Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Nie polecam super slima. Już slimy to budżetówki jeśli chodzi o jakość wykonania, a super slim.... to trzeba zobaczyć na własne oczy :P Jakby postawić to przy przy X360E, to by wyglądały jak konsole z dwóch różnych generacji :P

Odnośnik do komentarza

Ja mam super slima. xD

 

Pamietam jak jedyne PS3 jakie mi padło to była druga Slimka gdzie zanim odpuściłem to ładowałem kasę w naprawę. Potem potrzebowałem juz nowej PS3 za 6 stow maks i padło na Super Slima. Sprawuje się cacy tylko wyglada strasznie. Ale nie liczy się wygląd, liczy się wnętrze :)

Odnośnik do komentarza

A jak z awaryjnością, doradzacie zwykła slimke czyli rozumiem że najmniej awaryjna? Używaną na gwarancji można śmiało brać? Superslim nowsza i chyba cenowo podobnie chodzą

 

W przypadku Super Slima, poza oczywistymi względami estetycznymi (tu dodam, że mimo tej tandetnej obudowy, konsola chodzi chyba najciszej ze wszystkich), dochodzą problemy z działaniem gier : w wielu miejscach w necie można się spotkać z narzekaniami na nierówny framerate czy słabe doczytywanie tekstur w grach, z którymi na starszych konsolach nie było żadnych kłopotów. Poza tym dochodzi koszt dokupienia dysku (z mojej strony uwaga : o ile nie zamierzasz jechać tylko na cyfrowej dystrybucji, to nie warto brać HDD większego niż 250 GB - to miało sens w czasach świetności PS Plusa).

 

O nowego Slima już raczej trudno (a jeśli jest, to w nieadekwatnej cenie), także w temacie gwarancji może być różnie. Aha, modele 2xxx to ostatnie z możliwością łatwej modyfikacji softu. Na dodatek mają ładniejszy front i podświetlane przyciski, w przeciwieństwie do nowszych odmian.

Odnośnik do komentarza

A  tym tygodniu dodałem to do wishlisty. Trailery wyglądały spoko ale teraz jak sprawdziłem recenzje userow na stem to faktycznie dramat. Szkoda że nie wyszło.Najbadziej boli że to jednak nie jest metroidvania :/

 

E: @rayos: levele sa bardzo liniowe i po prostu przechodzi się je po kolei.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...