Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

wracajac do tematu z wczoraj - ja sie niezmiernie dziwie, ze po wielkim sukcesie guacamelle drinkbox nie zapowiedzial kontynuacji, przeciez ta gierka jest odjechana w kosmos i do tego przeslicznie wyglada, troche mnie juz meczy jak usilnie wiele mniejszych produkcji cisnie w ten pixelart rodem z atari czy c64

Odnośnik do komentarza

proszę przestańcie już, za mocne pociski

 

Ciężko zrozumieć, że jak oglądam materiał o grach, to chcę oglądać gry, nie japy (w tym przypadku na dodatek obleśne) jutuberów?

Jak chcę obejrzeć grę to oglądam gameplay bez mord, a jak chcę posłuchać wrażeń to ich SŁUCHAM jednocześnie robiąc coś innego. Przeważnie gram. 

Odnośnik do komentarza

wracajac do tematu z wczoraj - ja sie niezmiernie dziwie, ze po wielkim sukcesie guacamelle drinkbox nie zapowiedzial kontynuacji, przeciez ta gierka jest odjechana w kosmos i do tego przeslicznie wyglada, troche mnie juz meczy jak usilnie wiele mniejszych produkcji cisnie w ten pixelart rodem z atari czy c64

A na vite nie wyszło coś podobnego od nich?

Odnośnik do komentarza

na vite ma byc severed teraz na wiosne od nich ale to juz chyba kiedys wyszlo na ios wiec nie wiem czy jest to dokladnie o czym piszesz bluber

O tym mówię właśnie i z tego co wiem to jeszcze nie wyszło na nic, ale mogę się mylić

Odnośnik do komentarza

 

Po zajawce na Arhn.eu zostaje tylko, bardzo rzeczowe, TVGry.pl. Mówimy oczywiście o kanale na YT, strona do utylizacji.

Nie potrafie ich ogladac, wiekszosc materialow to pier,dolenie, z ktorym kompletnie sie nie zgadzam.?

Możesz tak uważać, ale za ten materiał należy się Pulitzer branży growej. Profesjonalne dziennikarstwo.

 

https://m.youtube.com/watch?v=22Tcfb_4F-k

Odnośnik do komentarza

Kusi to salt and sanctuary. PS 4 jeszcze u mnie jednak stoi więc tytułem się zainteresuje. Na jak długo starcza?

 

U mnie jak na razie nabite z 18h, 70 level i do końca jeszcze trochę zostało, myślę kolejne kilka godzin. W planach jeszcze zrobienie innej postaci, tak więc jak się wciągniesz to długo się pobawisz z gierką. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...