Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

nawet jeżeli nie interesują Cię wyścigi i strzelanki to Halo 4 i Forza Horizon to absolutny must have

 

w ogóle nie rozumiem takiego nastawienia w stylu: Biorę nową konsolę chcę zagrać w najlepsze gry ale nie gram w najlepsze gry bo nie.

W restauracjach też nie zamawiacie najlepszych dań bo 15 lat temu mam Wam spieprzyła jakąś potrawe?

 

Polecam podchodzić do nowych doświadczeń bez uprzedzeń. Zarówno w grach, filmach jak i innych dziedzinach życia (no może z wyjątkiem eksperymentów seksualnych) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nawet jeżeli nie interesują Cię wyścigi i strzelanki to Halo 4 i Forza Horizon to absolutny must have

 

w ogóle nie rozumiem takiego nastawienia w stylu: Biorę nową konsolę chcę zagrać w najlepsze gry ale nie gram w najlepsze gry bo nie.

Grałem w Halo 1 i nie ciągnie mnie do tej serii, wyscigow zwyczajnie nie lubie, tak samo jak gier sportowych.
Odnośnik do komentarza

Pierwsze Dead Rising jest tylko na Xboxa.

 

Fuck, my bad. DR2, Off the Record i 3 są na PC, ale jedynki nie ma :hi:

nawet jeżeli nie interesują Cię wyścigi i strzelanki to Halo 4 i Forza Horizon to absolutny must have

 

w ogóle nie rozumiem takiego nastawienia w stylu: Biorę nową konsolę chcę zagrać w najlepsze gry ale nie gram w najlepsze gry bo nie.

W restauracjach też nie zamawiacie najlepszych dań bo 15 lat temu mam Wam spieprzyła jakąś potrawe?

 

Polecam podchodzić do nowych doświadczeń bez uprzedzeń. Zarówno w grach, filmach jak i innych dziedzinach życia (no może z wyjątkiem eksperymentów seksualnych) 

 

No dokładnie, między Halo 1 a Halo 3 jest spora różnica, tak samo Forza Horizon to absolutny top gier wyścigowych. Kupiłeś tą konsolę to chociaż spróbuj najlepszych kąsków na nią. Te gry nie są drogie, i jak to gry na konsole, zawsze możesz sprzedać dalej.

 

A jeśli nie lubisz Fable, Halo, Gearsów, Forzy... to czy na pewno warto było kupować X360?

Odnośnik do komentarza

nawet jeżeli nie interesują Cię wyścigi i strzelanki to Halo 4 i Forza Horizon to absolutny must have

 

w ogóle nie rozumiem takiego nastawienia w stylu: Biorę nową konsolę chcę zagrać w najlepsze gry ale nie gram w najlepsze gry bo nie.

W restauracjach też nie zamawiacie najlepszych dań bo 15 lat temu mam Wam spieprzyła jakąś potrawe?

 

Polecam podchodzić do nowych doświadczeń bez uprzedzeń. Zarówno w grach, filmach jak i innych dziedzinach życia (no może z wyjątkiem eksperymentów seksualnych)

 

Co innego nie grać w dany gatunek, bo nie podszedł a co innego nigdy tego nie sprawdzić, bo nie i (pipi).

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Trojka jest najlepsza gameplayowo.

 

Halo Reach jest najlepsze gameplay'owo z Halo na X360.

 

Ninja Gaiden 2 na X360 lepiej sprawdź jeśli lubisz slashery. Wersja na PS3 to podróbka. 

 

Z jRPG nikt nie wspomniał o: Tales of Vesperia i Blue Dragon (ta druga nie wiem czy dobra bo sam jeszcze nie przeszedłem).

 

Od siebie polecam Too Human i warto sprawdzić Viva Pinata jeśli się lubi nietypowe gry. Kameo podobno dobre.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

 

Trojka jest najlepsza gameplayowo.

 

Halo Reach jest najlepsze gameplay'owo z Halo na X360.

 

Ninja Gaiden 2 na X360 lepiej sprawdź jeśli lubisz slashery. Wersja na PS3 to podróbka. 

 

Z jRPG nikt nie wspomniał o: Tales of Vesperia i Blue Dragon (ta druga nie wiem czy dobra bo sam jeszcze nie przeszedłem).

 

Blue Dragon jest na mojej liscie, mogles nie zauwazyc, serii tales nie lubie.
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ty sobie najpierw przypomnij co pisałeś. Mówiłeś o pościgach itp. sekwencjach, które były praktycznie w każdej części 1-3, więc jak dla Ciebie to jest CoD of Halo, to taka jest cała seria, a nie Reach.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Za ch.uja to nie bylo tak dynamiczne jak w 4. W trylogii jak miales pojazd to mogles zrobic to na spokojnie a nie dusic gaz bo skaly sie na ciebie wala i jak nie zdazysz to zgon. Pamietam dokladnie te sekcje z 4, jeszcze w coopie gralem z forumkiem.

Pisalem tez o sprincie i chyba obnizonym poziomie trudnosci. No koncowy boss z 4 to smiech na sali rodem z coda.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Za ch.uja to nie bylo tak dynamiczne jak w 4. W trylogii jak miales pojazd to mogles zrobic to na spokojnie a nie dusic gaz bo skaly sie na ciebie wala i jak nie zdazysz to zgon. Pamietam dokladnie te sekcje z 4, jeszcze w coopie gralem z forumkiem.

Pisalem tez o sprincie i chyba obnizonym poziomie trudnosci.

 

Przecież piszę o Reach, a Ty teraz z 4 wyjeżdżasz XD Co za ziom.

 

Grałeś Ty w ogóle w Halo: Reach? :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No problem u sutqa jest taki, że sam do końca nie pamięta co pisał i o czym była rozmowa i teraz konfabuluje. Najlepiej o tym świadczy, że pisałem o Halo: Reach, a on w odpowiedzi napisał co było w Halo 4 :P

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Infinite Undiscovery też jest całkiem w ok jesli chodzi o jrpg i N3 taki tam smieszny chodzony slasherek w stylu Dynasty Warrior's trochę. Pierwsze Gears of War to polecam sprawdzić już w wersji Ulimate bo jednak ta z początków tej generacji wieje kapciem ówczesnie, a co do Halo to oprócz jedynki też nie byłem przekonany do serii, ale Reach jest naprawdę fajnym tytułem (chociaż początek jest biedny zarówno gameplayowo jak i graficznie więc może odrzucić) i moim zdaniem warto spróbować tym bardziej, że to prequel do jedynki. Generalnie jeśli masz PC to za dużo super ekskluziwów nie zostało na 360 bo większość dostała porty, zawartość xbla marketplace'u też już jest wszędzie ale jeszcze kilka perełek jak 

Charlie Murder czy Dishwasher sie znajdą (wczesniejsze gry twórców Salt&Sanctuary). Fable 2 fajny bajkowy samograj i jeśli jesteś fanem Naruto albo chociaż trochę ogladałeś to wyszły dwa bardzo dobre tytuly, które nie są zwykłymi arena bijatykami tylko przygodówkami/chodzonymi bitkami (Broken Bond i Rise of the Ninja). No i PGR 4 najfajniejszy racer poprzedniej generacji. Generalnie na marketcie jest sporo demek więc mozesz jeszcze przed zakupem przetestować chociażby Forze Horizon czy coś tam.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Don czytaj posty ze zrozumieniem. Pisalem teraz o 4 aby pokazac co mnie denerwowalo w tej czesci a Ty kiedys pisales ze wlasbie te elementy z 4 byly juz w Reach.

W poscie sprzed 30 minut jest to napisane ale jak Tobie sie nie chce nawet go przeczytac ze zrozumieniem to nie wiem na ch.uj ja z Toba gadam. Zreszta nie pierwszy raz pokazujesz ze masz problemy ze zrozumieniem jasnej wiadomosci.

 

W Reach gralem ale nie skonczylem.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...