Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

słabo to tłumaczysz. zły game design to zły game design. jakoś w takim Valkyrie Profile 2, czy DQVIII udało się to zrobić, by system walki był po prostu mega, a nie stracił nic ze swojej taktyczności.

 

dobry przykład to nadrobiony przed sezonem Planescape; fabuła to Moje Game Of The Life, ale bawiąc się w uczciwe wyliczanie średniej z fabuły i gry, nie odważyłbym się dać dziś więcej niż "9-".

 

@suteq

jak się obruszył xD nie wiem. więcej niż 9+ za zayebiście responsywny gameplay, oraz jego zróżnicowanie w sposobie działań bym nie dał. domyślam się jednak że recenzenci t.j. w przypadku W3, także niepotrzebnie zawyżyli noty przez postacie, fabułę, klimacik itp. dodatki. 

Odnośnik do komentarza

Chodzi wam o tę opcję ze standardowym i alternatywnym sterowaniem? Pobawiłem się ustawieniami i w tym alternatywnym trochę lepiej, ale dalej słabo. Zmiana kierunku podczas biegu to katorga, koń koniecznie chce jechać po drodze i nie można jechać tak jak się chce, podczas walki gra nie może się zdecydować czy mam chodzić czy biegać. Do tego te znaczniki i inne rozwiązania w game designie których nie lubię. Szkoda, że świat jest taki fajny, no i jeszcze walka z

gryfem

mimo, że paskudna przez sterowanie, to była klimatyczna i świetne było

strącanie go kuszą

, szkoda bo tak to nie miałbym chęci w to grać, ale te słowiańskie wioski, gadki mieszkańców (gram po polsku) nadrabiają gameplay na 4/10. 

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Nobody pokaż mi lepszy system walki w crpg, który jest w real time  albo zagraj sobie w Wiedzmina 2 i zobacz co to znaczy słaba walka :rotfl:

 

o jezu gdyby Demon's Souls i BB opierały się głównie nie fabule tez bym płakał że system walki jest zdałniony, bo widziałem jaki ma potencjał. poza tym to nie tylko system walki, ale również samo sterowanie podczas pieszych podróży i pływania, a to już niestety trochę więcej niż 35% kampanii.

 

broniłeś tak ostatnio tego gunplayu w pierwszym BioShocku naciskiem na rpg, a sam nie wiesz że Levine przyznał się że zrobili go bardziej strzelanką, przez inspirację sukcesem finansowym Halo  :pawel:

@suteq

tak gurwa, bo przecież Tormenta i To The Moon ogrywałem na Plejstejszon. :pawel: weź wyjdź torrenciak.

Odnośnik do komentarza

Kupiłby sobie jakąś gierkę na kąsolę PlayStation 3, której nie ogram nigdzie indziej. Polećcie coś plz.

 

Mam już: LBP, MGS4, KZ2, KZ3, GoW3, TLoU, RE4 HD, OKEMI HD, SoTC, ICO, WHD, Journey, Motorstorm PR


Heavy Rain tyż mom.

Odnośnik do komentarza

Valkyrie Chronicles, Demon Souls, Dragon's Crown

Mam na PC, mam, mam.

Uncharted trylogię oczywiście też mam :sir:

Resistance 3 dobra propozycja, muszę rozważyć. Tylko piksele w demku prawie mnie zabiły, nie wiem czy zniesę :/.

Odnośnik do komentarza

Grałem w demo NMH i system walki, której jest dużo (jest?), jest słaby. Te finishery, które polegają na wychylaniu gałki w różne strony, lol. No nie sprawdza się to na tradycyjnym padzie, bo to strasznie nużące jest. Wydaję mi się, że jeśli już ograć gdzieś tę grę to tylko na Wii. Choć z drugiej strony piksele mogą być jeszcze większym problem niż przy Resistance 3, hehe.

Odnośnik do komentarza

Skądże znowu.

Tylko z tym NMH to znów taki pół ex imo bo to tylko zmodyfikowana wersja z Wii.

wiem żartuje, sam bym kupił wersje na ps3, ale mam na wii i trochę drogo jak za takiego starocia :czesc: swoją drogą nie polecam infamousa nudna ta seria ze ojejuniu

Odnośnik do komentarza

Kupiłby sobie jakąś gierkę na kąsolę PlayStation 3, której nie ogram nigdzie indziej. Polećcie coś plz.

 

Mam już: LBP, MGS4, KZ2, KZ3, GoW3, TLoU, RE4 HD, OKEMI HD, SoTC, ICO, WHD, Journey, Motorstorm PR

Heavy Rain tyż mom.

 

Lubisz jrpg czy cos innego wolisz?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...