Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Ascension nawet spoko, jak się przymknię oko na fabule i ostatnią potyczkę.

No co Ty gadasz, przecież ostatnia potyczka (mam tu na myśli drugą fazę) jest właśnie świetna, jedna z fajniejszych w serii.

 

 

 

 

Mi to się strasznie nie podobał sposób przedstawienia historii i skakanie między wydarzeniami. Do tego fabuła która nie wnosi absolutnie NIC do serii. Zamiast robić IV i ten zje,bany prequel prequela to cały czas na swoją grę czeka walka barbarzyńców i armii Kratosa. Jaki to byłby rozp.ierdol :obama:

Ja nie, trójka to dla mnie rzyg :sick: znaczy polowa gry jest ok, ale zmęczony już byłem 5 częścią ogrywaną a zakończenie to :yao: zero podniety na nową część a jak znów będzie ta sama mitologia to serio niech spjerdalają.

Ja się tylko pocieszam, że za IV odpowiada typ który zrobił najlepszą cześć z serii. No i gorszej gry jak łysy dałn zrobił się chyba nie da.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Na poly czort przypomniał o gierce na licencji 007 i jak dotąd obok goldeneye to był najlepszy gierkowy bond ever (from russia with love miał potencjał, ale niestety raczej crap). Wiedzieliscie, że te grę stworzyło dzisiejsze Visceral Games (ci od Dead Space) i jeszcze zdziwiło mnie to jak ta gierka nadal się trzyma 

 

 

pamietam jak nie mogłem pokonać jakiegoś trudnego levelu i rzuciłem w kąt musze sobie odswieżyć ten tytuł 

Odnośnik do komentarza

Jak zagrałem w to pierwszy raz niedługo po premierze to faktycznie była to GOTY gierka o bondzie. Zdecydowanie najlepsza w jaką grałem (a grałem we wszystkie z PSX i PS2, Goldeneye niestety nie). Niemniej z 2 lata temu postanowiłem do niej powrócić i...

no żeby nie być zbyt surowym, to powiem, że ciężko się w to grało. Gra się bardzo zestarzała.

Odnośnik do komentarza

Skradanka w stylu showu telewizyjnego. Za 10zł możesz zagrać.

 

Tak mnie jakoś naszło z racji, że mam lekkiego zajoba na ilość skończonych gier jakie gry każdy grasz powinien przejść albo chociaż w jakie powinien zagrać?

 

Może jakiś top 5 każdej generacji? Chyba, że coś takiego jest już? 

Odnośnik do komentarza

Na poly czort przypomniał o gierce na licencji 007 i jak dotąd obok goldeneye to był najlepszy gierkowy bond ever (from russia with love miał potencjał, ale niestety raczej crap). Wiedzieliscie, że te grę stworzyło dzisiejsze Visceral Games (ci od Dead Space) i jeszcze zdziwiło mnie to jak ta gierka nadal się trzyma 

 

 

pamietam jak nie mogłem pokonać jakiegoś trudnego levelu i rzuciłem w kąt musze sobie odswieżyć ten tytuł 

Przecież From Russia With Love to jest Everything or Nothing w innym klimacie. Dla mnie dwa Bondy growe. Multi w FRWL na jednej konsoli <3

 

@pawcio, mam nadzieję, że troll.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Zmieniłeś sterowanie w opcjach?

 

Przyzwyczaić się da, ale gameplay w wiedźminie jest słaby. Najbardziej rozbraja mnie to, że dźwięk podczas walki potrafi się rozjechać i np. dźwięk miecza raz na 50 ciosów poleci z opóźnieniem.

 

A zje,bane hitboksy po nocach mi się śnią

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Tez sprawdziłem tego Wiedźmina. Świat, oprawa, dubbing, postacie i art design są Mega. Model jazdy bardzo, okay, ale standardowe sterowanie i system walki to po prostu padaka (no ale można ciąć wrogów na kawałki, więc dla niższej klasy system walki W3>BB i Soulsy  :pawel: ). Najbardziej jednak rozwaliło mnie pływanie i nurkowanie. Pajgi dobry prowokator że porównywał model jazdy w SOTC do tego guvna. 

 

Nie wiem skąd te dziesiątki, dopóki nie wypuścili ósmego pacza z poprawionym controls. Na bank kiedyś ogram, ale raczej na nowszym pc w 60 fps, bo te konsolowe dropy rażą bardziej niż w BB (nie, nie byłem na tych legendarnych bagnach).

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...