Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie lubię jRPG, gorzej z czasem na nie :D. Ale jest mała szansa, że jakiegoś będę miał. P3 z promocji dzisiaj pewnie sobie łyknę. Ni No Kuni z tych nowszych tylko mam.

 

Infamous 2 demko się pobiera, obadam, thx.


Infamous 1 zrzygałem się z nudy po jakichś 10h.

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem nazwę, Hand of Fate i RNG i myślę, o co tutaj chodzi... a to jakaś zupełnie inna gra.

 

Ale tak czy siak, jedyna słuszna, to to:

 

38.jpg

 

W sumie to dziwne, że twórcy jeszcze nie wydali "zremasterowanych" przygodówek z lat 90 na androida/iOS, poza Broken Sword. Ekran dotykowy, myślę, że nie jest przeszkodą ani nic, a dzisiejsze smartfony są jednak troszkę wydajniejsze od 486dx2 

Edytowane przez Metoda
Odnośnik do komentarza

Masz jeszcze Beneath a Steel Sky, The Last Express, Myst, Amerzone, Syberia, The Secret of Monkey Island i Simon the Sorcerer

 

A no i Grim Fandango

polskie teenagent czy ksiaze i tchorz, genialne gierki od lucas art z seria monkey island (prawilnie licza sie tylko czesci 1,2,3) czy indiana jones and the fate of atlantis, jest genialny blade runner, flight of the amazon queen itp, point and click przezywalo kiedys totalny renesans i wiele perel w tym juz porzuconym gatunku powstalo

 

beneth the steel sky mial chyba z 16 dyskietek na amige xDDD

Odnośnik do komentarza

 

Masz jeszcze Beneath a Steel Sky, The Last Express, Myst, Amerzone, Syberia, The Secret of Monkey Island i Simon the Sorcerer

 

A no i Grim Fandango

polskie teenagent czy ksiaze i tchorz, genialne gierki od lucas art z seria monkey island (prawilnie licza sie tylko czesci 1,2,3) czy indiana jones and the fate of atlantis, jest genialny blade runner, flight of the amazon queen itp, point and click przezywalo kiedys totalny renesans i wiele perel w tym juz porzuconym gatunku powstalo

 

beneth the steel sky mial chyba z 16 dyskietek na amige xDDD

 

 

ja bym jeszcze dorzucił serię King's Quest oraz Gabriel Knight i Broken Swordy. Od pierwszego Broken Sworda pokochalem ten gatunek, ale jak byłem mały to czesto i gęsto się zacinałem bo często irracjonalne były rozwiązania niektórych zagadek (to samo w Goblins) a Teenagent dobry też miałem problemy bez solucji w wieku 12 lat nie dałbym sobie rady hehe. 

Odnośnik do komentarza

Fajnie jakby odnowili kolekcje lucas arts takie Full Throttle, The Dig czy Indiana Jones <3

Z remasterami gier '80, '90 jest taki problem, że można zbyt łatwo utracić ich ducha, poza tym nie bez powodu wielu twórców przy tworzeniu przygodówek korzysta z pixel-art. Chociaż The Dig odnowiony tak jak wspomniane Broken Sword mógłby być świetny.

Odnośnik do komentarza

jak byłem mały to czesto i gęsto się zacinałem bo często irracjonalne były rozwiązania niektórych zagadek (to samo w Goblins)

Pierwsze gobliny byly dosyc latwe i przemyslane (zagadki). Ale dwojka to byl hardcore. Kiedy w to gralem (mialem 10 lat) w ogole nie skumalem, ze postaciami trzeba sterowac na raz.

Odnośnik do komentarza

Grze(pipi) ty grasz w wyscigi w kółko sami mi proponowałeś żebym kupił także wiesz :cool: :czesc:

 

Bo lubię samochody, a nie gry. Jest różnica.

 

Zrobić kawkę, odpalić GT6 i poczytać te wszystkie opisy samochodzików - czysta przyjemność.

 

:czesc:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...