Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

W temacie Salt and Sanctuary strzeliłem krótką opinie - napiszę wam jeszcze dodatkowo tutaj, że jak macie PS4 i lubicie Soulsy lub syte side-scrollery, to po prostu nie możecie przegapić tej gry. U mnie tytuł ten szybko się pnie na szczyt rankingu side-scrollerow. Oby sprzedało się świetnie, bo już wiem że chcę więcej.

Odnośnik do komentarza

quaz9 nie wiem jak można go oglądać

 

mówi może i nawet sensownie, ale większość materiału pokazuje tą swoją obleśną mordę, (pipi)a jak można nie rzygnąć widząc tą kozią bródkę i krzywe zęby

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Od siebie polecam Quaz9 i Ihbd (nie tylko gry, tez filmy i komiksy)

 

 

ihbd xD ten typ jara się asasynami i orderem. Nie bardzo to się nadaje do kanału o grach.

 

No i z tego co pamiętam narzekał, że Bloodborne za trudne. Filthy casual. TFU

 

Ja śledzę arhn.eu, NRGeeka oraz właśnie quaza. 

Odnośnik do komentarza

No ja tam go oglądam żeby dowiedzieć się jak wypada dana gra w jego opinii a nie walić konia do jego twarzy więc raczej mnie to nie obchodzi jak wygląda, nie wiem jak ty raven ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

hoho hehehe xD

 

typ jest po prostu obleśny, w ogóle nie można na niego patrzeć

jak oglądam materiały o grach to wolę gry oglądać nie japy jutuberów, no ale co kto lubi utrzymując tą retorykę

Odnośnik do komentarza

(pipi) ja myślałem że te salt and sanctuary to już jest na STEMIE ;////

 

no nic, czekam

 

Masz, minutowy montazyk na oslode:

 

 

Co prawda moglbym zrobic mini montazyk z wrogami na moim levelu ktorzy sa z 5x wieksi ode mnie i pokazac jak gra moze momentami dac w kosc, ale uznalem ze faceroll w pierwszych lokacjach bedzie ciekawszym materialem do zaprezentowania JATKI jaką mozna odjaniepawlac w tej grze :cool:

 

A co do brzydkich jutuberow, z reguly takie materialy slucham majac je w tle robiac cos innego na kompie, polecam takie rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza

Po zajawce na Arhn.eu zostaje tylko, bardzo rzeczowe, TVGry.pl. Mówimy oczywiście kanale na YT, strona do utylizacji.

 

Nie potrafie ich ogladac, wiekszosc materialow to pier,dolenie, z ktorym kompletnie sie nie zgadzam.

 

 

quaza czasami obejrze, nrgeek wydaje sie spoko. Okej, nie ma tego zbyt wiele; a cos z angielskiego yt?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...