Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej to mnie rozbawiały w FU te przebajerowane akcje z użyciem mocy, jak ściąganie krążownika imperialnego za pomocą mocy albo miażdżenie AT-ST. Komedia,a nie GW. I ten wątek o niby super duper gościu,silniejszym niby od Darth Vadera i spółki XD

Co się tyczy walki na miecze to nic lepszego od Jedi Academy nie wymyślono i pewnie już nigdy się to nie zmieni. Sporo stylów,ciosów naprawdę się postarali. Outcast miał troszkę bardziej chaotyczny system walki ale i tak mega klimatycznie się walczyło. Zwłaszcza jak puściło się sobie kamerę z pierwszej osoby.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie akurat motyw kogos lepszego niz vader byl w porzadku. Lepsze cos takiego niz po prostu "kolejny jedi, ktory ukryl sie przed czystkami i jest przecietny ale probuje pokonac vadera ale to nie mozliwe bo ten jest najlepszy". No i dlatego tez gierka zebral noty okolo 6/10 a nie 9ki bo po prostu byla jaka byla - arcadeowa lupanka gdzie dostep do efektownego machania i mocy sprowadzal sie do wcisniecia dwoch przyciskow, a to i tak nie do konca wyszlo poprawnie. Nikt nie oczekiwal po tej grze symulacji chyba albo systemu z soulsow.

Odnośnik do komentarza

Gears of War: Judgment - wszyscy mówili jakie to badziewie, a ogrywam obecnie z kumplem w co-opie i muszę przyznać, że gameplayowo to dla mnie najlepsza część.

Wyzwania obecne jako wielka czacha na ścianie do włączenia utrudnień w kolejnych etapach kampanii grubo zwiększają miodność.

Wśród wyzwań można znaleźć - ograniczony czas na wymiecenie planszy, ograniczony rodzaj bronii - np. tylko pistolety albo shotguny, dodatkowi mocniejsi wrogowie.

 

Jak ktoś to dostał za odpalenie remastera jedynki to bardzo polecam dać szansę. Gram w trybie emulacji na One mimo, że ściągnąłem również na 360. Gra chodzi spoko, czasem przy grubej zadymie zdarzy się spadek płynności ale nie wpływa to na jakość zabawy no i nie wiem czy na 360 też nie było tych spadków, nie chce mi się nawet sprawdzać bo tak jak napisałem - jest spoko.

 

Ogólnie jestem zaskoczony pozytywnie działaniem emulacji. Po odpaleniu Banjo Kazooie: Nuts & Bolts z Rare Replay spodziewałem się całkowitej niegrywalności, a jak na razie to Girsy i Fallout 3 śmigają dobrze.

 

:ohboy:

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No bo Judgment to bardzo dobra gra akcji, szczególnie w co-op'ie. Kiedyś jak pisałem wrażenia z gry to opisałem to mniej więcej tak, że Judgment to takie połączenie mniejszej skali rozgrywki z Gears of War z intensywnością akcji rodem z Gears of War 3. Survival to świetna wariacja Hordy, a ze względu na klasy postaci - zupełnie inna rozgrywka.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

No ja gram obecnie w Judgment i o ile strzelanie jest najlepsze w serii tak cała konstrukcja prowadzenia fabuły i te misje z falami to jakaś pomyłka. Podoba mi się system z gwiazdkami i tymi wyzwaniami, ale fabularnie jest kiepsko, no i te fale to dla mnie strasznie nudna sprawa. 

Odnośnik do komentarza

Tam fabularnie zawsze było kiepsko.

 

No jedynka miała jakiś tam potencjał, ale wyszedł z tego pokraczny bro shooter z żenującymi akcjami w kolejnych częsciach (mariaaaaaa xd, doooooooooooooooooooooooom xdd) najlepsze, że przy premierze gears of war 3 w media markt typy napisali długopisem na cenówce spoiler z trójki taki że ch,uj xd

 

 

dosłownie było napisane "dom ginie :("

 

 

smieszki je,bane xd, judgment ssie pytonga, tylko grafika ładna 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...