Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Masakra. A jeszcze w tym roku na pewno kupie MadWorld, House of the Dead na Wii, Wind Waker HD, nową Zeldę, pewnie Xeno z Wii, Castlevanie LOS 2.... dramat. Za dużo kupuje. Kiedys nie miałem kasy to grąłme w jedna pozycje po 3 miechy, a teraz kasa na gry jest to czasu nie ma w to grac.

Znam to doskonale. Ja wlasnie postanowiłem, że pasuje. Kupuje w styczniu jeden tytuł w pudełku reszte spokojnie kończe.

Odnośnik do komentarza

 

Masakra. A jeszcze w tym roku na pewno kupie MadWorld, House of the Dead na Wii, Wind Waker HD, nową Zeldę, pewnie Xeno z Wii, Castlevanie LOS 2.... dramat. Za dużo kupuje. Kiedys nie miałem kasy to grąłme w jedna pozycje po 3 miechy, a teraz kasa na gry jest to czasu nie ma w to grac.

Znam to doskonale. Ja wlasnie postanowiłem, że pasuje. Kupuje w styczniu jeden tytuł w pudełku reszte spokojnie kończe.

 

 

co kupujesz?

Odnośnik do komentarza

No ja jeszcze muszę w tym roku kupić No Man's Sky, Mother Russia Bleeds, Deadbolt jeśli wyjdzie w 2016, Eitr, Zombi(nie u), i jeśli przejdę w tym roku trylogię DMC to jeszcze DMC4.




BTW polecam gierę Heavy Bullets, mega przyjemny i wizualnie stymulujący rogue-lite, z oryginalną mechaniką amunicji - z początku ma się tylko 6 pocisków do rewolweru i trzeba je podnosić po wystrzeleniu co prowadzi do tego, że czasem lepiej pozwolić mocnemu przeciwnikowi się zbliżyć, żeby szybko podnieść amunicję. 

 

Odnośnik do komentarza

najlepsza gra aby dostać ataku epilepsji. 

 

Mój ulubiony podgatunek gier, najbardziej lubię te kawałki arsty software'u znajdywane na itch.io gdzie nie ma nic innego niż właśnie stymulujące, technoprymitywistyczne, zglitchowane wizualia. 

Odnośnik do komentarza

Ja w tym roku chce ponadrabiac / pokończyć / zagrać ponownie w stare gierki z czasów gameboya już od jakiegoś czasu czaję się na gba sp ags 101 lub micro ale tragedia na rynku wtórnym i sam nie wiem czy nie kupie po prostu psp 2000/3000 i ogram na emu, ale wolałbym to zrobić na gameboyu

 

szkoda ze nintendo nie chce wrzucić swojego katalogu gba / snes na eshop 3ds bo z wielka chęcią oddałbym im swoje pieniądze

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Kubuniu, a jaki masz soft w 3dsie? Przecież możesz sobie ograć na emulatorze GBA/SNESa co chcesz. A dzisiaj wyszła nawet możliwość downgrade'u softu aby odpalał homebrew.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

W 2015 niewiele:

Super Mario Galaxy

Resident Evil 4 Wii

Bully

Batman: AA

Max Payne

BioShock

LIMBO

No i najlepsza gra ever wg. mnie (a mało ograłem w sumie), choć GTA: Vice City zbliża się do tego czyli Portal 2.

 

A do ogrania mam...

 

 

Dwieście...

 

 

Siedemdziesiąt...

 

 

Gier. :O

Odnośnik do komentarza

Rayos, jakbym mial Wii ze wsteczną to doszłoby tego dużo więcej. No nie wierzę, że nie ma gier z GC na eshopie. Trzeba czekac na NX. Tak motzno zagrałbym w Luigi's Mansion i Eternal Darkness...

 

Na WiiU można odpalać gry z GaCka, Nintendon't + jakikolwiek pad pod USB itd -> masa gier z GaCka ( można odpalać Backup'y jak i z płytek )

 

Kubuniu, a jaki masz soft w 3dsie? Przecież możesz sobie ograć na emulatorze GBA/SNESa co chcesz. A dzisiaj wyszła nawet możliwość downgrade'u softu aby odpalał homebrew.

 

Podlinkujesz? Ostatnio nie w temacie jestem.

Odnośnik do komentarza

Kubuniu, a jaki masz soft w 3dsie? Przecież możesz sobie ograć na emulatorze GBA/SNESa co chcesz. A dzisiaj wyszła nawet możliwość downgrade'u softu aby odpalał homebrew.

Nie będzie to miało wpływu na zakupy z eshopu i granie online ? W sumie to muszę o tym dokładnie poczytać bo wypadłem z obiegu, oczywiście będę do tego potrzebował flashcarta ?

I jakbyś miał chwile to może byś rzucił linkiem na pw ? :rose:

Odnośnik do komentarza

2 ostatnie strony

 

http://m.neogaf.com/showthread.php?t=934993

 

A tym Nintendont tez się muszę zainteresować. Sto lat juz kupuje Wiilota.

Dobra, już na GBAtemp znalazłem temat, imo na razie bym nie ryzykował Downgrade skoro już jest menuhax na najnowszego softa z tego co czytałem.

 

Do odpalania homebrew nie trzeba flashcarta, flashcarty są głównie używane do "kopii zapasowych"

Odnośnik do komentarza

 

Rayos, jakbym mial Wii ze wsteczną to doszłoby tego dużo więcej. No nie wierzę, że nie ma gier z GC na eshopie. Trzeba czekac na NX. Tak motzno zagrałbym w Luigi's Mansion i Eternal Darkness...

 

Na WiiU można odpalać gry z GaCka, Nintendon't + jakikolwiek pad pod USB itd -> masa gier z GaCka ( można odpalać Backup'y jak i z płytek )

Jakis link do tego ? To cos skomplikowanego czy byle dałn ogarnie? Można też ogarnac Wii bez wstecznej by odpalała gry z GC czy tak już się nie da?

Odnośnik do komentarza

 

 

Rayos, jakbym mial Wii ze wsteczną to doszłoby tego dużo więcej. No nie wierzę, że nie ma gier z GC na eshopie. Trzeba czekac na NX. Tak motzno zagrałbym w Luigi's Mansion i Eternal Darkness...

 

Na WiiU można odpalać gry z GaCka, Nintendon't + jakikolwiek pad pod USB itd -> masa gier z GaCka ( można odpalać Backup'y jak i z płytek )

Jakis link do tego ? To cos skomplikowanego czy byle dałn ogarnie? Można też ogarnac Wii bez wstecznej by odpalała gry z GC czy tak już się nie da?

 

W przypadku WiiU trzeba zrobić softmoda tego trybu przez który się odpala gry z Wii ( virtual Wii ).

W przypadku Wii - softmod ( nie jest to skomplikowane ) 

Co do Wii bez wstecznej - tak da się, Nintendo po prostu ucieło porty na pady od Gacka i Memorki. 

Mam Wii ze wsteczną ale nie miałem ani pada, ani memorki, skończyłem Luigi Mansion na padzie od PS3, program sam robi wirtualną kartę pamięci pod daną grę.

 

Link do ogólnego poradnika:

 

 

Edytowane przez blakuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

2015 tylko 11 gier zaliczonych więc nawet nie jedna na miesiąc, ale taki już przekorny los

ef97e007c59e83b117b4085b36db9f7e.jpg

 

Nad ilość przedkładam jakość, oto lista żywcem wyjęta z pliku excela w którym prowadzę backlog z gier, które już posiadam i planuje przejść. Przy okazji jak już przejdę to daję małą ocenę w stustopniowej skali, ale tychże nie wklejam co by nie robić szistsztormu...

W kolejności przechodzenia:

 

Bioshock

 

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

 

ICO

 

Valkyrie Profile: Lenneth

 

Resident Evil Code: Veronica X

 

Onimusha: Warlords

 

Resident Evil Remake

 

Red Dead Redemption

 

Max Payne 3

 

South Park: Kijek Prawdy

 

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

 

 

Podkreślę tylko, że najmilej wspominam REmake (pod względem game designu to cuuuudo), ogrywany po raz pierwszy- coś fantastycznego, no i MGS V:PP bo jestem fanboj straszny więc nie potrafię być obiektywny co ma mgs w nazwie to musi zostać przeorane- 100h pękło już dawno i jeszcze kiedyś wrócę do tej części bo i tak wszystkiego nie porobiłem.

 

Co najważniejsze 2016 zaczynam z mega przytupem i nadrabianie zaległości zacząłem od... Final Fantasy IX  :fsg:

Odnośnik do komentarza

DmC: Devil May Cry to calkiem spoczko slasher, podchodzilem fhui sceptycznie a okazalo sie ze giereczka jest za(pipi)ista, jest jak najbardziej kilka zgrzytow ale system walki okazal sie bardzo solidny, a to przeciez najwazniejsze, glowny bohater z odpowiednim kostiumem tez jest calkiem znosny :cool:

Tutaj krotki montage jak przechodzilem gre pierwszy raz i dopiero zglebialem tajniki systemu walki:

 

Teraz oczywiscie na tapecie hardcore mode + turbo mode + hard difficulty :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...