Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Zapodaj te chu.jowe filmiki, mordeczko.

Jak przejdę bayo2 i TW101 to dostaniecie jedyna słuszna top listę slasherkow.

 

 

Tym filmikiem jestem szczegolnie zawiedziony, tym bardziej ze gosc dosc rzeczowo argumentowal kazdy wybor:

 

 

Tu masz jeszcze bonus ktory teraz odkrylem:

 

 

 

Naszla mnie taka ochota na slasherowanko ze nawet grafika Fanka wymieka. Na pierwszy ogien po Xeno poleci chyba Bayonetta 1 i 2, a potem DMC4 i DmC [fajne przeceny sa teraz na psnie wiec trzeba lyknac jak pelikan].

Odnośnik do komentarza

Dziś pierwszy raz byłem w tej krainie i oczywiście pałka w górze :cool: :czesc:

 

Darksiders1/2 to slashery? Już nie czepiając się tego terminu i wrzucając do niego tylko tuzy gatunkowe DMC czy Bayo tylko luźno przyporządkowując tak samo jak i z np. Castlevania LoS, God of War czy Onimusha.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

jak darksiders to slasher to pójdźmy krok dalej i diablo 3 to też slasher :D

 

 

Bansai Wonderful 101 musisz ograć dla mnie obok Pikminów najlepsza gra na Wii U . Przed Xenoblade x. Ta zajmuje 4 miejsce za Mario KArt 8 :D

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Imo hack'n'slash ≠ slasher. Giereczki typu gow/castlevania los/darksiders bym wlasnie zaliczyl do kategorii hns

 

Słowo ''slasher'' z takim zakresem znaczeniowym jakie używane jest na forumku, jest chyba używane... tylko na tym forumku. Nieraz widziałem jak ktoś gdzieś na internecie pisał, że np. lubi specyficzny typ gier, nie zna na to pojęcia i potem podaje przykłady że DMC, Rising czy Bayonetta. A szkoda, bo to świetnie słowo, które skupia te wszystkie gierki.

 

No chyba że się mylę i zaraz mi dacie linki do milionów stron gdzie tego słowa się tak używa.

Odnośnik do komentarza

No bo generalnie to chyba nie ma gatunku gierki typu "slasher". Bardziej to chyba sobie gracze zapożyczyli terminologię z kinematografii. I tak to się jakoś przyjęło. Ja jak widzę taką Bayonettę albo DMC to od razu myślę slasher.  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...