Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

Byłem dziś w saturnie u siebie, to nie było nic nintendo, pewnie największe sklepy będą miały w asortymencie, ale i tak ceny pewnie zaporowe, gracz nintendo w polsce jest przyzwyczajony do "kombinowania" z gierkami, więc oferta i tak będzie dla przypadkowych januszy co pomylą to z inną konsolą.

Odnośnik do komentarza

Sklepy internetowe mają gierki nintendo w cenach bardzo konkurencyjnych nawet jak spojrzy się ba całą Europę. Nowy dystrybutor się do czegoś przydał. Ciekawe jak w Saturnie.

 

Pamiętam jak w empiku był Mario Kart Ds za 190, a Mario Kart 3Ds za 180 Xd.

Odnośnik do komentarza

Sorry, że dopiero teraz piszę, ale w sobote tylko pościągałem update'y a dopiero dziś zacząłem grac i bawic się systemem. I ogólnie tak:
- Konsola jest cichutka i nie grzeje się w ogóle +

- menu z początku trochę nie pasowało mi, ale teraz uważam, że jest całkiem spoko zrobione (choc te robienie zje.boludków nie dla mnie). Nie podobają mi się tylko czasy wczytywania - czy to w eshopie czy pomiędzy poszególnymi aplikacjami. Powinno śmigać szybciutko, za to minus.

- eshop rewelka - przeglądając go rzuciło mi się sporo gier z innych systemów Nintendo w które na pewno zagram. No i jest Xenoblade w normalnej cenie do kupienia, a nie za bajońskie 300zł. Do tego MP Trilogy <333

 

Ogólnie jestem mega pozytywnie nastawiony. Jeśli ktoś (tak jak Ja) nie grał wczesniej na innych systemach Nintendo to jest tyle gier do sprawdzenia że aż portfel płacze.
Pograłem trochę w Xeno i ojezuśku, jaka gra jest gigantyczna - ta muzyka, ten świat. :fsg: Przeszedłem prolog i pierwszy chap i myślałem, że o, trochę poogarniałem już. Ale potem dostałem strzał w pysk i jak zobaczyłem menusy, mapę świata to się załamałem wielkością i wyłączyłem grę. xD Będę przechodził to pół roku. Potem posprawdzałem gierki z Wii i bardzo ładnie wyglądają więc będzie grane.

Ogólnie jest zaje.biście i szczerze żałuje, że dopiero teraz sprawiłem sobie ten sprzęt. PS4 do 2017 spokojnie sobie daruje

 

E:

No i podoba mi się to granie na padlecie w gierki z konsoli. Choc sam padlet spokojnie bym wolał zastąpić pro controllerem, ale no cóż, najpierw to trzeba go sobie kupić.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Padlecik idealny zeby wziac do kibelka i rozwazac jakie by tu itemki kupic/sprzedac w Xeno :fsg:

 

btw. jak sie prezentuje wsteczna kompa na telewizorze full HD? Oczy krwawia? Ogarnial ktos moze temat? Bo planuje ograc kilka giereczek z Wii.

 

Gralem w kilka gierek z Wii na Wii U i zdecydowanie wyglada to ok, obraz jest znacznie wyrazniejszy i czytelniejszy niz wii na composicie (przynajmniej u mnie na 46 calach FHD). Najgorzej jest w menu Wii, ale na to sie nie patrzymy zbyt dlugo wiec oczy dlugo nie cierpia.

Odnośnik do komentarza

Padlecik idealny zeby wziac do kibelka i rozwazac jakie by tu itemki kupic/sprzedac w Xeno :fsg:

 

btw. jak sie prezentuje wsteczna kompa na telewizorze full HD? Oczy krwawia? Ogarnial ktos moze temat? Bo planuje ograc kilka giereczek z Wii.

Mniej więcej poziom PS2 czyli oczy nie krwawią, tylko gorsza sprawa jest z aliasingiem. Wszystkie gierki z Wii wyglądają jakby je pociął tępymi nożyczkami. PS2 radzi sobie z tym lepiej. Tak poza tym to nie ma powodów do narzekań, co więcej z biegiem czasu idzie się przyzwyczaić, po czym na końcu dostrzegasz kunszt grafików ile z tego sprzętu o mocy kalkulatora zdołali wycisnąć. :reggie::lapka: Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Może to zależy od gier, np taki Fatal Frame 3 na PS2 wygląda świetnie. Wczoraj odpaliłem Mario Galaxy i w sumie tak jak mówię, wszystko cacy tylko aliasing boli. PS2 jest u mnie na componencie, WiiU wiadomo - hdmi.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...