Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczyna dobiegać półmetek. Wakacje na horyzoncie i można pokusic się o rozkminkę jakiegos TOP 3 gierek w które graliście w tym półroczu. I nie mam tu na myśli gier które wyszły tylko w tym czasie, ale wszystkie które przeszliście/nadrobiliście i chcielibyście wyróżnić:
Ja od siebie dodam:
1) Monster Hunter 3 Ultimate - na pewno najlepsza gra w jaką grałem na przestrzeni tych 6 miesięcy. Kompletnie nie nudzi, mnóstwo nowinek gameplayowych, świetni ludzie online i naprawdę jeden z lepszych tytułów w jakie grałem w ogóle. 200h w lekko ponad miesiac mówi za siebie.

2) Xenoblade Chronicles X - pierwszy gra na Wii U i co to była za przygoda! Mnóstwo głosów że jest o wiele gorzej niż w poprzedniej czesci - nie wiem, nie grałem, ale XCX zawładnęło moim czasem i gdyby nie potraktowanie po łebkach trybu online to na pewno grałbym jeszcze. Mistrz, czeka na sequel.

3) Diablo 3 RoS - uwielbiam OG D3, ale dodatek mnie jeszcze bardziej zniszczył. Wszystkiego wiecej, lepiej, a sam Akt V o panieee.

 

A jak u Was? :obama:

Odnośnik do komentarza

1. Dark Souls III - świetna gra, najlepszy tytuł w tym roku ale trochę już mnie zmęczyła ta formula, dobrze, że ostatnia część (podobno)

2. Doom - o jezu ale dobrze, muzyka, grafika, feeling strzelania, projekt leveli no wszyskto jest zaje.biste

3. Mark of the Ninja - na nowo odkrywam tę perełkę, Klei to jeden z moich ulubionych devów a ta gra to ich najlepsze co zrobili (obok Invisible Inc) znakomita skradanka, którą przechodzę wlasnie trzeci raz i nadal nie nudzi.

Odnośnik do komentarza

1 - Dark Souls 3 wiadomo. 

2 - Salt & Sanctuary, no GOTY indyk, ja wiem że zaraz były Soulsy 3 właśnie ale jak ktoś jeszcze Salta nie ograł to nadrabiać szybko bo gierka jest bardzo dobra i warta swojej ceny. 

3 - DOOM bo za(pipi)iście lubię takie FPSy/Wolf Among Us, ograłem całkiem nie dawno dopiero i bardzo przypadła mi do gustu ta historyjka. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

1. WIEDŹMIN 3: KREW I WINO - rozszerzenie już i tak arcywspaniałej podstawki, ktore mozna spokojnie traktowac jako pelnoprawna gre. 40 cudownie spedzonych godzin. Redzi po raz kolejny pokazali, że sa mistrzami jesli chodzi o scenariusz, dialogi, projekty postaci czy lokacji. :banderas: x100

 

2. Super Mario 3D World - o matko boska. :obama: Najlepsza platformowka w jaka gralem. Wszystko jest tam wykonane niemal prrfekcyjnie.

 

3. DOOM - jedynka/dwójka tylko wykonana na lepszym silniku. Ma wszystko czego potrzebuje dobry oldschoolowy shooter w nowym wydaniu.

 

Tuż za podium Dark Souls III i Splatoon.

Odnośnik do komentarza

cholera mialem ostatnio tak malo czasu i przerobilem tak niewiele gier. Niestety nie bedzie niczego odkrywczego:

 

1. Alien Isolation- To w ogole jedno z najbardziej pozytywnych niespodzianek jakie mnie w grach wideo spotkaly. Uwielbiam.

2. Dirt Rally- Emocje, klimat i czyste, techniczen wyscigi bez zbednych popuierdolek

3 Stardew Valley- Moje GOTY na PC, gra ktora sie nie nudzi. Dawno nie bylem tak wkrecony w rozwiazywanie tajemnic, budowanie swojego malego" imperium" i klimat.

Odnośnik do komentarza

1. Wiedźmin 3, Wiedźmin 3: Serca z Kamienia, Wiedźmin 3: Krew i Wino (chociaż nie ukończyłem jeszcze)

Gra życia. Świetny ost, grafika, fabuła, misje, świat, dialogi, no wszystko. 

 

2. Dark Souls 3

Najlepsze soulsy. Piękne, dynamiczne, nostalgiczne, cudowne.

 

3. Diablo 3 / Tearaway

Tu się nie mogłem zdecydować. Diablo to dla mnie nowum, rok temu kupiłem od niechcenia od znajomego na X360, odpaliłem niedawno i wsiąkłem. 

Tearaway mnie zniszczył stylistyką. Świetny platformer. 

 

honorable mention:

 

Titan Souls

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Ode mnie w 2/3 sztampowo, niemniej dwie wyrwały solidne 50h z życiorysu, zastępując niezapomnianą przyjemnością, a przy pierwszej pozycji zarywałem nie tylko nocki, ale i dni :I

 

1) Krew i Wino, za arcymistrzowskie uzupełnienie i zakończenie historii Geralta z Rivii, mogące w przyszłości (oby!) otworzyć się na kolejną historię.

2) Dark Souls III, za wzbudzenie u mnie odczuć porównywalnych do jedynki i Demon'sów.

3)Dragon's Crown, za bycie pierwszym hack'n'slashem, który nie tylko nie znudził mi się po godzinie, ale i którego omal nie splatynowałem (co zostawiam na przyszłość, ze znajomymi w coopie).

 

Mogłem też wrzucić Muramasa Rebirth, które ma historie ciekawsze od DCrown, w którym też nabiłem ~50h, ale które jednak mnie nie porwała w takim stopniu jak DC, choć polecam mocno, pozycja obowiązkowa dla każdego posiadacza Vity/PSTV.

 

Następne półrocze... Będzie duuuużo Blizzarda.

Odnośnik do komentarza

Moje top 3:

 

1) Quantum Break - świetnie prowadzona narracja całkiem niegłupiej historii (czuć, że to dzieło pisarza, a nie scenarzysty). Słabe strzelanie jest nieważne, bo gra nadrabia serialem i postaciami.

2) Life is Strange - gdyby nie notoryczne kace pewnie nie zwróciłbym uwagi na grę, gdzie gameplay sprowadza się do spokojnego spaceru. Fenomenalna opowieść pełna nieziemskich twistów i klimatycznego OSTu. Chociaż ostatni EP przechodziłem na szybko i tak było warto.

3) Axiom Verge - przez takie gry żałuję, że sprzedałem Vitę. Mam zajoba na punkcie Metroidvanii, a ta tutaj jest dojrzalsza i mroczniejsza od podobnych tytułów na GBA. Chociaż skończę ją na PC to takie tytuły sprawiają, że w niedalekiej przyszłości ponownie kupię przenośne PS.

Odnośnik do komentarza

Kurde, tak sobie zrobiłem na szybko listę tego, co chcę ograć i co wychodzi w 2016/2017. No cóż, jestem pod wrażeniem JAKOŚCI towaru

 

 

Pokemon Sun

Monster Hunter X

Dragon Quest VII

Zelda: Breath of the Wild

Forza Horizon 3

Scalebound

Horizon

Spiderman

The Last Guardian

Final Fantasy XV

Persona 5

Nioh

 

 

8 generacja? Całuję rączki.

Odnośnik do komentarza

 

Pokemon Sun

Monster Hunter X

Dragon Quest VII

Zelda: Breath of the Wild

Forza Horizon 3

Scalebound

Horizon

Spiderman

The Last Guardian

Final Fantasy XV

Persona 5

Nioh

Nier Automata

Dead Rising 4

Mass Effect Andromeda

God of War

Days Gone

Pytanie tylko które wyleca na 2018 :)

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Kurde, tak sobie zrobiłem na szybko listę tego, co chcę ograć i co wychodzi w 2016/2017. No cóż, jestem pod wrażeniem JAKOŚCI towaru

 

 

Pokemon Sun

Monster Hunter X

Dragon Quest VII

Zelda: Breath of the Wild

Forza Horizon 3

Scalebound

Horizon

Spiderman

The Last Guardian

Final Fantasy XV

Persona 5

Nioh

 

 

8 generacja? Całuję rączki.

 

Mejm pisał, że jest beznadziejna. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...