Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie będą klepać nową odsłonę Armored Core. W końcu obok Souls'ów/Kings Field to ich główna seria,której odsłony ukazują się od kilkunastu lat.

Choć ja bym nie pogardził jakby zrobili drugą część Gundam UC(Unicorn). Jedynka na PS3 to całkiem fajna mecha gierka, szkoda tylko,że fabularnie obejmuje ona tylko pierwsze trzy filmy z siedmiu. Troszkę dziwny to był ruch ze strony Bandai i From.

Albo mogliby zrobić jakąś napieprzankę w klimatach mitologii japońskiej bądź chińskiej. 

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Zrobią nową grę, a jak zbombi to bardzo szybko powrócą do soulsowej formuły ;)

Przeciez to pewnie beda soulsy, tylko nowe ip jak bloodborne. Wiadomo, ze gra w innym gatunku jest mozliwa, ale bardziej spodziewam sie tego pierwszego.

Odnośnik do komentarza

Bardzo cenię jak twórcy, pomimo sukcesu swojej głównej serii, chcą próbować nowych rzeczy.

 

No akurat, wysrają kolejne Soulsy. Które to już, szóste w ciągu ośmiu lat?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

dla wszystkich wyczekujących nowego tenchu jest małe conieco 

 

 

trochę ten dishonoredowy blink mi tutaj nie pasi wolałbym raczej normalne skradanie ale w sumie ogolnie zapowiada się ok

Wzbudzili moje zainteresowanie, chociaż coś w bardziej realnej stylistyce bym wolał. No ale nie bede wybrzydzac.

Odnośnik do komentarza

A niech wysry,wają skoro im to wychodzi. Jako fan metroida czy Castlevanii z GBA/DSa chciałbym mieć taki problem.

 

No tylko proszę się nie spuszczać nad ich innowacyjnością, bo mamy tutaj do czynienia z czymś przeciwnym.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

2008 GTA IV

2009 Lost and Damned&Ballada i GTA Chinatown Wars

2010 Red Ded Redemption&Undead Nightmare

chwila przerwy i iiiii

2013 GTA V

2014 GTA V

2015 GTA V

 

HE HE HE

 

Zmiany? Mocno dyskusyjne. Ta seria raczej cofa się w rozwoju.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

No GTA nie wychodzi co roku i ma więcej zmian względem poprzednich części.

 

IV po San Andreas cofnęła się pod wieloma względami do czasów 3/VC.

 

Fizyka w V nie stała obok tej z IV.

Odnośnik do komentarza

RDR? Nigdy nie szanowałem.

 

Liczenie GTA V na różne platformy to trochę ciężka zagrywka. Rockstar odwaliło kawał dobrej roboty robiąc silnik, który tak dobrze się skaluje i daje Ci pełnię doświadczenia na past-genach, ale wygląda też świetnie na next-genach. Chociaż tylko na PC ma 60 fps :teehee: Dobrze więc, że wyszło na obie generacje. To już FS robi większe gały z tym swoim Scholars of the First Sin edition czy jak to tam szło.

 

Na dobrą sprawę mamy GTA IV z 2008 roku, soczyste dodatki do niego i GTA V z 2013.

No i ciężko im odmówić, że się zmieniają. Fizyka w V jest inna, a IV nie posiada simsowego chodzenia na siłownię (o nie, jak bardzo mi tego brakuje), ale (pipi) za każdym razem jest nowy experience. Więc tak, każde GTA od Rockstar przyjmuję z połykiem.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

 

No GTA nie wychodzi co roku i ma więcej zmian względem poprzednich części.

IV po San Andreas cofnęła się pod wieloma względami do czasów 3/VC.

 

Fizyka w V nie stała obok tej z IV.

 

No ale to są zmiany, mniejsze, większe, dla jednych gorsze, dla innych lepsze, ale zmiany. To właśnie czyni, że gry się od siebie różnią mimo, że są z tej samej serii. 

 

@Figaro

Skoro my ich nie wesprzemy finansowo to kto? Ty? 

 

lmao

 

Ja poza tym nie lubię grać długo po premierze, lubię mieć ogarnięte wszystko w miarę na bieżąco. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

The Suffering baardzo fajna giereczka (sequela nie badałem, ale też ponoć całkiem wpytę) Cold Fear ma fajny setting, ale za mało grałem żeby się wypowiadać. Swoją drogą XM grałeś może w Second Sight? Dość interesująca gra TPP od twórców Time Splitters, polecam sprawdzić.

 

Sterujemy w niej gościem, który parapsychologiem, który stara się dotrzeć żródła jego psychicznych mocy. W podobnym okresie wyszła też strzelanka TPP z podobonym motywem mocy psychicznych Psi Ops, ale jednak SS było dla mnie ciekawsze. Mogli by zrobić nowe Time Splitters :smutas:

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Sterujemy w niej gościem, który parapsychologiem, który stara się dotrzeć żródła jego psychicznych mocy. W podobnym okresie wyszła też strzelanka TPP z podobonym motywem mocy psychicznych Psi Ops, ale jednak SS było dla mnie ciekawsze. Mogli by zrobić nowe Time Splitters :smutas:

Zainteresowałeś mnie opisem. 

 

 

Cold Fear i The Suffering(2) - jakie opinie?

A co Cię wzięło na takie sucharki? :P

Odnośnik do komentarza

 

Cold Fear i The Suffering(2) - jakie opinie?

A co Cię wzięło na takie sucharki? :P

 

Ta generacja jest tak hóiowa, że to chyba najwłaściwszy moment by sobie poprzypominac jakies starsze tytuły których się nie sprawdziło, a kiedys było się nimi zainteresowanym.

 

The Suffering baardzo fajna giereczka (sequela nie badałem, ale też ponoć całkiem wpytę) Cold Fear ma fajny setting, ale za mało grałem żeby się wypowiadać. Swoją drogą XM grałeś może w Second Sight? Dość interesująca gra TPP od twórców Time Splitters, polecam sprawdzić.

 

Sterujemy w niej gościem, który parapsychologiem, który stara się dotrzeć żródła jego psychicznych mocy. W podobnym okresie wyszła też strzelanka TPP z podobonym motywem mocy psychicznych Psi Ops, ale jednak SS było dla mnie ciekawsze. Mogli by zrobić nowe Time Splitters :smutas:

Pamietam jeszcze jak czytałem recke tej gry w PSXie, ale no niestety nie grałem. Ale jak polecasz to wpisze sobie na liste i sprawdzę w niedalekiej przyszłości. 

Btw. TS:FP :fsg: ale to był sztos.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

O ile Cold Fear mi nie podszedł przez strasznie niewygodne sterowanie i kamerę, a podchodziłem kiedyś do tej gry dwa razy, tak The Suffering bardzo mi się podoba chociaż już w ogóle nie straszy przez wygląd. :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...