Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

dziwie ci się sutek że nie ograłeś galaxy 1 i 2 mając wii u. niby beka ze średnich ale te 2x 97% na mecie to jakies zastraszenie jest

Ale ja grałem w jedynkę na Wii i mi nie podeszła. Giereczka śliczna, projekty poziomów genialne, ale przez sterowanie i machanie tymi willotami to szybko mi się nużyła(2 plansze i miałem dosyć gdy w takie SM3DW grałem po 3-4h bez przerwy). Taka giereczka to dla mnie tylko pod normalne kontrolery. 

Odnośnik do komentarza

Mam tak samo jak suteq i xm, nie mogłem sie przekonać do tego sterowania :lapka:

No ale właśnie do czego się przekonywać, jak to jest w 90% klasyczne bieganie przy wykorzystaniu analoga i skakanie przy pomocy przycisku? :dunno: Kumam, że ludziom nie podchodzi machanie mieczykiem w Skyward Sword (które mi osobiście nie przeszkadza), no ale sterowanie w SMG? Co z nim konkretnie jest nie tak?

 

Wiiloty mają od jakiegoś czasu dziwne stygmaty, że niezależnie od tego czy sterowanie jest dobrze wykonane i przemyślane to tfu, to ruchowe gunwo, tylko KLASYKA.

 

Kurde, wiem, że gusta i preferencje, ale w ciul ludzi przez takie rzeczy nawet nie daje szansy dobrym gierkom.

Odnośnik do komentarza

Pomyliły ci się linki:

 

ile razy oglądam digital foudry retro tym bardziej się przekonuje że jednak żyjemy w lepszych czasach. To pier.dolenie o niedopracowanych dzisiejszych grach - pół internetu wrze jak jakiś hit ma dropy z 60fps, ale przecież w tamtych czasach notorycznie wydawano gry które działały w 15fps i jakoś ludzie grali.

Odnośnik do komentarza

Oby oby. Wiadomo że nie jest to co trzy pierwsze części ale ten reboot serii bardzo mi leży. Mam tylko nadzieję, że będzie to pełnoprawny tytuł (nie jakaś pierdziawka) i będą bardziej różnorodne miejscówki, w sensie na różnych kontynentach itp. Chyba za to dziś odpalę Legend na PS3.

Odnośnik do komentarza

no 15 fpsów na konsolach i pociętą grafike, normalni ludzie grali w takiego hl na pc

 

Ukończyłem HL wpierw na pc i ps2 i poza fps oraz rozdziałką oprawa zyskała żywszą kolorystykę, a singiel fajny dodatek w postaci kooperacji na 2 osoby. Obczaiłem po tym zdaniu cyferki na DF... I trochę nie rozumiem idei trollingu poza CW

 

Mamy smutną tendencję do hiperbolizacji na FPE. Jeśli nie jest się dziwką graficzną, wytykającą najdrobniejsze dropy, w większość fpsów z VI gen. da się dziś pograć bardzo przyjemnie i bez irytujących spadków. 

 

A przy dobrych konsolowych fpsach sprzed lat pozostając....

 

 

:fsg:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...