Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

ale jedna rzecz się nie zmieniła 

 

 

Do tej pory cena konsoli wynosiła 999 zł, była to cena adekwatna do jakości sprzętu, 128 bit konsola z opcjami internetowymi lecz za duża jak na możliwości przeciętnego polskiego gracza. Do tego byliśmy jednak o 350 zł drożsi od lidera na rynku tj. PSX/PSOne 650 zł, a dla wielu klientów konsola to konsola i głównym powodem dokonania zakupu była cena. Problem ten mamy już za sobą. Różnica w cenie jest nieznaczna, a jakość gier nieporównywalna, do tego już wkrótce będą uruchomione w Polsce usługi internetowe, a wnioski są chyba jasne ?

 

W polsce nadal woli się tansze konsole z guwnianymi funkcjami online hehe, no i 5 eksów miesięcznie wychodziło wtedy na dc :obama:

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

ale jedna rzecz się nie zmieniła 

 

 

Do tej pory cena konsoli wynosiła 999 zł, była to cena adekwatna do jakości sprzętu, 128 bit konsola z opcjami internetowymi lecz za duża jak na możliwości przeciętnego polskiego gracza. Do tego byliśmy jednak o 350 zł drożsi od lidera na rynku tj. PSX/PSOne 650 zł, a dla wielu klientów konsola to konsola i głównym powodem dokonania zakupu była cena. Problem ten mamy już za sobą. Różnica w cenie jest nieznaczna, a jakość gier nieporównywalna, do tego już wkrótce będą uruchomione w Polsce usługi internetowe, a wnioski są chyba jasne ?

 

W polsce nadal woli się tansze konsole z guwnianymi funkcjami online hehe, no i 5 eksów miesięcznie wychodziło wtedy na dc :obama:

 

Na ps1 były przynajmniej jakieś gry, na ps4 w dalszym ciągu tylko bb w 26fps i indie okruchy z pańskiego stołu.

Odnośnik do komentarza

 

 

na ps4 w dalszym ciągu tylko bb

 

tylko albo aż. pierwsza gra, dla której kupiłem konsole, a już niedługo pierwsze DLC, na którego składam preorder. wiedźminy i inne mgsy będą musiały poczekać. ale rozumiem ludzi, którzy kupili konsole na premiere i mieli w huy czasu na granie, mają prawo czuć się zawiedzeni  

 

btw - moge złożyć preorder bez karty kredytowej ? w sensie, że doładuje konto i mi ściągnie przy preorderze

Odnośnik do komentarza

dostałem W3 na urodziny, więc wypadałoby w końcu skończyć W2. wersji na PC kupionej lata świetlne temu nie tknalem prawie w ogóle, a wersję na X360 którą kupiłem w maju, do dziś nie ukończyłem, zostawiając grę na 2 akcie. A potem kupiłem X1 i jakoś nie chciało mi się już wracać do 360. No ale wczoraj siadłem do niego i po raz pierwszy od dawna wsiąkłem w grę tak, że ciężko mi było się oderwać i grałem sobie od 23 do ponad 3 w nocy <3 Trochę żałuję, że nie przeszedłem go w wakacje, no ale trudno, powinienem w tym/przyszłym tygodniu skończyć i zabiorę się za mesjasza 2015 :banderas: tylko szkoda, że mam tak mały TV w akademiku :frog: 

Odnośnik do komentarza

Ale bym popykał w jakieś nowe Star Warsy na tym silniku od EA. Jakiś solidny singiel. Nawet coś w stylu pierwszego, znośnego Force Unleashed, bo o Jedi Academy już nawet nie mówię.

 

Albo w w tę gierę o Boba Fettcie. Grał w to ktoś w ogóle?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I dali mi wybór, (pipi) szczelanka za milion złotych :zaba:

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Mnie sie ta wydmuszka juz podczas bety znudzila, najlepsze co powstalo w zwiazku z ta gra to ten trailer:

 

 

Na sama mysl o RPGu na takim silniku mam motzno mokro - czaicie takiego "Mass Effecta" w swiecie SW? Albo nawet jakas typowa gra akcji, byle bym mogl sensownie bez masherki pomachac mieczem swietlnym i bym lykal jak pelikan.

Odnośnik do komentarza

Wydadzą ci takiego battlefronta, hiper ultra grafika, dobra muzyka, logujesz się do gry i...

 

 

<<<420_blaze_it>>> killed you

you fell of the map

GG BRO

 

I nawet nie możesz sobie gry spokojnie "obejrzeć" bo szczelają. Szczelają oczywiście wszyscy z tego samego pistoletu, no bo najlepszy, a po tygodniu wszyscy będą grali 2 ludzikami, bo też najlepsi. I chu,j z klimatu, du,pa z poczytania.

 

KUR<WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa

 

 

Na sama mysl o RPGu na takim silniku mam motzno mokro - czaicie takiego "Mass Effecta" w swiecie SW? Albo nawet jakas typowa gra akcji, byle bym mogl sensownie bez masherki pomachac mieczem swietlnym i bym lykal jak pelikan.

 

 

Właśnie instaluję the old republic. Po co? Nie wiem :cool:. Posłucham muzyki, 3 razy machnę mieczem i zrobię 3 questy z zabijaniem kurczaków i zbieraniem kwiatków.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Will there ever be an EASY mode for Bloodborne?
 
I want give the game a second chance but it's hard and I simply don't have the time and energy to keep dying over and over again.

 

I know the game is meant to be hard on purpose but c'mon give us newbs a break. I play all my games on easy because it's not frustrating and I get to actually finish a game without wasting any time.

 

They will probably never do it but I feel they are missing out on some sales.

 
 
 
 
:dafuq:
Odnośnik do komentarza

Dla mnie machanie mieczem jednak lepsze w "slasherowym" wydaniu FU niz w sumie nie wiadomo jakim w JO/JA, gdzie w tych drugich byly zawsze mocno chaotyczne i randomowe. Albo nie umialem grac.

 

Co do fabuly FU tez nie mam zastrzezen, fajnie laczyla sie z IV epizodem, mielismy pojedynki z Jedi jak i kluczowymi dla sagi sithami. Jasne, ze wygladala slabo ale mi nie wadzilo. Takie 6+/10 i gralo mi sie wysmienicie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...