Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

 

O czym w ogóle jest ten temat?

Pierwszy raz tu zaglądam, co z CW będzie nowe czy stare otwarte?

 

Fanek mam nadzieje, ze bedziesz tu pisal duzo, czesto i w swoim stylu. Bardzo lubilem twoje merytoryczne posty z CW :lapka:

 

 

Merytoryczne? Ten temat miał być bez trollingu xD

Ficuś tego sie obawiałem...

 

Chciałem opisać swoją przygode w CW jak prawie kupiłem Xboxa, ale mi temat zamkneli

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Nahajpowaliście mnie tą dyskusją o Beat-em upach, spróbowałem Streets of Rage i O KUR.WA. Jakie to jest cudowne. :fsg: Taki się tam rozdaje wpie.rdol, takie sprite'y są i muzyka, że nawet wolne poruszanie się mi nie przeszkadza. 

 

 

 

 

 

 

Ile jeszcze takich kos jest, w które nie spróbowałem nawet zagrać. :obama:

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

W ogóle wydaje mi się, że zamiast ''zmuszać się'' do próbowania gier na SNESa, dawno powinienem zabrać się za bibliotekę Mega Drive / Genesis. Ta konsola ma zdaje się takie bardziej ostre mocne gry niż SNES, możne mniej wyrafinowane, ale bardziej, powiedzmy, stymulujące. Super Metroid jest fantastyczny, ale tak to próbowałem wiele gier ze SNESa i żaden inny mi naprawdę nie podszedł. 

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

sprawdz sobie koniecznie emulator mame32 tam masz zbior najlepszych imo beatem upow, te gierki do tej pory imo robia i raz na jakis czas je odpalam, ale to juz nie jest to co te hmm 18 lat temu jak w koncu mialem w domu internet, sciaglem chyba wszystkie mozliwe beat em upy i nakur,wialem doslownie dzien i noc + granie z kumplami kto dalej dojdzie na jednym wirtualnym zetonie, miazga

 

szkoda ze ten gatunek padl, z nowszych gier tego typu strasznie polecam Viewtiful Joe, wszystko dalbym za remake albo zeby pojawil sie w virtual console na Wii U lub NX

 

o kurde wlasnie wyczytalem ze wychodzi River City Ransom Sp na 3ds 26 kwietnia szkoda ze tylko japonia ;/ fajnie jakby sie pokusili o wypuszczenie tego w eu

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

W ogóle wydaje mi się, że zamiast ''zmuszać się'' do próbowania gier na SNESa, dawno powinienem zabrać się za bibliotekę Mega Drive / Genesis. Ta konsola ma zdaje się takie bardziej ostre i mocne gry niż SNES, możne mniej wyrafinowane, ale bardziej, powiedzmy, stymulujące. Super Metroid jest fantastyczny, ale tak to próbowałem wiele gier ze SNESa i żaden inny mi naprawdę nie podszedł.

Znajac Twój gust uważam, że biblioteka MD przypasi Ci o wiele bardziej.

 

Jak będę miał więcej czasu, spróbuję wymienić kilka tytułów, które myślę, że przypadną Ci do gustu.

Odnośnik do komentarza

Skonczyłem Ryse. Ale sie zaje.biscie bawiłem. Gra posiadała mega potencjał niestety dużo tez wad. Ale dla fana spartacusa to był MIÓD. Szkdoa ze nie ma offline walk na arenie.

 

No i tak troche zabawnie ze jadą po xone za rozdzielczosc a ja na ps4 nie widziałem ładniejszej gry od starego ryse. 

 

Tera Lara  :obama:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

W ogóle wydaje mi się, że zamiast ''zmuszać się'' do próbowania gier na SNESa, dawno powinienem zabrać się za bibliotekę Mega Drive / Genesis. Ta konsola ma zdaje się takie bardziej ostre mocne gry niż SNES, możne mniej wyrafinowane, ale bardziej, powiedzmy, stymulujące. Super Metroid jest fantastyczny, ale tak to próbowałem wiele gier ze SNESa i żaden inny mi naprawdę nie podszedł.

No to jest związane z polityką nintendo, w tamtych czasach dużo prężniej działała cenzura nintendo i takich brutalnych gier to oni nie chcieli chociażby dlatego GTA nie ukazalo się na konsole chociaż przy okazji GC była taka możliwość jesli chodzi o sprzęt. Dopiero przy okazji Wii skusili się na wydanie Manhunta 2 i MadWorlda, co te chinczyki mają w głowach to ja czasem nawet nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...