Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego ten brzydki sku,rwiel wstawia swój ryj na wszystkie miniaturki materiałów video?

 

W sumie to dobra praktyka bo od razu łatwo te ścierwa omijać. Przydałaby się appka która na youtubie rozpoznaje twarze na miniaturkach i od razu wypierdala te kanały do ignora

 

ej ale wiecie że Quaz poza infatylnośćią i straszeniem swoją mordą jest całkiem spoko i merytorycznym recenzentem?

 

 

no to teraz już wiecie

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

dlaczego ten brzydki sku,rwiel wstawia swój ryj na wszystkie miniaturki materiałów video?

 

 

the worst

 

gurwa 30-letnie prawiczki nagrywające filmiki o grach w Internecie myślą, że ich japa w jakiś sposób przyciąga ludzi do ich filmików czy co

@nobody

 

no jest, przynajmniej kiedyś mi się tak wydawało, niemniej kiedy stosunek jego ryja do materiałów z gier zaczął się wyrównywać to stwierdziłem, że tego za dużo

Odnośnik do komentarza

Wklejanie swojej twarzy do kazdego materialu to bardzo dobry sposob na podswiadome utrwalenie sie w swiadomosci ogladajacych. Myslicie ze oni tak dla beki to sobie robia?

Wiekszosc jeszcze jakies dziwne miny lubi strzelac zeby jeszcze bardziej sie wyroznic a i tym sposobem kanal moze byc bardziej rozpoznawalny. np angry joe na swoich gameplay'ach lub pewdiepie.

 

Takze tak, wklejajac swoj brzydki ryj mozna jak najbardziej zwabic ludzi, moze nie ELYTE FORUMKOWO, ale typowe jutubowe zombiaki jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza

Na kanale tv gry jest taki gościu co się zowie Araszkiewicz chyba i jego wideo felietony całkiem spoko są, da się tego słuchać. Całkiem w porządku są też materiały typa co wygląda jakby się urwał z TVN24, taki w garniaku zazwyczaj. Jest jeszcze taki typek z bródką w okularach. O ile merytorycznie jest do zniesienia tak jego dykcja to kompletny dramat i nie mogę po prostu słuchać jak wygłasza swoje opinie.

 

Ogólnie kiedyś myślałem, że to taki gimbusiarski kanał z minikraftami, ceesami i w ogóle, ale obejrzałem parę filmów i okazało się całkiem spoko. Lubię pooglądać do posiłku czy coś.

 

Ale i tak w polskim gamingowym jutubie rządzi tylko jedna postać. Klocuch. Mówię całkiem serio, mistrz trollingu i komedii. Genialny jest.

Odnośnik do komentarza

Arhn spoko tylko kurde ten ton glosu. Ale przynajmniej dykcja milion razy lepsza od Zerathulhu.

 

 

no niestety, ale mimo głosu materiały są bardzo solidne, merytoryczne i dobrze je się ogląda. nie ma to jak odpalić jakiegoś Time Warpa na kacu

Odnośnik do komentarza

@Bansai Oczywiście, zdaję sobie z tego sprawę. Wciąż jednak te mordy są obrzydliwe i nie mam ochoty na nie patrzeć :usmiech:

A to, że miliony much lubią gów,no i im się to podoba to nie jest żaden argument. Nie można sobie jakiegoś loga zrobić albo pewnego własnego stylu? Northernlion ma kreskówkowe alter-ego wokół którego fajnie można miniaturki wymyślać, Idiotech ma pewien swój styl miniaturek, tak samo jak based Super Bunnyhop. Da się.

 

tvgry propsuję bardzo, na początku byłem sceptyczny widząc materiały nazywane dość chwytliwie "5 najbardziej irytujących rzeczy, 10 najlepiej zrobionych cośtam" czy coś w ten deseń, ale okazało się, że produkcje są bardzo na poziomie i rzetelne.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Oni wola te miliony much niz jednego kruka z forumka ktory brzydzi sie ich ryjami. :cool:

 

Z tvgry czasem ogladam tylko materialy Hed'a, reszte ekipy do kominka bym wsadzil. Z polskich jutuberow jeszcze nrgeek jest spoko, szczegolnie jego seria 'zagrajmy w crapa', swego czasu do obiadu zawsze jeden odcinek zapuszczalem, ale skonczylem z ta mini-tradycja jak prawie oplulem telewizor kotletem po dosc udanym dow(nene)ie.

Odnośnik do komentarza

Słyszeli najnowsze plotki? Splinter Cell ma powrócić z dawnym Samem Fisherem w postaci Michaela Ironside. Może gdyby marka nie była pod skrzydłami Ubi, to bym sie jarał ale tak... A nawiasem mówiąc Blacklist był naprawdę niezły. Dalej daleko za starymi SC ale o klasę wyżej niż Conviction.

Odnośnik do komentarza

Oni wola te miliony much niz jednego kruka z forumka ktory brzydzi sie ich ryjami.

 

 

No dobrze, ale co z tego? Już to napisałeś. Czy to w jakiś sposób ma zmienić moje odczucia na ten temat? Czy większa popularność Klanu czy Mody na Sukces czyni je lepszymi od The Wire? Czy powinniśmy wszyscy wzdychać do Wii Sports i FIFY zamiast do Okemi, bo tak dużo więcej osób je woli?

Odnośnik do komentarza

Słyszeli najnowsze plotki? Splinter Cell ma powrócić z dawnym Samem Fisherem w postaci Michaela Ironside. Może gdyby marka nie była pod skrzydłami Ubi, to bym sie jarał ale tak... A nawiasem mówiąc Blacklist był naprawdę niezły. Dalej daleko za starymi SC ale o klasę wyżej niż Conviction.

 

Blacklist był mega. Dla mnie jedna z najlepszych skradanek na last-genach. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...