Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

W wiedźminie bolączką jest chodzenie siwym, jeżdżenie siwym na koniu i walka siwym. Nie dam rady ukończyć tej giery przez sterowanie. Jeden z developerów robił prezentację o tym jak zaprojektował ekonomię w grze i chyba właśnie na takie rzeczy poświęcali dużo czasu i dopiero w kilka miesięcy przed premierą przypomnieli sobie że sterowanie trzeba dorobić.

Odnośnik do komentarza

Nie mówi, bo ja grę skończyłem i problemy szło policzyć na palcach jednej ręki. Cóż, może kwestia skilla.

 

Sterowanie kamerą w DS i DkS też ma problemy, lock on jest chyba najgorszy z możliwych, a hitboxy randomowe. Nie przeszkadza to grze w byciu topową marką.

Edytowane przez WezyrBiałegostoku
Odnośnik do komentarza

 

Nie wierzę w co czytam... To musi być trolling.

 

 

CD Projekt jeszcze musi się nauczyć conieco o samym gameplayu i sterowaniu, bo to tragedia jest.

 

 

No, najlepiej jakby (pipi)a nintendo odpowiadalo za gameplay w wiedzminie.

Geralt skakakalby po grzybach i biegal po scianach przebrany za kota.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Nie wierzę w co czytam... To musi być trolling.

 

Mate mówi kompletną prawdę.

 

CD Projekt jeszcze musi się nauczyć conieco o samym gameplayu i sterowaniu, bo to tragedia jest.

 

Hehehe, ty nawet w gre nie grałeś. :lapka:

 

Nie ma to jak mariany, te same gry since 1985 albo soulsy, te same animacje since demon's souls. :niedobrze: 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

 

Nie mówi, bo ja grę skończyłem i problemy szło policzyć na palcach jednej ręki. Cóż, może kwestia skilla.

No jeśli nie widzisz problemów ze sterowaniem, sztywnością i reakcją na różne obiekty... No cóż.

Skończyłem grę i bawiłem się świetnie. Co mi zrobisz?
Odnośnik do komentarza

 

 

Nie wierzę w co czytam... To musi być trolling.

 

Mate mówi kompletną prawdę.

 

CD Projekt jeszcze musi się nauczyć conieco o samym gameplayu i sterowaniu, bo to tragedia jest.

 

Hehehe, ty nawet w gre nie grałeś. :lapka:

 

Oczywiście że grałem i to sporo. Na Xbonku jeśli ma to jakieś znaczenie.

 

 

Sorry, sterowanie jest chuyowe i tyle. W dwójkę za to w ogóle się nie dało grać.

Odnośnik do komentarza

Ok, czyli nie mam skilla dlatego że sterowanie jest zje.bane. Geraltem porusza się jak po lodzie a system walki jest tragiczny i frustrujący. Lockowanie lubi się wyłączać, gra nie może się zdecydować czy mogę biegać czy tylko chodzić podczas walki. 

Po co lockujesz skoro Geralt i tak atakuje w stronę, w którą wychylasz analoga? 

 

@Figaro

Ta, pewnie jeszcze na standzie. XD

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

 

 

Nie wierzę w co czytam... To musi być trolling.

Mate mówi kompletną prawdę.

 

CD Projekt jeszcze musi się nauczyć conieco o samym gameplayu i sterowaniu, bo to tragedia jest.

Hehehe, ty nawet w gre nie grałeś. :lapka:

 

Nie ma to jak mariany, te same gry since 1985 albo soulsy, te same animacje since demon's souls. :niedobrze:

Ale idź sobie z takimi postami do CW, co?

 

To jest Konsolowa Tęcza, tutaj się pisze na poważnie, a nie jak na jakimś nikogo, gdzie trollują w każdym temacie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Ok, czyli nie mam skilla dlatego że sterowanie jest zje.bane. Geraltem porusza się jak po lodzie a system walki jest tragiczny i frustrujący. Lockowanie lubi się wyłączać, gra nie może się zdecydować czy mogę biegać czy tylko chodzić podczas walki. 

 

@Figaro

Ta, pewnie jeszcze na standzie. XD

 

 

Nie, grałem wygodnie na kanapie i to przez długi czas. Sterowanie ssie pałkę. Mam nadzieję, że ten drugi typ z patcha coś poprawia.

Odnośnik do komentarza

wiedzmina 3 uwielbiam, dalej gram, jeszcze go nie skonczylem ale po prostu uwielbiam ten tytul, wpadlem w pulapke wspanialosci tego swiata bo zamiast grac by ja skonczyc robilem misje poboczne i majac 100h dalej jestem daleko od konca ale no na milosc boska - system walki jest totalnie sredni, hitboxy zwalone, a sterowanie geraltem w ciasnych pomieszczeniach(jakies wejscie na schodni,drabinke czy zbieranie przedmiotow z polek) czy sterowanie koniem to po prostu zabawa zlagowanym czolgiem

 

jeszcze mi to kiedys tak nie przeszkadzalo ale ostatnio zagrywalem w bloodborne i przesiadka spowrotem na w3 mocno uwidocznila te wady choc w krwistym tez cudu nie ma bo sa lokacje gdzie hity mozna walic przez sciany :P

Odnośnik do komentarza

Nie wierzę w co czytam... To musi być trolling.

 

To czysta brudna prawda. Sterowanie Geraltem ssie przy takim MGS V, a pływania i nurkowania lepiej w ogóle nie przytaczać. To samo tyczy się systemu walki z BB (czy pierwszego lepszego Soulsa), który zjada ten z W3 (hitboxy, lockowanie na celu, poczucie ciężaru broni). Tylko w te wszystkie 3 gry trzeba zagrać. Bez uprzedzeń i fanboystwa.

 

No chyba że ponad gameplay stawiasz fabułę, klimat, postacie i otoczkę. Wtedy faktycznie W3 ma prawo być GOTY. W końcu za to samo gracze pokochali pierwsze mgsy. :czesc:

 

Sterowanie kamerą w DS i DkS też ma problemy, lock on jest chyba najgorszy z możliwych, a hitboxy randomowe. Nie przeszkadza to grze w byciu topową marką.

 

dżizas co za bzdury. kamera przeszkadza tylko w przypadku tłuczenia bossów o rozmiarach 2-piętrowego domu, ze względu na locka, który lepiej wówczas wyłączyć. hitboxy to wyłącznie problem dwójki. 

 

Too much CW na ostatnich stronach.

 

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

 

1 > 2 >>> 3

Jeśli jedynka to najlepsze co seria ma do zaoferowania to nie wiem, czy w ogóle chcę do tego podchodzić jeszcze raz :reggie:

 

 

Mam to samo :reggie: o ile jedynka była spier.dolona po pewnymi aspektami 

 

-mako

-drętwy gameplay 

-nudne side questy

 

ale miała trochę więcej głębi i elementów rpg-owych niż ME 2 z którego zrobili po prostu strzelankę w kosmosie, zamiast naprawić Mako i zrobić z tego fajny element gameplayu to to wyrzucili, gameplay trochę naprawili, ale wycieli elementy z upgradowaniem pancerza, broni i granatów. Do tego nasrane dlckami, bardzo dużo postaci przez co nie wiem na kogo się zdecydować (chociaz może to dla kogoś nie będzie minus) no i wydłużenie sekcji strzelanych przez co serio gra trochę przynudza. 

 

Co do Wiedzmina to Ficus mówi prawde, reszta blefuje. Sterowanie jest drewniane, myslałem, że je.bne jak po odpaleniu tej gry poczułem się jakbym grał w jakiś tytuł z gazetki za 19,99zł. Serio CDP tyle kasy włożyło w robienie wszystkiego w tej grze a nie to co jest najważniejszym elementem składowym każdej gry czyli dobrym sterowaniu. Geralt się rozpędzał pół godziny i reagował jak wóz z węglem ale i tak miałem wrażenie, że jest stworzony z powietrza jakoś kompletnie nie czułem tego, ale skończyłem na przedostatnim poziomie trudnosci bez żadnego problemu więc gadanie o skillu jest zabawne. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...