Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, maly combo breaker. Znow mam cisnienie na retro i siedze od rana na myabandonware i takie cos wyszukalem. Klimatem przypomina mi Soulsy (ta, wiem ze mocno przesadzone) ale zobaczcie jaki fajny patent jest z wykorzystaniem "cienia" i jak to sie ladnie prezentuje. Tytul z 1991r. Nie wiem o co chodzi w tej grze, chodze, ciupie pajaki i jakies fauny na koncu przenioslo mnie do planszy z wielkim bykiem ktory mnie zayebal. Zwroccie uwage na ksiezyc...

 

Lol ku.rwa teraz patrze, ze ten cover stylowo podobny do Judgment on Gotham i nie ma co sie dziwic bo narysowal go Bisley xD

 

97270-blade-warrior-amiga-front-cover.jp

 

blade-warrior_1.gif

 

Tutej akurat gameplay z Amigi

Odnośnik do komentarza

amiga miala dziesiatki perelek procz tych ogolnie znanych legend, ja np uwielbialem w reunion grac - taki miks gry fabularnej z strategia, no masakrowala klimatem, pierwszy dune, wspomniany moonstone, point&click universe, wariacje cywilizacji pt. christoph kolumbus, nawet ports of call bylo fajne z ta minigra z manualnym wprowadzaniem statkow do dokow

Odnośnik do komentarza

swojo drogo na ps4 i pc zmierza fajny miks castlevanii z soulsami 

 

jes jaranko

 

Od dawna zapisane na liscie "to buy", gra wyglada swietnie, obok Mother Russia Bleeds, jest to indor na ktorego czekam najmocniej. Ciekawi mnie jeszcze jak wypadnie ten indor:

 

 

btw. nie wiem czy kojarzycie TotalBiscuita, ale dzisiaj sie okazalo ze ma nieoperacyjnego raka watroby :/ z reguly gardze pajacami na YT, ale jego materialy lubialem ogladac [glownie te merytoryczne nt branzy, nie let's playe etc.].

Odnośnik do komentarza
btw. nie wiem czy kojarzycie TotalBiscuit, ale dzisiaj sie okazalo ze ma nieoperacyjnego raka watroby :/ z reguly gardze pajacami na YT, ale jego materialy lubialem ogladac [glownie te merytoryczne nt branzy, nie let's playe etc.].

 

 

 

;// Tylko nie on. Akurat dzisiaj sobie oglądałem jego materiały ot tak. Ale smutna informacja. Niech się chłopak trzyma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...