Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak swoją drogą, to człowiek który namieszał negatywnie przy LoS2 to załatwił też Rime na PS4. Widać po w trakcie gry, że były zawirowania w czasie produkcji. Zamek, walki z bossami, to robiło stare Mercury, współczesność, skradanie - ekipa Hiszpana od Rime. Całe szczęście, że Dave Cox opuścił zyebane Konami i dołączył do starej ekipy w pracach nad nowym projektem. Talentu im odmówić nie można.

 

 

Obawiam się, że mylisz osoby. Człowiek który namieszał w LoS 2 wciąz jest w MerkurySteam.

Faktycznie. Poszperałem w googlach. Eric Alvarez zgobił gnój przy LoS2. Raul Rubio z Rime.

Odnośnik do komentarza

NGS - 10/10, tutaj nie ma co pisac i nie wiem jak ktoś może miec te gre na półce i się zastanawiac czy w nią zagrac.

DMC 4 - zaje.bisty system walki, ale dla lajka slasherowego nie bedzie to prawdopodobnie miła przygoda. Co nie zmienia faktu, że na PS4 jest DMC4SE wiec nie wyobrażam sobie w to nie zagrac bo mimo wszystko to świetna gra
DMC Collection - jest na PS3 - bardzo dobrze odrestaurowane 3 pierwsze czesci wiec nawet jak kiedys grałes to polecam znowu sie zaopatrzyc
Bayonetta - omijac na PS3 chyba ze chcesz dostac zaparcia. Tylko wersja na 360 i Wii U
MGR - wiadomo
Ninja Gaiden 2 Sigma - Równiez polecam, kawał świetnego slashera (mimo ze slabiej niz "jedynka", ale no pierwszy Gaiden to najlepszy slasher jaki wyszedl i nic teog nie pobije dopóki ja nie zrobie gry w tym gatunku)
DmC Devil May Cry - petarda - bierz wydanie Devinitive Edition i ciesz sie 60 klatkami i turbo. Do tego 2x story mode, dwie postaci, bloody palace, masa trybów i poziomów trudnosci, swietny system walki i naprawde kawał porządnego kodu. Jako DMC - słabo, ale jako nowy slasher - mistrz.
Yaiba Ninja Gaiden Z - POLECAM! Mało kto tutaj grał, ale jest to swietny spinoff serii NG z nowa postacią, nowym bestiariuszem, broniami, lokacjami i zaje.bistym trybem arcade 2d po przejsciu gry. Bierze, jest za 30 zł.
Ninja Gaiden 3 - nie tykac.
Ninja Gaiden 3 Razors Edge - równiez bardzo polecam - usprawniona wersja gniota 3. Najsłąbszy Gaiden z całej nowej trylogii, ale nadal kawał dobrej gry.
Seria GOW - wiadomo, trzeba zagrac a 1 i 2 to prawie dyszki.
Dante's Inferno - i znowu bardzo dobra pozycja. Że łatwo? Nie na hardzie i wzwyz, na easy to sie bierze droge krzyza i napier.dala cały czas kółko to nie dziwne. Dobra gra choc grafa rzyg, do tego jedna bron, ale klimatem i bossami nadrabia. Na pewno nie jest lepsza niz God of War, ale dla fana gatunku pozycja obowiązkowa.
Heavenly Sword - xDDDDDDDD wystarczy? Chyba ze chcesz meczyc bułę przez 5h w 20 klatkach. No, ale powiedzmy ze dla ostatniej potyczki warto sie zmusic.
Ogarnij sobie jeszcze Anarchy Reigns od platynowych.
 


Wolverina również polecam

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Właśnie - polecam jeszcze Dragons Dogme. Gra ma wysoce rozbudowany system walki jak to w grach Capcomu i swoista nutę slasherowa w sobie. Mnóstwo klas do wyboru i broni, polecam sprawdzic bo gra na dziesiątki godzin i o ile nie jest to rasowy przedstawiciel gatunkowy tak hybryda z elementami RPG sprawdza się doskonale.

Odnośnik do komentarza

Lollipop Chainsaw to średniak ale bardzo spoko, jeśli takie klimaty cię bawią.

Blond czirliderki w zbyt kusych spódniczkach kręcące piruety z piłą łańcuchową zawsze mnie bawią.

 

[wyczerpująca lista]

To nie tak, że mam NGS i zastanawiam się czy w nią zagrać. Mam ją, bo jestem zdecydowany zagrać (zdaję sobie sprawę, że to kosa), tylko jeszcze nie dzisiaj Nie lubię chaotycznie grać w kilka tytułów jednocześnie, więc najpierw skończę co zacząłem. Zmęczę jedynkę, to pomyślę nad kontynuacjami.

Wychodzi na to, że w każdego Devila warto zagrać, ale chyba ograniczę się póki co do DMC na obecną generację. Miło jeszcze wspominam pierwszego Devila, bo grałem w niego na PS2, więc odświeżona kolekcja poleci ewentualnie w następnej kolejności.

Yaiba gdzieś mi się obiła o oczy i dzięki za przypomnienie - zainteresuję się.

 

Właśnie - polecam jeszcze Dragons Dogme. Gra ma wysoce rozbudowany system walki jak to w grach Capcomu i swoista nutę slasherowa w sobie. Mnóstwo klas do wyboru i broni, polecam sprawdzic bo gra na dziesiątki godzin i o ile nie jest to rasowy przedstawiciel gatunkowy tak hybryda z elementami RPG sprawdza się doskonale.

Dogmę ograłem i całkiem mocno ją wycisnąłem (jakoś 80% trophies), więc również polecam, gdyby ktoś kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Wlasnie skonczylem Thank you for playing. Prawie 2h a minely jak pstrykniecie palcami i az szkoda ze tylko tak krotko (ale mam jeszcze drugi bonusowy cd). Jezu jak dobrze bylo dorastac w tamtym okresie i byc swiadkiem tamtych wydarzen.

Też mi się świetnie oglądało. Najpierw jakiegoś pirata dorwałem, a po obejrzeniu zamówiłem edycję DVD i stoi dumnie na półce. :banderas: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...