Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Studio ktore stworzylo Sleeping Dogs zostalo zamkniete, szkoda. :/

 

United Front Games, the developer behind Sleeping Dogs and ModNation Racers, has closed down. The studio was founded in 2007.

The closure came during the early access period of United Front's latest game SMASH+GRAB. The game is no longer available for purchase from the Steam store.

 

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2016/10/17/united-front-games-closes.aspx

 

Prawdopodobnie to (pipi) Triad Wars ich zabilo, (pipi)e SE, zamiast dac zielone swiatlo sequelowi to zachcialo im sie jakiegos f2p online (pipi). :/

Odnośnik do komentarza

Wracając do Hyper'a to nie zapomnę jak pokazali reckę na tym programie DMC1. Jak sięgam pamięcią - nigdy żadna gra nie zrobiła na mnie takiego wrażenia graficznego jak własnie przygody Dantego w tamtym momencie. No pełne gacie przy najeździe kamery na zamek. Grałem wtedy w T3 i jak zobaczyłem te grę to długo nie mogłem dojść do siebie.

60 klatek, grafika niszczyła wszystko, a teraz kur.wa albo ładna grafa albo 60 klatek, a i tak wszystko pływa :pawel: 

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem Xeno, pora na cos nowego. Co polecacie?

 

Super Mario Galaxy 2
Zelda TP 
Rayman Legends
Bayo 2
The Wonderful 101
Metroid Prime
Metroid Prime 2
Metroid Prime 3
ZombiU
Super Smash Wii U
New Super Mario Bros New Super Luigi U
Captain Toad Treasure Tracker
Neo Fast Racing
Super Mario Maker
Donkey Kong Country Tropical Freeze
Lego City Undercover
Super Mario 3D World
Resident Evil Zero
Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Lego City najlepsza gra z klockami, grałem tylko w ten okrojony port z 3ds, ale i tak sie swietnie bawiłem.

Dokładnie. Jak nie przepadam za klasycznymi gierkami Lego na licencjach to ta część jest mega. Fajne, bekowe miasto, jeden bohater, mocno śmieszkowe teksty oraz nawiązanie do pop kultury no i mega zróżnicowane misje z najlepszym wykorzystaniem tableta na WiiU. Nie raz pisałem, że to takie śmieszkowe GTA z Lego. Dla mnie Top5 gierek na WiiU

 

 

edyta: Shen to właśnie na 3ds był okrojony port z WiiU.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

 

Przeszedłem Xeno, pora na cos nowego. Co polecacie?

 

Super Mario Galaxy 2

Zelda TP 

Rayman Legends

Bayo 2

The Wonderful 101

Metroid Prime

Metroid Prime 2

Metroid Prime 3

ZombiU

Super Smash Wii U

New Super Mario Bros New Super Luigi U

Captain Toad Treasure Tracker

Neo Fast Racing

Super Mario Maker

Donkey Kong Country Tropical Freeze

Lego City Undercover

Super Mario 3D World

Resident Evil Zero

 

 

Po takim molochu lepiej zagraj w coś lekkiego.

 

Albo Galaxy 2, albo kapitan ropuch albo druga bajoneta

 

;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...