Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

ME 2 > ME 1 > ME 3

 

Pjona :lapka:

 

Według mnie nie warto, w ogóle nie rozumiem jak mozna zaczynać jakas gre gdzie liczy sie fabuła, od środka lub od końca

 

Nie napisalbym ze nie warto, szczegolnie ze zostaly przygotowane specjalne streszczenia w formie filmikow i potem podejmowania decyzji na poczatku 2jki. Wiec jak najbardziej mozna sprobowac.

Odnośnik do komentarza

Według mnie nie warto, w ogóle nie rozumiem jak mozna zaczynać jakas gre gdzie liczy sie fabuła, od środka lub od końca

Dupa tam, nie słuchaj ich. Przemóż się i skończ, ME to ciągłość fabularna, postać się transferuje do kolejnych części, a wybory w jedynce kształtują systemy polityczne w galaktyce, tworzy się pierwsze relacje, i rys postaci...
Odnośnik do komentarza

 

F4

Fallout 4? No proszę cię XD Poprzednia część była góra dobra i nic więcej, jedyne co ją ratowało to fakt, że pierwszy raz otrzymaliśmy Fallouta w takiej perspektywie co dawało na początku jakieś tam wczucie w klimat post-apo. Szkoda,że na tym się plusy kończyły, bo scenariusz,gameplay i system rozwoju to jedna wielka porażka i standardowe drewno od Bethesdy. W F4 z tego co widziałem też szału nie robi i jeszcze jak to nędznie wygląda xD

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

 

Poza tym misja z dodatku Overlord i ostatnia misja były najlepszymi w serii, i prawdziwie epickimi.

overload to był roz(pipi), orgazm dla fanów sci fi. na końcu prawie się zes,rałem z emocji.
No, a ta muzyka.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=9FsJb-0qj0EE

 

www.youtube.com/watch?v=9FsJb-0qj0E

The square root of 906.01 equals 30.1...

 

 

Odnośnik do komentarza

 

 

F4

Fallout 4? No proszę cię XD Poprzednia część była góra dobra i nic więcej, jedyne co ją ratowało to fakt, że pierwszy raz otrzymaliśmy Fallouta w takiej perspektywie co dawało na początku jakieś tam wczucie w klimat post-apo. Szkoda,że na tym się plusy kończyły, bo scenariusz,gameplay i system rozwoju to jedna wielka porażka i standardowe drewno od Bethesdy. W F4 z tego co widziałem też szału nie robi i jeszcze jak to nędznie wygląda xD

 

 

Mówisz o F3? Fakt gra niezła co najwyżej, ale w New Vegas pokazali klasę. Liczę na analogiczną sytuację na konsolach obecnej generacji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W 2014 ludzie się kłócili co było największą klapą i porażką roku... DC? Halo Kolekcja? Unity?

 

Za to w 2015 wszyscy nie zgadzają się do tego, co powinno zostać GOTY - MGS 5, BB, Wieśmin, a może F4?

 

 

Fajny obrót sprawy :lapka:

Mgs v moim zdaniem nie ma szans na grę roku. Gra bardziej osiadła na marce niż na faktycznych walorach i zaletach, które u jej 'konkurencji' do tego tytułu są znacznie lepsze.

 

Inną już sprawą jest to, że to pierwszy MGS, którego nie przeszedłem po tym jak zacząłem w niego grać i zwyczajnie odstawiłem w połowie. Po początkowym zachwycie prologiem i gameplayem gra mnie po prostu znudziła, każde kolejne jej włącznie było na siłę.

 

Wróciłem do W3 i po raz drugi bawię się świetnie, co chwile odkrywam coś nowego, piękny świat, mega postacie, dodatki przede mną.

Jestem fanem obu serii, więc wydaje mi się, że moja opinia jest w miarę obiektywna - mgs nie ma startu do tytułu gry roku przy takim masakratorze gamingowych światów jak Wieśmak.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

No a co takiego uber jest w Wiedzminie 3? Średni gameplay połączony z festiwalem bugów i 10 patchem, który wreszcie sprawił, że gra jest grywalna w deszczu na ps4. No nie wiem.

Duży świat i drobne, lecz w większości już i tak naprawione bugi, których przy normalnym graniu w większości i tak nie zauważysz vs o wiele mniejszy, pusty świat zawierający tylko kilka drzewek, latających ptaszków i obozów z kilkunastoma wrogami na patrolu. Poważna, wielowiekowa historia i niepoprawne politycznie przedstawienie świata vs brak fabuły i traktowanie gracza jak gnoja z gimnazjum perfidnie przyciągając go do ekranu cyckami.

No na prawdę ma z czym W3 konkurować.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...