Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie pomyślałem, że fajnie byłoby zobaczyć kolejną część RDR, ale tym razem osadzoną w południowej Afryce podczas wojen burskich. Kopalnie diamentów, rozwijanie miasteczka własnego, dżungla, sawanny, lasy, góry, nadmorskie posiadłości, itp. itd. Ale w czasach politycznej poprawności to takie coś pewnie nie przejdzie, nawet od Rockstar.

Odnośnik do komentarza

Tak sobie pomyślałem, że fajnie byłoby zobaczyć kolejną część RDR, ale tym razem osadzoną w południowej Afryce podczas wojen burskich. Kopalnie diamentów, rozwijanie miasteczka własnego, dżungla, sawanny, lasy, góry, nadmorskie posiadłości, itp. itd. Ale w czasach politycznej poprawności to takie coś pewnie nie przejdzie, nawet od Rockstar.

 

musiałoby być zarządzanie obozem koncentracyjnym, w końcu praktyczny brytyjski wynalazek

Odnośnik do komentarza

Tak sobie pomyślałem, że fajnie byłoby zobaczyć kolejną część RDR, ale tym razem osadzoną w południowej Afryce podczas wojen burskich. Kopalnie diamentów, rozwijanie miasteczka własnego, dżungla, sawanny, lasy, góry, nadmorskie posiadłości, itp. itd. Ale w czasach politycznej poprawności to takie coś pewnie nie przejdzie, nawet od Rockstar.

 

Pomijając to, że nie podoba mi się że do następnego działu na forum zawitał termin ''polityczna poprawność'' mający być odpowiedzą na wszystkie istniejące lub wyimaginowane problemy społeczeństw euroatlantyckich, to wiesz, sam chciałbym open-world od Rockstara w settingu będącym zmierzchem kolonializmu, lub w początkowej erze postkolonializmu co zresztą wiele razy pisałem w tym temacie. Najlepszym bohaterem w takiej grze byłby IMO człowiek będący pół brytyjczykiem, pół ''tubylcem'', no wiecie, ten znany motyw bohatera-bachora jakiegoś mężczyzny postawionego wysoko w hierarchi społecznej. Takiego bohatera nienawidziliby zarówno kolonialiści jak i natywni mieszkańcy, dodać do tego konie, sawanny, lata 20 albo nawet lata 1945-49 i byłoby cudownie. Nie tylko RDR pokazał, że na dobrą sprawę western może dziać się w każdym roku i w każdym miejscu na świecie. Jakbym był uznanym krytykiem filmowym i moje zdanie miałoby jakiekolwiek znaczenie, to mówiłbym że Death Wish 3 który się dzieje w Nowym Jorku w latach 80. jest jednym z lepszych westernów.

 

Jest tyle różnych settingów, które Rockstar mógłby wykorzystać, to w połączeniu z tym, że zarobili fortunę na GTAV daje nadzieję, że ich następna lub jeszcze następna gra nie będzie ''bezpieczna'' i może nawet nie będzie się dziać w USA.

Odnośnik do komentarza

I ciekawy fragment wywiadu z Eurogamer:

 

Miyamoto also stated that he hopes that Splatoon will help players come to terms with a 3D camera for the next 3D Mario and that Nintendo is always looking at ways to surprise players.
 

 

 

Nowe Mario z kamera ala Sunshine? Oh my, oh my, oh my...

Odnośnik do komentarza

Panowie, jaka indycznyna dostępna na PS4 i Steamie warta jest ogrania? Wczoraj cudownie naprawił mi się lapek i chciałbym nadrobić kilka kozaków.

The Banner Saga, to the moon, world of goo, the talos prin(nene)le, pillars of eternity, divinity: original sin. To tak z głowy, jak będziesz chciał więcej to mogę przejrzeć bibliotekę na steamie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trzecie przejście HM2 - 2 godziny 2 minuty z pomijaniem cutscenek, sporo do poprawy. Za dużo ginę oczywiście bo nie pamiętam rozstawienia przeciwników, a oprócz tego nie pamiętam które mobki mają randomowe AI, oraz które mają szansę dostać broń palną. No i w dwójeczce nie ma raczej ani jednego irytującego momentu. W pierwszej części była to walka z bikerem oraz trauma. Pierwszy zwalniał rozgrywkę, drugi wytrącał z rytmu mimo szybkiego sposobu na przejście. No i na szczęście w dwójce na dobrą sprawę nie ma bossów, szkoda tylko, że nie da się jak w HM1 po prostu z powrotem wejść do samochodu i tak całkowicie pomijać cutscenki.

 

No dobra, jest jedna irytująca rzecz, CHYBA najszybszym powerupem do przejścia ostatniego normalnego levelu jest to gdzie pięści zabijają, ale nie można używać broni palnej. Wszystko byłoby cool, tylko że wtedy zabijanie psów to mordęga, czasem wejdzie normalny cios, czasem wskoczy niepotrzebna animacja, a czasem mimo tego że widocznie pięść koliduje ze sprite'em psa, to gra nie reaguje. Trzeba się chyba będzie przerzucić na inny powerup i przemordować zróżnicowane mobki, ale przynajmniej nie będzie wtedy problemu z psami.

 

Przejdę sobie jeszcze kilka razy z pomijaniem cutscenek, a potem ogarnę kolejność i przejdę poszczególne rozdziały zarówno z jedynki jak i z dwójki chronologicznie. Gotta get a grip.

Odnośnik do komentarza

gra z kickstartera grą aaa :teehee:

Profesjonalnie wykonana gra od studia odpowiedzialnego za KotOR II, Neverwinter Nights 2 i Fallout New Vegas. Niezależni w kuj. Że za maly hajs z kickatartera? Tylko pogratulować rezultatu.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...