Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Na CoD Bo mi tu narzekaja. Co to za herezje? Jeden z najlepszych singli w historii z kapitalnyn klimatem.

Widze ze znudzilo wqm sie oddychac prostym nosem.

Nie no BO bardzo fajny, ale tutaj to dowaliłeś chłopie. 

 

Tak to można napisać o CoD 1 albo 2. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

no ale co wg was było nie tak z singlem w BO? Fabuła się kleiła (jak na standardy CoDa), przyjemnie się ją śledziło. Więc co nie tak? Misje mało zróżnicowane? Bo tak to sobie mozna narzekać że "uu stare CoDy najlepsze". Nie przeczę, ale w porównaniu do tego absurdalnego singla w MW2 jak rok później przyszło BO to się wszyscy jarali, że single tak dobry i z niegłupią fabułą.

 

Mi się tak podobała ta część że nawet platynę wbiłem, ostatnio nawet samego singla odświeżyłem.

Odnośnik do komentarza

W codach fabuła zawsze była tylko fillerem między misjami i akcjami oraz pretekstem do konkretnych wydarzeń w ich trakcie.

 

Ja tam nigdy nie doszukiwałem się sensu i jakichś standardów.

 

Dobrej fabuły, jak na standardy fps, to się można było w bioshockach doszukiwać, ale nie w cod.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

no standardy były, tyle że chu'jowe. Black Ops ewidentnie był jakimś tam krokiem naprzód, że ktoś jednak w Treyarch posiedział dłużej nad scenariuszem i stworzył coś co nawet da się zaakceptować i śledzić w trakcie gry, a nie po prostu od misji do misji.

 

Wiadomo że w CoDzie fabuła ma najmniejsze znaczenie, ale jak już jest to warto ocenić, a w przypadku BO docenić. Co do samych misji to było parę zaje'bistych fragmentów jak

 

Workuta czy etap w tej wiosce, czy tam dżungli

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem ile w tym prawdy, ale na gafie pare osób twierdzi, że w U4 trzeba OBOWIĄZKOWO zagrać w Crasha dwa razy. To nie jakiś poboczny easter egg, a normalny przebieg fabuły.

No jak to nie jest reklama, to ja nie wiem co jest.

A najlepsze jest to, że podobno w creditsach nie ma żadnej wspominki o activision. ND nie mogłby sobie ot tak wrzucić Crasha do ich gry, w dodatku bez odpowiedniego wpisu w napisach końcowych, co w praktyce oznacza, że Sony ma prawa do marki.

Crash wraca, bedzie megaton a na e3. Nie ma innej opcji.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ciekawe, korytarzyk czy otwarte poziomy? I to i to fajne, ale korytarzyk już znamy, a w otwartych lokacjach jest potencjał. Pokazało to Twinsanity, bardzo fajna gierka i gdyby dopieścić to wyszłoby coś konkretnego.

Odnośnik do komentarza

 

No to oczywiste ze wraca ;) wiadomo od dawna. aktor podkladajacy glos pod Cortexa tez teasuje bliską zapowiedz Crasha.

On już wraca od dwóch lat i nie może wrócić.

Nie wiem co widziales dwa lata temu. Pierwsze przecieki wychodzily dokladnie rok temu. Zobaczymy Crasha na tym E3, stawiam o to konto.

 

 

 

 

Rayosa.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Oby tylko wzorowali sie na trylogii ND i na Twinstanity, bo jak mają kontynuować te mutanty, to lepiej niech sobie darują.

Twinsanity miało zayebisty lajtowy klimacik i humor. I ten ost :banderas:





technicznie jej dużo brakowało do poziomu ND, ale gralo sie z bananem na twarzy zupełnie jak w czesci na psxa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...