Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej ograć Bayo 1 na Wii U czy X360? nadal mi lezy w folii na Wii U, a nie wiem czy nie lepiej ograć na 360 dla aczków.... a potem na Wii U dla lepszej grafiki i wydajności.(chyba) :cool:

 

te achievementy są do zrobienia też na wiiu i trzeba je zrobić, żeby dostać jedno z akcesoriów

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Spróbowałem Blood Dragon z plusa i jednak dam rady w to grać. Chciałem zagrać dla neo-retro, dla muzyki od Power Glove, dla cutscenek - i to wszystko jest fajne, ale ten gameplay jednak jest zbyt nędzny. Nie wiem jak przez to przebrnąłeś Figaro.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

 

Spróbowałem Blood Dragon z plusa i jednak dam rady w to grać. Chciałem zagrać dla neo-retro, dla muzyki od Power Glove, dla cutscenek - i to wszystko jest fajne, ale ten gameplay jednak jest zbyt nędzny. Nie wiem jak przez to przebrnąłeś Figaro.

No normalna strzelanka z elementami eksploracji, kur.wa nie da się w to grać. Ty to chyba powinieneś wejść na wyższy poziom świadomości, bo poziom ziemski to nędza.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Trochę racji jednak ma. Też mam beczułkę z tych gamingowych szopenhauerów dla których każda nowa produkcja AAA to przedłużanie udręki doczesnego świata. Nie lubicie wysokobudżetowych gier AAA ok, już to do nas dotarło i nikogo to nie obchodzi, nie musicie tego podkreślać na każdym kroku.

 

Anyhooo, pograłem ostatnio w Volgara i gierka uświadomiła mi jakim każulem się stałem. Człowiek przechodzi takie soulsy i się jara jaki jest dobry a tu go zwykły pixelart platformer potrafi sprowadzić na ziemię. Polecam każdemu kto ma ochotę na coś wymagającego, obecnie na stemie kosztuje mniej niż 2euro.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

W przypadku mate to wszystko już jest fhuj irytujące. Wiedźmin 3 chuy, far cry chuy, mowy Doom tez chuy. Też nie przepadam ostatnio za gamingiem AAA ale podkreślanie tego przy każdej możliwe okazji to nie najlepszy sposób na dyskusje na forum o grach. Opinie na necie są, gameplaye są, to po chuy kupować i grać w grę, które ewidentnie nam nie odpowiada?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...