Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

@xm: genialnie się prezentuje ta robocza wersja. Szkoda,że cała gra nie była w takich klimatach.Dobrze,że chociaż wioska z wieśniakami wyszła im genialnie :fsg:

 

@bluber: Urban Reign ma co-opa tylko w postaci jakiegoś osobnego trybu czy story też da się przemielić z ziomkiem.

Kurcze jak mnie irytuje fakt,że nikomu się nie chce wskrzesić gatunku beat'em up.Choćby indory mogłyby sięgać do tego nurtu.

Takie nowe Streets of Rage w dopakowanej stylizowanej na lata 80te oprawie,systemem rozwoju postaci i rozwiniętą walką+ kanapowy co-op to byłaby istna growa bomba.

No i ofc wrzucić do tego odświeżony ost z poprzednich odsłon:

https://youtu.be/kfCw4tx5AME

Odnośnik do komentarza

Panowie jeżeli zły temat to nie zabijajcie mnie. Mojej dziewczynie spodobało się dość mocno Until Dawn oraz LiS. Ba nawet sama przeszła oba tytuły. 

Pyta się mnie co bym jej polecił aby sobie pograła, ale nie mam pojęcia. Tylko bez proszę bez tekstów pokroju "jakiś dancing na kinecta". Myślałem może nad TLoU, ale nie wiem czy przypasuje jej ten tytuł, bo choć sama fabuła to sztos, to nie jestem pewny czy poradzi sobie z elemenatami czysto gameplayowymi. 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Nah. Double Dragon Neon był niczego, ale jakiś palant z IGN-u dał 3/10 i to chyba na tyle, jeśli chodzi o nie-indykowe beatem upy na rynku.

Swoją drogą DDN jako jedyna gra miała wyjefajny patent - wręczania trofeum w precyzyjnym momencie

 

Ostatni boss śpiewał że ci go właśnie wręcza i go dostawałeś :D

, acz z jakiś chyba technicznych przyczyn działalo raz "na instalację". W każdym bądź razie, szkoda że gra nie podbiła rynku, bo ewidetnie czuć było w niej pasję geeków zajadających pizzę podczas developing'u ;)

Odnośnik do komentarza

mi by wystarczyla odnowiona kolekcja  starych beat em upow  

 

dinasaurs and cadillacs

 

punisher

aliens vs predator

captain commando 

knights of the round table

vendetta 

final fight 

Street of rage

Double Dragon

Battletoads

God Hand

Urban Reign

Anarchy reigns

Jackie Chan Stunmaster

 

 

itd

Powypisujcie jeszcze trochę gier z tego super gatunku to przejdę sobie wszystkie bardzo chętnie. Najlepiej właśnie z czasów NES/SNES/PSX bo łatwo o dostępność z romami.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Paliodor nie ma niestety story co-op tylko w free modzie można było z tego co pamiętam

Szkoda, tak z tego co sprawdzam to jest sporo gierek tego typu co mają co-opa ale jedynie jako dodatkową opcję co imo jest strasznie zmarnowaną okazją bo jednak obijanie ryjów w dwójkę nawet średnią gierkę może zmienić w coś lepszego.

 

@Xm. : ja szukając gierek do pogrania w dwóch korzystałem z listy z tej stronki->http://l-lists.com/en/lists/qreay4.html

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
Viewtiful Joe

The Dishwasher

Shank 1&2

River City Ransom

Golden Axe

Splatterhouse (nie chodzi tutaj o remake) 

 

Pamietam, że kiedyś o tym gadaliśmy tutaj 

 


 

bardzo fajna klasyczna vania i co ważne nie jest hardkorowo trudna więc nie każdego odepchnie jak volgarr hehe
Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Odallusa przeszedłem w wakacje i o ile sama gra nie jest trudna tak ostatni boss troche sprawił mi problemów. Ogólnie polecam :lapka:

 

 

@Xm. : ja szukając gierek do pogrania w dwóch korzystałem z listy z tej stronki->http://l-lists.com/en/lists/qreay4.html

 

Oto mi chodziło! Dzięki!


A Volgarr wcale taki trudny nie jest - ot co pamięciówka.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Xm łap: http://www.racketboy.com/retro/the-best-undiscovered-beat-em-ups

 

Przy okazji od lat szukam nazwy bitki, gdzie dało się wybrać pokonanych bossów, i jednym z nich był Anubis co miał chyba ciało z guny, a innym jakiś indiański wojownik co strzelał z pióropusza ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...