płakania że strzałki z licznikiem metrów, wallhack, czy świecące przedmioty, bo kurfa nie chciało się pogrzebać w opcjach. 

 

 

Ty chyba nie wiesz o czym mówisz, strzałkę wyłącze ale prostacko zaprojektowanej gry sobie już w opcjach nie wybiorę co nie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...