Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

W Bloodborne nawet nie trzeba do instrukcji zerkać, bo jej nie ma XDDD

 

Pewnie tylko teraz tak mówię, ale to wszystko co wyszło w zeszłym roku i w co grałem, to ta sama gra dla idiotów tylko w innej skórze. Oczywiście nadal wyłączam z tego Bloodborne, bo to gra prawdziwa.

Odnośnik do komentarza

Starsze gry które chciałem ograć ograłem, reszta jest za bardzo archaiczna. Je.bać gry ogólnie, a już jak widzę jak goście po 30 lat kupują figurki z Pokemonów i Mario to XDDDDDDDD

 

Ostatnie zdanie jest humorem omaszczone, ale nie do końca.

Odnośnik do komentarza

Batman, Wiesiek, Bloodborne, Hotline Miami 2, MGS V iiiiiiiiiiiiiiiiiiii... nic? Jakbym się interesował tylko gierkami, to pewnie grałbym non stop i przechodził miliard tytułów rocznie, ale mam też filmy, książki, seriale, muzykę z rzeczy rozwijających kulturę i nie dam rady tego pogodzić. A i tak Bloodborne był unikalnym doznaniem i najwspanialszą grą od ??? RDR chyba.

 

Do czasu wyjścia Mother Russia Bleeds to męczę się growo. Gry są teraz chu.jowe. I nie, nawet pedalsgie Nintendo nic nie pomoże, przestań Figaro.

no ja przeczytałem w tym roku 18 książek i obejrzałem wiele dobrych filmów bo staram się co tydzień w kinie być (nie tylko kinopleksy ale też kino studyjne i to częściej) . Tak jak mówiłem miałem w (pipi) czasu wolnego a od sierpnia pracuje 20 h w tygodniu :) reszta dla mnie

Odnośnik do komentarza

Cicho Rozi to jedyny gość na tym forum co ma jakieś zainteresowania poza grami. Tak bardzo zazdrościmy tak bogatego w zajawki życia! Z drugiej strony jak byłem na studiach to nie grałem w ogóle. Miałem z 5-6 letni detoks od gier (raz, że nie było głowy, a dwa że siana. Niestety studia w innym mieście i tak już mocno nadszarpnęły tatomat, wiéc musiałem pracować aby mieć na żarcie, a nie na gierki), zacząłem znowu ostro grać jakoś po studiach jak ogarnąłem robotę i dzielę czas pomiędzy granie w kosza i oglądanie setek godzin NBA w roku. Książki czytam średnio 2-4 w rok, filmów i seriali też niewiele. Co istotne 70% moje grania to okres od października do końca marca.

 

Dla mnie gierki obecne są okey. Ważne by mieszać gatunki, sprzęty itd. a jak przychodzi znudzenie grami to nie grać na siłę albo odpalić coś ze starych konsol. Szczerze jakbym miał grać tylko na samym PS4 to bym pisał jak Rozi, że gierki są beeeeee.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Balon ale wiesz, ze akurat brak kasy to nie jest problem jesli idzie o gry. Pomijajac fakt, ze nie chciales leciec na piratach to sa oldschoolowe abandonware, jakies emu, gierki na pc za 15zl itd. Na calym roku tylko ty interesowales sie grami? innych kolegow-graczy z konsola w akademiku niet?

 

A jakbys jezdzil komunikacja to bys mial wiecej przeczytanych ksiazek :lapka: Tyle, ze to jest wlasciwie nieistotne bo kazy sobie uklada rozrywke jak mu sie podoba.

Odnośnik do komentarza

No ale ja byłem konsolowcem gardzącym piratami. Na roku z kumpli nikt nie miał PS2 (sam nie miałem - brak kapusty) nawet chyba nikt nie grał na PC z kumpli (jednak te 12-15 lat temu grało znacznie mniej osób), nie wiem, nie poruszaliśmy takich h ujowych tematów :). Laska studiował z Zaxem (kulturoznastwo xD) na roku ale jeszcze nie pisał wtedy do PSX więc nie zagadałem.

Z drugiej strony nie miałem jakoś ochoty. Bo tak jak piszesz dla chcącego nic trudnego.

 

Co do czytania. Na studiach jeździłem dużo komuną poznańską ale miejsce siedzące to była abstrakcja do tego mega tłok i dużo jeżyckich sebów. Nie mógłbym czytać w takich warunkach.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Czytam ksiązki, oglądam filmy, seriale, chodzę do kina, na koncerty (sam pomagam organizować), pracuje, czasem wychodze na impreze i nadal mam czas na gierki. Zaginam czasoprzestrzeń?

 

Jesli te wszystkie czynnosci robisz w gierce wideo to nie, jesli tak, to zaginasz :cool:

 

A tak serio, zeby miec czas na gierki rejwen, to wystarczy...

 

 

sie kompletnie nie uczyc tylko grac, co prawda zamiast 5 bedzie 4 na dyplomie, no ale cos za cos

 

btw. pyknalem platynowe trofeum w gierce widełą DmC: Definitive Edition i podtrzymuje swoje zdanie, kawal solidnego slashera z za(pipi)istym systemem walki (+turbo mode :fsg:), do 20 ktoregos jest na przecenie wiec brac i sie nie zastanawiac jak ktos ma glod na slaszerka, w tym remasterze mozna nawet Dontego ubrac w stroje klasycznego Dantego, wiec jest bardzo sztywniutko i przyjemnie. :cool:

Odnośnik do komentarza

Zapowiada się miodzio,a o gierce niemal całkowicie zapomniałem XD Podoba mi się realistyczna paleta barw i świetny design średniowiecznego świata. I zgadzam się z Bluberem,dopakowany system walki z chivlary/dark messiah i otrzymamy mega  gierkę. Ale to co już zaprezentowali rokuje bardzo dobrze. Oby tego nie zepsuli.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Nie slyszalem o tej grze, wyglada fajnie. No i mysle ze konsole spokojnie sobie z nia poradza bo nie ma tam jakis fajerwerków.

 

Większość z tego co jest w powyższym filmiku to ich wczesne wersje, obejrzyj najnowszy trailer jaki jest na yt, wygląda to ładnie również z technicznego punktu widzenia. Myślę, że konsole to spokojnie pociągną, ale nie w 60fps i nie z wszystkimi efektami świetlnymi itd.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

 

Jacyś tacy strasznie PCtowi mi się wydają.

Ekipa odpowiedzialna za Kingdom pracowała przedtem w różnych studiach developerskich głównie nad grami pecetowymi.

Ale to akurat plus bo przynajmniej liczę na to,że tytuł będzie odpowiednio rozbudowany i wymagający skoro mają przeszłość w robieniu gier na blaszaki.

Odnośnik do komentarza

Siedzą tam ludzie od Mafii 1&2, Operation Flashpoint, Army i ludzie z Cryteka, sama gra leci na CryEngine 3 i wygląda przyzwoicie, ale coś wyczuwam raczej średniaka z potencjałem (coś jak pierwszy Wiedzmin). Za mały team i budżet i do tego premiera na trzech sprzętach, która już była kilka razy przenoszona? No średnio to widzę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...