Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Wg. Wiki grę stworzyli Obsidian (logo jest w grze i na pudełku czyli się z nim identyfikują), na silniku Unity. Dla mnie indyk to gra pokroju Proteus zrobiona przez jakieś garażowe studio z własnych pieniędzy. Shenmue też jest indykiem bo jest z kickstartera?

Odnośnik do komentarza

Wg. Wiki grę stworzyli Obsidian (logo jest w grze i na pudełku czyli się z nim identyfikują), na silniku Unity. Dla mnie indyk to gra pokroju Proteus zrobiona przez jakieś garażowe studio z własnych pieniędzy. Shenmue też jest indykiem bo jest z kickstartera?

A widziałeś już coś poza logo Shenmue 3 ? Przecież z tą jałmużną to mogą co najwyżej zrobić Shenmue 3 na Androida.

Odnośnik do komentarza

Wg. Wiki grę stworzyli Obsidian (logo jest w grze i na pudełku czyli się z nim identyfikują), na silniku Unity. Dla mnie indyk to gra pokroju Proteus zrobiona przez jakieś garażowe studio z własnych pieniędzy. Shenmue też jest indykiem bo jest z kickstartera?

Obsidian stworzył to bez nadzoru EA czy Bethesdy ze środków zebranych na kickstarterze czyli gra jest niezależna i IP należy do nich pózniej tylko Paradox zajął się dystrybucją dlatego jest wersja pudełkowa. Tyle. Shenmue to też indyk.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj był u mnie kumpel - oczywiście blacharz i konsument najgorszego ścierwa typu LoL, CS, Tibia, a nowości odpala tylko by popatrzeć na osom grafę i powiedzieć, że ma 60 klatek (oczywiście prosto z zatoki). :pawel: Wali do mnie z tekstem "dawaj, zapuść mi grę która wypali mi gałki oczne".
Ku.rva, popatrzyłem na półeczkę i myślę co ja mu mogę odpalić i w sumie stwierdziłem, że raczej nie mam nic takiego xD Odpalam mu NGS - mówi że ch.ujowa gra i grafa, MGR - fajnie chodzi, ale grafa ch.uj, DMC4 ch.uj, Bayo (tutaj to sam się puknąłem w głowę że pokazałem mu grę co chodzi w 15 klatkach :pawel:), Max Payne o mało nie puścił pawia, diablo 3 na PS3 wyśmiał. Potem patrzę na półeczkę - WHD i GOW3. No i wreszcie pykło - w pierwszego grał przez 4 h w zone i o mało się nie posrał z zachwytu. Ale potem jak mu God of War'a odpaliłem i początkowe 30 minut gry to kazał mi opowiadać całą historię sagi rozpuszczając się przy tym nad miodnością i grafiką tego tytułu. :pawel: A przy Kronosie to boonerek. Jak się dowiedział że obie gry mają odpowiednio 7 i 5 lat zrobił oczy jak to możliwe że tak stare gry nadal trzepią po łbie. A jak mu powiedziałam że obie gry (WipeOut i saga GoW) są na Vite to jeszcze przy mnie zamówił je na tego trupa. :pawel: Jaki z tego morał? Nie wiem, ale cieszyłem trochę japę, że, mimo tego że temu typowi ciężko dogodzić, coś go mocno zajarało i nie chciał mi oddawać pada. I to na paździerzu PS3. :pawel:

Odnośnik do komentarza

boże co za podczłowiek level over 9000. ciekaw jestem jego miny po obczajeniu skopanej wersji GOW1 i 2 na vitę :yao: no i vitowy Wipeout w 30 fps bez splita to tez trochę lolek

 

Wali do mnie z tekstem "dawaj, zapuść mi grę która wypali mi gałki oczne". (...)

Ku.rva, popatrzyłem na półeczkę i myślę co ja mu mogę odpalić i w sumie stwierdziłem, że raczej nie mam nic takiego xD Odpalam mu NGS - mówi że ch.ujowa gra i grafa, MGR - fajnie chodzi, ale grafa ch.uj

 

no serio rozjeżdżałbym walcem. aż się okularskie, blacharskie nerdostwo z czasów liceum przypomina :pawel:

Odnośnik do komentarza

 

>zebraj u innych o pieniadze na gre

>zbierz datki od tysiecy wspomagajacych twoj projekt

>mow, ze gra jest independent

 

:yao:

 

jeśli ludzie od tych datków nie narzucali kształtu gry jej producentowi, to chyba można powiedzieć, że jest niezależna

 

Jak dobijecie do 100k zrobimy trofea.

 

Jak dobijecie do 500k zrobimy levele bonusowe.

 

 

Oglaszamy, ze zebralismy 167k, gra powstanie.

 

 

Jak dla mnie zastapienie smutnych panow w garniturach z korpo "inwestorami" z internetu, troche bardziej kumajacymi rynek, nie robi zadnej roznicy. W pierwszym przypadku tworcy dostana kase jak umieszcza w grze to co im kaza, w drugim nie umieszcza tego co by chcieli jesli zbiorka nie przekroczy progu (a jesli przekroczy, to kto tak naprawde zdecydowal o ksztalcie gry, tworca czy "inwestor"?).

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to do wywalenia jest statyczna kamera, reszta może zostać

 

No i wtedy w pizdu z tak dopieszczoną oprawą, to samo jest z DMC 4 czy RE HD. W tym tkwi rzecz, że dev pokazuje ci tylko to co chce pokazać więc może to zrobić przyzwoicie a detale dopiescić naprawdę mocno. 

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to do wywalenia jest statyczna kamera, reszta może zostać

Nie pójdą na to z prostego powodu - poleci grafa od razu na łeb na szyje w porównaniu do tego co może zaoferować statyczna. A dobrze wiemy, że to wizerunek serii i Sony najbardziej na tym zależy.

Ja już kiedyś pisałem co bym chciał - podział na chaptery (oceny za przejście, styl, wszystko to co doda replayability), nowy, zbudowany od podstaw system walki (dodać lepsze przejścia między ciosami, zmienic rolla, ale coś mi się wydaje, że nie ma co na to liczyć jeśli cały czas będziemy grac Kratosem), do tego oczywiście zmiana mitologii. No i 60 klatek, bo ku.rva w ascension nie dało się grac.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...