Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

 

na poziomie 14-20 fps

Ludzie płacą kasę to powinni wymagać przynajmniej tych 30fps'ów więc jakby wypluli jakieś góvienko z taką "płynnością" o jakiej mówisz to krytyka byłaby w pełni uzasadniona. Kiedyś jak się było góvniarzem to wiele rzeczy się nie wiedziało, grunt,że na ekranie skacze chłopek,coś tam miga itd teraz po latach człowiek ma już jakieś wymagania co do tego jak powinna się prezentować i chodzić gierka.

Odnośnik do komentarza

No akurat jak ogrywałem SoC na PS2 byłem zapewne w wieku kilku obecnych płaczków forumowczów i mi to nie przeszkadzało (tak samo jak przy premierze GTAIV czy RDR na PS3), Poprostu tak mam że jak gra nie jest jakąś mega skillową gierką to mi to mocno nie przeszkadza i przymykam na to oko.

 

Takie odczucia jak opisujesz miałem przy comodore oraz Amidze i wtedy faktycznie nie było potrzebne dużo do szczęścia. Tak jak ktoś już pisał obecna generacja jest najlepsza pod względem fps od dawien dawna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I to znaczy że mamy tkwić w gierkowym średniowieczu i 15 fps'ach, mi też to kiedyś nie przeszkadzało, no ale niech chociaż będzie standardem te 30fps.

Nie, absolutnie nie. Chodzi o to że obecnie pod tym względem jest chyba naj w historii konsol, no i mam beke jak ktoś płacze że coś np do 24 klatek spada na jakiejś p.edalskiej analizie, jak na 14 w SOTC grało się z mega bananem na twarzy.

Odnośnik do komentarza

 

Spędzam sobie dzisiaj wieczór z gamecubem. Na tapecie jest Super Mario Sunshine i F-Zero GX. W dłoniach trzymam turkusowego pada do gacka i… jest mi smutno :(.

 

Tęsknie za tamtym Nintendo. Za klimatem gackowych gier, one coś miały sobie takiego, że od razu było wiadome, która gra z katalogu gier Niny jest na gacka. Jak Mario, to z sikawką na plecach. Jak tytuł startowy, to nagle przypomnieli sobie o Luigim i zrobili z niego pogromcę duchów. Zelda? Checie kolejną Okarynę? Bam, macie Zeldę kreskówkową. Metroid? No jasne, w widoku FPP. F-Zero? Sega, pokażcie co umiecie.

 

A to wszystko na ślicznej kostce z wbudowaną rączką, no bo jasne, że lepiej się będzie nosiło wtedy konsolę z domu do kolegi. Geniusz. I jeszcze ten pad, który rozpływa się w łapach. Najważniejszy guzik jest największy, bo tak. Prawa gałka najczęściej będzie służyła do obracania kamerą, więc pokolorujmy ją na żółto i oznaczmy literą C jak Camera, ale to żeśmy wymyślili hehe.

 

Wspaniała konsola, wspaniałe Nintendo. Wznoszę toast za toster, na który świat nie był gotowy.

 

Super-Smash-Bros-Melee-C.jpg

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Najgorsze, że potem zrobili nagiego króla  7 generacji ( tak WII się sprzedało najlepiej z trójki ale było porażką jeżeli  chodzi o sprzedaż gier kogokolwiek  innego niż nintendo no i nie zapominajmy o straceniu wielu fanów.

 

Gacek był  super konsolą do tej pory pamiętam Rogue Squadron czy Ethernal Darkness. świetna konsola, szkoda ,że N musiało grzebać przy napędzie.

Odnośnik do komentarza

Też najbardziej lubie GC z konsol Nintendo ale to pewnie dlatego, że w jej czasach już byłem w miarę uformowanym człowiekiem z jakimś tam gustem (wprawdzie budowanym na recenzjach z PE i N+) i gry, które tam wychodziły bardzo trafiały w moje gusta ale problemem był brak przeróbki myślę, że to ewidetnie zabilo tę konsole w naszych realiach. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...