Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

fizyka to jeden aspekt. po drugiej stronie masz:

 

dużo agresywniejsze pościgi

bardziej realistyczne reakcje przechodniów przy lekkim zderzeniu/ na celowanie w nich bronią na chodniku i za kółkiem

AI policjantów

poziom trudności pojedynków na pięści

lepszy parkour

lepsze wgniecenia aut

możliwość przeżycia eksplozji stojąc ciut dalej,

uszkodzenia smigłowca niekoniecznie równoważne z wasted

 

i tutaj autor video już ora

Odnośnik do komentarza

http://www.mediaexpert.pl/zestaw/C1308P558315A597577/konsole-stacjonarne/konsola-microsoft-xboxone-500gb-gra-fifa-16-xbox-live-3-miesiace-ea-access-1-miesiac,id-558315

 

Chłopaki, brać czy nie? Szybko!

 

E: chodzi o to czy się opłaca, TR jest na pewno na płycie? Piszta!

 

Opyla się, a TR jest chyba na płycie bo wyglada jak zmontowany zestaw gdzie TR dorzucili do bundla z FIFĄ. Gdyby to było ps4 to nie polecałbym brać w media expercie bo nie jeden człowiek czekal po 2 miesiące na konsole jak trafiła do serwisu przez tych imbecyli. 

Aha co do waszego sporu to powiem tylko tyle, że GTA IV > GTA V

Ja nie wiem jak oni mogli tak zje.bac jeden z najważniejszych elementów każdego GTA czyli modelu jazdy skoro w IV mieli coś tak wybornego

Odnośnik do komentarza

Dla mnie klimat, humor, muza, NPC, model jazdy lepszy w czwórce. Wolè też NY od LA ale to już nie ma pływu strikte na grę.

W piątce lepsza fabuła, strona techniczna, ciekawsze misje i tereny poza miejskie.

 

Nie wiem którą część stawiam wyżej ale chyba na premierę bardziej mnie porobiła czwóreczka.

Odnośnik do komentarza

bluber ile misji pamietasz z gta4?ja szczerze to w sumie jedna, w gta5 takich misji jest co najmniej kilka

 

do mnie gta4 to jedna z najslabszych odslon, co oczywiscie nie swiadczy ze w moich oczach gta5 to swiety grall, model jazdy jest slaby, mapka z wielkim potencjalem niewykorzystana, a humor ziomalowy przy dluzszy obcowaniu mnie lekko meczy

Odnośnik do komentarza

Skoro model jazdy jest słaby to co powiedzieć o modelu jazdy w watch piesełów albo saints row? 

 

No i jakoś sobie nie wyobrażam modelu jazdy z GTA 4 na obrzeżach miasta czy w lesie w V.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...